Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Exclusive
Мнения: 681
Регистриран на: 19 авг 2010 21:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Мнениеот Exclusive » 11 мар 2012 00:37

Айде марш в Б група! :lol:

Потребителски аватар
GreenKazanski
Мнения: 118
Регистриран на: 21 апр 2010 16:02
Контакти:

Re: Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Мнениеот GreenKazanski » 11 мар 2012 11:37

Когато си искат тогава ще протестират , защо трябват да ви дават обяснения ? И 10 човека да има фенове , все пак подкрепят местния си отбор !!! Това "Видима" наистина стои зле до името на Раковски, дано промените нещо.
Beroe Support From Kazanski !!!

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Мнениеот rakovski1922 » 11 мар 2012 12:21

Обединението на ФК "Раковски" и отбора на завода, носещ името "Видима" става през 1997 год. Аз лично съм бил на 5 години тогава. Какво е трябвало да направя, да ходя да протестирам ли? Крайно време е да излезем и да се противопоставим на гаврата, която е вече повече от 10 год. Иначе ние сме по-малко и от 10 човека. Но какво да се прави. Това е положението. Какво да направим. Поне сред нас, няма цигани и турци и тем подобни подчовеци, за разлика от агитките на някой други големи отбори, но както и да е. Аз няма да се заяждам и да споря с никого. Нашето мнение е че отбора трябва да носи името "Раковски", ако ще и не в "Б", не във "В", а дори и в областните групи да трябва да играем.
http://rakovski1922.weebly.com/

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Мнениеот B3ATS » 11 мар 2012 17:28

В последните години , дори не се споменава частта с "- Раковски" , когато се говори за отбора. Дори името на подфорума е само "Видима".
Тея от "Vidima" продължават ли да дават пари ? Ако не , не виждам пречка да си смените името ;)

Потребителски аватар
rakovski1922
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2011 16:06
Skype: rakovski1922
Местоположение: Севлиево
Контакти:

Re: Фенове на Раковски гориха знамена на мача с Лудогорец

Мнениеот rakovski1922 » 11 мар 2012 22:09

B3ATS написа:Тея от "Vidima" продължават ли да дават пари ? Ако не , не виждам пречка да си смените името ;)


Какви пари? Футболистите (някой от тях) от 4 месеца са без заплати. Гонят ги от квартирите им, защото не са си плащали наемите... в отбора няма една стотинка. Ако завода, Идеал Стандарт- Видима иска да спонсорира отбора, нека стане спонсор и да пише някъде на екипите ВИДИМА, но по този начин да се гаврят с 90 год. история... е вярно, през тези 90 год, не сме играли в "А"- група, но все пак... нямам думи.

Представете си от утре ФК Левски да е Видима-Левски или да има отбор Видима-Ботев... и вие, ще горите знамена, на които пише Видима. Не знам, какво ни нападате, но и не ме интересува особено.

Поздрави.
http://rakovski1922.weebly.com/


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта