Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот rakovski1922 » 25 дек 2011 15:48

Изображение

Само два дни, след като се раздели със Славия, Добрин Петров получи вече официална оферта за централен нападател в клуб от „А” група. Припомняме, че Петров, който е юноша на Литекс през този сезон има вкарани 9 гола в 14 мача за Елитната до 19 и е с основен принос за първото място на отбора. Това обаче беше недостатъчно да подпише професионален договор с най-стария столичен клуб.

Миналият сезон той стана голмайстор на юношеското първенство и предизвика интерес от скаути на анлийския Фулъм. През пролетния полусезон Добрин Петров ще облече екипа с N:9 на родния си тим от Севлиево – Видима –Раковски. Наставникът на тима Костадин Ангелов го искаше още през лятото, амаСлавия бяха по убедителни. Сега от него се очаква да заеме мястото в предни позиции на напусналия преди дни бивш капитан на Пирин – Веселин Стойков.

http://rakovski1922.weebly.com/
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот MCMXIII » 25 дек 2011 16:26

saffron написа:е това се казва супер новина и сензация ,,в момента целия раковски е излязал на улицата :lol: пеят се песни... хвърлят се букети с цветя.. :P . в далечината оттекват откоси от калашников ... взривяват се бомби... каква новина... каква еуфория.... световната звезда Добрин гастролира във Видима! празнуваи народе.. футболният свят е в шок и е на колене! :mrgreen:


Същото е, както да се построи паметник на Мики маус в центъра на Скопие. Щото великиот мишок бил македонец, а може и с палестинска кръв да е.

Късмет на момчето в Раковски!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот Santiago Munezz » 25 дек 2011 16:41

MCMXIII написа:
saffron написа:е това се казва супер новина и сензация ,,в момента целия раковски е излязал на улицата :lol: пеят се песни... хвърлят се букети с цветя.. :P . в далечината оттекват откоси от калашников ... взривяват се бомби... каква новина... каква еуфория.... световната звезда Добрин гастролира във Видима! празнуваи народе.. футболният свят е в шок и е на колене! :mrgreen:


Същото е, както да се построи паметник на Мики маус в центъра на Скопие. Щото великиот мишок бил македонец, а може и с палестинска кръв да е.

Късмет на момчето в Раковски!

:mrgreen: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

s.s..
Мнения: 91
Регистриран на: 09 апр 2009 00:29
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот s.s.. » 25 дек 2011 16:44

абе видима раковски не е ли в севлиево бре :?

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот vladitol » 25 дек 2011 16:48

s.s.. написа:абе видима раковски не е ли в севлиево бре :?


да
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот Red Warrior » 25 дек 2011 17:18

На мен пък Видима - Раковски винаги ми е бил симпатичен отбор. Севлиево също е готин град. Успех на момчето 8-)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Тони Шумахер
Мнения: 839
Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот Тони Шумахер » 25 дек 2011 21:59

MCMXIII написа:
saffron написа:е това се казва супер новина и сензация ,,в момента целия раковски е излязал на улицата :lol: пеят се песни... хвърлят се букети с цветя.. :P . в далечината оттекват откоси от калашников ... взривяват се бомби... каква новина... каква еуфория.... световната звезда Добрин гастролира във Видима! празнуваи народе.. футболният свят е в шок и е на колене! :mrgreen:


Същото е, както да се построи паметник на Мики маус в центъра на Скопие. Щото великиот мишок бил македонец, а може и с палестинска кръв да е.

Късмет на момчето в Раковски!

+

Потребителски аватар
Тони Шумахер
Мнения: 839
Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот Тони Шумахер » 25 дек 2011 22:06

saffron написа:
Red Warrior написа:А бе вярно ли, че Дядо КоледовСКИ бил маке? :lol: Вие си празнувате Коледа заедно със сърбите и руснаците, но все пак честит Божич и срекна Нова година :lol:


то маи само вие от ортодоксалните християни празнувате на грешния ден почти всички християнски празници. ;) . ама кво да се прави нали сте "в крак с времето " :lol: аиде да не усираме прекрасната тема за тоя мега удар на видима.. :mrgreen: ;) весела коледа и на тебе ... и ако мн ти се спори ... отвори една нова там да те мачкам :P ;) .. или маи ти забраниха на тебе да отваряш теми за македония.. та за това ме грабваш по другите а? :P


маи , ацтеки ...........е те така християнино ортодоксални !

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот Red Warrior » 25 дек 2011 23:21

saffron написа:
Red Warrior написа:А бе вярно ли, че Дядо КоледовСКИ бил маке? :lol: Вие си празнувате Коледа заедно със сърбите и руснаците, но все пак честит Божич и срекна Нова година :lol:


то маи само вие от ортодоксалните християни празнувате на грешния ден почти всички християнски празници. ;) . ама кво да се прави нали сте "в крак с времето " аиде да не усираме прекрасната тема за тоя мега удар на видима.. :mrgreen: ;) весела коледа и на тебе ... и ако мн ти се спори ... отвори една нова там да те мачкам :P ;) .. или маи ти забраниха на тебе да отваряш теми за македония.. та за това ме грабваш по другите а? :P

Колкото ти е ясна историята, толкова ти е ясна и теологията :lol: Коледа от православните християни днес празнуват, както румънците, така и твоите любими гърци. А ако искаш да ме мачкаш.....аз също живея в Лозенец, така че съм ти близко. Мога да те проверя какъв войвода си.

П.П.: Радвам се, че си следил темите ми за Македония, които съм пускал въпреки, че не си спомням да си взимал участие в тях. Явно толкова си имал какво да кажеш. Модераторите както знаеш не се коментират, но бъди сигурен, че на "лично" съм им казал каквото трябва 8-)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Добрин Петров, ще облече фланелката с №9

Мнениеот rakovski1922 » 26 дек 2011 07:57

saffron написа:в момента целия раковски е излязал на улицата :lol:

Колко е лошо да се изказваш неподготвен...
No coment!
http://rakovski1922.weebly.com/


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта