Във Видима мислят вече за "Б" група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот rakovski1922 » 21 май 2012 13:33

Изображение
Президентът на Видима Ярослав Дончев заяви пред "7 дни спорт", че вече са изпуснали последния влак за спасение и мислят за новия сезон в "Б" група.

- Започваме отсега да стягаме отбора за участие в "Б" група.Треньорска смяна изобщо не се планира. Ще разговаряме с Костадин Ангелов за условията, при които да продължи да води отбора и догодина, както и за стабилизиране на школата. На нея трябва да разчитаме за кадри, както и на момчета от региона. Смятаме, че с млади футболисти можем да бъдем фактор в "Б" група. Трябва да се даде шанс на младите за изява. Имахме шансовете си да се спасим, но ги пропиляхме. Срещу отборите, от които можехме да вземем нещо, ние не се възползвахме. Срещата с Левски бе последният влак и нямаше как да стане, само на чудо трябваше да разчитаме - завърши Дончев.







Източник: football24.bg
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот ralka_levskarka » 21 май 2012 14:20

Жалко за отбора, искаше ми се да останат и през следващия сезон. Ходила съм на стадиона и съм гледала няколко техни мача, симпатично отборче са като цяло и то с потенциал, но .. нищо, пак ще се върнете. Успех ви желая!
Image

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот Messinho » 21 май 2012 15:19

Там е мястото на Видима..имат добра база, но само с това..
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот TEDIMAR99 » 21 май 2012 15:27

Messinho написа:Там е мястото на Видима..имат добра база, но само с това..

+1

Потребителски аватар
Kolovatigb1987
Мнения: 132
Регистриран на: 26 авг 2009 19:08
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот Kolovatigb1987 » 21 май 2012 15:42

не са за а-група тия ...

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот rakovski1922 » 21 май 2012 18:19

Kolovatigb1987 написа:не са за а-група тия ...

А кои са за "А"- група? Отбори с големи изпочупени стадиони приличащи на кочини и с фенове от наркомани и цигани? Те ли заслужават да са в "А"- група? Или само Левски и ЦСКА да играят? Кажи кои отбори заслужават да са в "А"- група? Плевен с купените си мачове във "В"- група ли? Ние поне си имаме база и то една от най- добрите в България. Базата на юношите ни е по- добра от стадиона на повечето отбори. Я феновете на Ботев Враца да попитат футболистите си как ги е гнус да влязат в джакузито на стадиона... да не говорим, че терена на който нашите футболисти тренират има по- добро тревно покритие от официалните терени на някой отборчета от "А"- група.
В "А"- група играят най- добрите отбори, показали го на терена. Благодарение на скапания ни треньор- почти не взехме никакви точки и ЗАСЛУЖЕНО, ще изпаднем. Но пък съм сигурен, че отново, ще се върнем в "А"- група един ден.
Иначе, ще ми е много лесно да си направя една регистрация Levski1914 примерно и да пиша колко велик отбор е Левски. Най- лесно е да си фен на големите отбори, на Левски, на ЦСКА... на мачовете на които има и фенове и хореография и т.н. И там в талпата си някой... но всеки си знае за себе си. А нашата публика я няма... на мач ходят по 100 - 150 човека. Агитката ни е от 4 човека на кръст (срещу Левски бяхме точно двама), но какво да се прави... това е положението. Поне никога няма да изоставим отбора си и ще го подкрепяме до край, дори и да сме само 2-ма.
Поздрави на всички отбори, които остават в "А"- група и от злобните си коментари само ставате смешни...
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот rakovski1922 » 21 май 2012 18:21

ralka_levskarka написа:Жалко за отбора, искаше ми се да останат и през следващия сезон. Ходила съм на стадиона и съм гледала няколко техни мача, симпатично отборче са като цяло и то с потенциал, но .. нищо, пак ще се върнете. Успех ви желая!


Благодаря за хубавия коментар! Успех и на твоя отбор! : )
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот rakovski1922 » 21 май 2012 18:26

Kolovatigb1987 написа:не са за а-група тия ...

Да, не сме, защото БФС не е съставено от наши хора... за нас няма кой да ни прави компромиси с лицензите, кой да ни опрощава задълженията, кой да ни спасява допингираните футболисти и не на последно място няма кой да ни търси спонсори...
а ти като си Габровец, хубаво ли ти е да подкрепяш Левски СОФИЯ и когато Левски играе срещу Янтра /не че това, ще се случи скоро.../ феновете на Левски да крещят: "Селяни умрете" за твоите съграждани, за роднините и приятелите ти от Габрово? Защото когато дойдат в Севлиево, феновете на Левски скандират точно това: "Селяни умрете", когато са в Ловеч е същата работа... където и да отидат софиянците се мислят за големите граждани, а останалите са селяни и трябва да измрат... въпроса ми е ,когато са в твоя град и скандират това, ти ще скандираш ли с тях? и ако Янтра бяха като Лудогорец в момента, сиреч кандидати за шампиони, дали аватара ти нямаше да е емблемата на Янтра? Малко се отклоних от темата, но нищо...
Поздрави.
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
Kolovatigb1987
Мнения: 132
Регистриран на: 26 авг 2009 19:08
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот Kolovatigb1987 » 21 май 2012 19:11

на ловеч им викат умрете селяни ,защото са си го заслужили , в търново като гостувахме и бяхме над 2000 души защо нямаше такива неща

Потребителски аватар
Kolovatigb1987
Мнения: 132
Регистриран на: 26 авг 2009 19:08
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Във Видима мислят вече за "Б" група

Мнениеот Kolovatigb1987 » 21 май 2012 19:13

а севлиево ,че не е за а-група не е , аз от 10-12 години ходя по мачове , ама такъв глупав мач като в събота не съм гледал и в контрола


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта