Завръщането на Видима-Раковски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue_AvalanchE
Мнения: 1072
Регистриран на: 11 май 2009 00:00
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот Blue_AvalanchE » 16 май 2010 20:38

DDFC_Supporter написа:Успех!!!НО......
Аз мисля, че докато отбори като Видима, КРаварна, Мездра, Несебър, Банско, Своге играят при "майсторите" футбола ни няма да върви нагоре, да имате бази, но футбола не е ли за феновете???
Дунав, Добруджа, Ботер(Вр), БОТЕВ(ПД), Спартак(Вн), Етър, Спартак (Пл) това са отборите за допълване на А групата ни, гореизброените са еднодневки..
Ето пример: Несебър-Каварна посещаемост 250 човека, а се борят за влизане
Добруджа-Спартак -5000, а се борим за едни вафли за футболистите.........

успех на Видима и дано се задържите ама мисля, че трите отбора както влизате така и ще си излезете!

Абсолютно прав си. ;)
ЗАВИНАГИ СИН !
Изображение
ТУК Е ЗЕМЯТА НА БЪЛГАРИТЕ ! ТОВА Е НАШИЯТ СТАДИОН, НАШИЯТ ОТБОР ! НАШИЯТ ЖИВОТ !

Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот david_villa » 16 май 2010 20:44

Добре дошли в "А" група! Време е за футбол с марка "В банята съм"! :)
За съжаление, този отбор, колкото и да ми е симпатичен, надали ще може да се задържи за дълго.
Да махнем ЦСКА, "Левски", "Локо" Сф, "Локо" Пд, "Литекс", "Чц Бс", "Черно море", "Славия", които почти сигурно ще запълнят горната половина на таблицата.
Махаме и "Миньор" Пк, понеже тимът има добри играчи, треньор и няма как да влезе в битка за изпадане. "Пирин" също, понеже бяха хвърлени сериозни пари за ремонта на "Хр. Ботев", а и са боеспособни. "Берое" ако нямат финансови проблеми, едва ли ще имат трудности. "Сливен" и "Калиакра" ще са сред последната шестица, но да не забравяме, че Лече и Цонко не са случайни. Така че "Монтана", "Видима" и "Академик"/"Несебър" са моите главни фаворити за изпадане за догодина. Все пак има мно-о-ого време дотогава.
Последна промяна от david_villa на 16 май 2010 20:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kerer
Мнения: 884
Регистриран на: 10 юни 2009 20:27
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот Kerer » 16 май 2010 20:45

DDFC_Supporter написа:Успех!!!НО......
Аз мисля, че докато отбори като Видима, КРаварна, Мездра, Несебър, Банско, Своге играят при "майсторите" футбола ни няма да върви нагоре, да имате бази, но футбола не е ли за феновете???
Дунав, Добруджа, Ботер(Вр), БОТЕВ(ПД), Спартак(Вн), Етър, Спартак (Пл) това са отборите за допълване на А групата ни, гореизброените са еднодневки..
Ето пример: Несебър-Каварна посещаемост 250 човека, а се борят за влизане
Добруджа-Спартак -5000, а се борим за едни вафли за футболистите.........

успех на Видима и дано се задържите ама мисля, че трите отбора както влизате така и ще си излезете!


Ами Дунав Русе - Спартак Варна 9000 фена на Стадиона.На Калиакра им Викали КРАВАРИТЕ хахахахахха :) :) :) :) :) :) :) .Това отбор ли е.Защо поне 1 сезон не стане така всички отбори с Традиции в Елита а тези без в Б група.Ай да сравним колко ще са пълни стадионите на отборите с Традиции особенно на мачове с Литекс, ЦСКА и Левски - ПРЕПЪЛНЕНИ.Не е ли така?Иначе Честито на Видима
Дунав ЗАВИНАГИ

Червени Шивачки Не Струвате !

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот Tommi » 16 май 2010 20:51

DDFC_Supporter написа:Успех!!!НО......
Аз мисля, че докато отбори като Видима, КРаварна, Мездра, Несебър, Банско, Своге играят при "майсторите" футбола ни няма да върви нагоре, да имате бази, но футбола не е ли за феновете???
Дунав, Добруджа, Ботер(Вр), БОТЕВ(ПД), Спартак(Вн), Етър, Спартак (Пл) това са отборите за допълване на А групата ни, гореизброените са еднодневки..
Ето пример: Несебър-Каварна посещаемост 250 човека, а се борят за влизане
Добруджа-Спартак -5000, а се борим за едни вафли за футболистите.........

успех на Видима и дано се задържите ама мисля, че трите отбора както влизате така и ще си излезете!

В А група играят тези отбори, които са най-добри. Отборите от Добрич, Русе, Враца, Пловдив, Варна, Велико Търново, Плевен и др ще играят в Б и В групи. Като изградят по-добри отбори от Каварна, Мездра, Севлиево, Своге, тогава и те ще играят в А група. И в най-големите европейски първенства има отбори от малки градове и това е напълно нормално.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
lafsho
Мнения: 175
Регистриран на: 02 авг 2008 11:58
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот lafsho » 16 май 2010 20:55

Честито и от нас!Дано пак се срещнем в А,поне вече сте ни абонати :) 4:1,3:1!Успех
Академик е единственият БГ отбор побеждавал Милан!!!

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот forzajuve » 16 май 2010 23:03

Кажи баба thank you на Ботев Враца.Догодина сме ние на ред.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
plovdivchanina
Мнения: 524
Регистриран на: 22 юли 2009 15:59
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот plovdivchanina » 18 май 2010 21:51

Догодина двата отбора Ботев от Враца и от Пловдив ще се завърнат в елита надявам се с Дунав Русе или Спартак Варна. Защото тва са отборите с традиции и публика, а не Мездра Своге и тем подобни. Все пак предпочитам Видима отколкото Банско и Академик.
Изображение

Unscrewed
Мнения: 964
Регистриран на: 21 апр 2010 00:09
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот Unscrewed » 24 юли 2010 01:05

според мен видима си отпадне набързо академик също ;)

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот veseo » 30 юли 2010 20:37

hlucho написа:И следващата година отново в Б група! Отбор асансьор!


Мда, само статично протоколно присъствие - същото като ЦСКА в Европа ;)
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

GreeN-1913
Мнения: 98
Регистриран на: 07 юли 2010 18:46
Контакти:

Re: Завръщането на Видима-Раковски

Мнениеот GreeN-1913 » 17 авг 2010 10:48

Пожелавам на Видима Всичко най добро Много симпатичен отбор дано останат в елита! поздрави от Варна


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта