Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот rakovski1922 » 08 дек 2011 17:38

Изображение
Ръководството на Видима-Раковски продължава да разиграва своите играчи, научи Novsport.com.

Клубът трябваше да погаси натрупаните задължения към футболистите до края на миналата седмица. Това обаче не стана и за днес бе обявена нова дата за разплащане.

То обаче отново не се осъществи, което разочарова играчите в отбора. Футболният клуб дължи по три заплати и четири премии на своите играчи.

За последно на отбора са давани пари през август. Забавянето на трудовите възнаграждения накара играчите масово да подават молби за разтрогване на договорите, така че не е изключен през зимата тимът от Севлиево да остане без отбор и да разчита само на юноши.

http://rakovski1922.weebly.com/2/post/2011/12/20.html
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот Gonzi_407 » 08 дек 2011 17:45

Да не се окаже, че на пролет въобще няма да го има :(
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 08 дек 2011 17:48

Не съм запознат с нещата в Севлиево, тази финансова криза свързана ли е с "Идеал Стандарт - Видима"? Доколкото знам, това е (или поне беше) богато и стабилно предприятие. Твърде е възможно да греша. :oops:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот obi4am_pirin » 08 дек 2011 18:05

Нищо лично срещу Видима но тяхното място бе в Б група!Те също незаконно останаха в А група!След първият им бараж излезе Борислав Михайлов и заяви че по закон загубилият баража отпада в Б група и дори и да иска закона не му позволява да остави Видима в А група!Само след малко време оооо чудо даде се противозаконно нов шанс на Видима нов бараж...нататък историята е ясна!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот MoNteSo » 08 дек 2011 18:40

Янис Зику написа:
obi4am_pirin написа:Нищо лично срещу Видима но тяхното място бе в Б група!Те също незаконно останаха в А група!След първият им бараж излезе Борислав Михайлов и заяви че по закон загубилият баража отпада в Б група и дори и да иска закона не му позволява да остави Видима в А група!Само след малко време оооо чудо даде се противозаконно нов шанс на Видима нов бараж...нататък историята е ясна!


Пич, престани да си избиваш комплексите в този форум. Разбрахме, че всички отбори са корумпирани, само Пирин са моралният шампион и истински евробоец, които бяха несправедливо изхвърлени от "А" група, но не е нужно да го казваш във всяка тема.


Как да не го е яд, като за много по-големи неуредици ЦСКА си запази мястото във висшия ешалон, а Пирин беше изхвърлен на секундата ?

Потребителски аватар
GONG.Bs
Мнения: 196
Регистриран на: 08 дек 2011 18:17
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот GONG.Bs » 08 дек 2011 18:50

Още един клуб глътна вода в кризата,колко ли ще останат на пролет :o
Only god can judge me.

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот Adrian Monk » 08 дек 2011 19:33

Синя Гордост написа:
obi4am_pirin написа:Нищо лично срещу Видима но тяхното място бе в Б група!Те също незаконно останаха в А група!След първият им бараж излезе Борислав Михайлов и заяви че по закон загубилият баража отпада в Б група и дори и да иска закона не му позволява да остави Видима в А група!Само след малко време оооо чудо даде се противозаконно нов шанс на Видима нов бараж...нататък историята е ясна!

Ти друга работа нямаш ли бе,та висиш по цял ден тука във форума ?! И на всяка манджа(тема) мерудия .

Младежът уж работел в Американския университет... ;) Ще взема и аз да кандидатствам за работа там, ще си джъркам по цял ден на компа, а като дойде време за заплата, обещавам, ще съм първи на опашката пред касата! :lol:
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот B3ATS » 08 дек 2011 21:12

Gonzi_407 написа:Да не се окаже, че на пролет въобще няма да го има :(


Нали всяка седмица пускат теми за намаляването на А група. Както е тръгнало , напролет може да останат само 14 отбора (ако Видима и Локомотив не успеят да започнат първенството).

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот rakovski1922 » 08 дек 2011 21:46

B3ATS написа:Нали всяка седмица пускат теми за намаляването на А група. Както е тръгнало , напролет може да останат само 14 отбора (ако Видима и Локомотив не успеят да започнат първенството).

Чакайте малко, не ни погребвайте още. Видима, ще започне първенството, но има вероятност да играем с юноши, защото няма да има пари за заплати на "големи" футболисти.
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Във Видима пак не платиха, играчите масово напускат

Мнениеот obi4am_pirin » 09 дек 2011 09:39

Adrian Monk написа:
Синя Гордост написа:
obi4am_pirin написа:Нищо лично срещу Видима но тяхното място бе в Б група!Те също незаконно останаха в А група!След първият им бараж излезе Борислав Михайлов и заяви че по закон загубилият баража отпада в Б група и дори и да иска закона не му позволява да остави Видима в А група!Само след малко време оооо чудо даде се противозаконно нов шанс на Видима нов бараж...нататък историята е ясна!

Ти друга работа нямаш ли бе,та висиш по цял ден тука във форума ?! И на всяка манджа(тема) мерудия .

Младежът уж работел в Американския университет... ;) Ще взема и аз да кандидатствам за работа там, ще си джъркам по цял ден на компа, а като дойде време за заплата, обещавам, ще съм първи на опашката пред касата! :lol:

Пак ще кажа кой както я нареди!Драскам си в работно време и си прибирам парите!А ти дерзай бачкай здравоооо не се става така ресно човек!И модератора като трие моето мнение да трие и мнението на провокиращия...че иначе намирисва на дискриминация :shock:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта