Интервю с Николай Владинов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Интервю с Николай Владинов

Мнениеот rakovski1922 » 26 яну 2012 01:42

Изображение
Предоставяме ви интервю с бившия футболист на "Видима-Раковски" Николай Владинов, дадено специално за сайта Rakovski1922. Нападателя е пред трансфер в елитния Ботев (Враца), на който отбор е и юноша. В кариерата си той е играл още и за отборите на Локомотив (Мездра), Ботев (Криводол) и
Le mont (Швейцария).

В пресата излезе информация, че се готвиш с отбора на Ботев (Враца), това вярно ли е, ще се стигне ли до трансфер и какво е твоето желание, искаш ли да заиграеш за този отбор?
- Да, оставам във Враца. Все още не съм подписал договор, но се разбрах за личните си условия и в понеделник, ще подпиша.

Ако трябва да сравниш двата отбора, къде има по- добри условия за развитие на кариерата за един футболист, в Севлиево или във Враца.
- В Севлиево има по- добра база, няма спор. Но отбора на Ботев Враца е по- голям клуб от Видима, а и града е доста футболен.

Каква е причината да си тръгнеш от Севлиево през лятото?
- Причината да си тръгна от Севлиево е Коцето Лаптопа, иначе аз се чувствах добре в отбора. В крайна сметка всичко стана по взаймно съгласие. Аз исках да си тръгна още много преди това.

Как продължи кариерата ти след това. Ти отиде в Швейцария, в кой отбор игра там и защо се връщаш в България. Там условията и заплащането не са ли много по- добри от тези в тук?
- Да, бях в Швейцария. Играех за отбора на "le mont". Заплащането там е доста прилично и редовно. Причината да се върна в България е че ми се роди дъщеря.

Ще коментираш ли по някакъв начин вандалския акт от миналата вечер извършен от крайно дясната неонацистка фракция "SS Sevlievo". Той беше насочен срещу старши треньора на Видима Костадин Ангелов и до голяма степен най- вероятно е повлиян от изгонването Станимир Андонов.
- Ами за Лаптопа мога да кажа, че направи някой грешки спрямо изгонването на няколко футболисти от стария отбор, по времето когато бях аз, и мисля, че те са взети на лична основа.

За финал, ще пожелаеш ли нещо на севлиевските фенове?
-Пожелавам на феновете и на отбора да запази мястото си в "А"- група, и постоянно да се развива нагоре като клуб.

Цялото интервю + видео и снимки може да намерите на следния линк: http://rakovski1922.weebly.com/interviews.html
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: Интервю с Николай Владинов

Мнениеот South_Park » 26 яну 2012 13:52

Видима Шампоан :!:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта