С кой ще спори Видима за оцеляването?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotzata
Мнения: 629
Регистриран на: 31 май 2009 20:59
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Kotzata » 31 юли 2010 15:46

Моето мнение е, че на опашката този сезон ще са Академик, Видима, Калиакра и Монтана, но все ме притесняват тези баражи за 14-тия, защото големи схеми може да се завъртят така.Все пак има покровителствани отбори като Сливен, които няма да ги дадат без бой...

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17781
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот pomiqrat » 31 юли 2010 19:49

Съвсем забравих за съществуването на Монтана. Видима, Академик и Монтана са вън от играта
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 31 юли 2010 20:04

Видима и Локо остават с равни шансове.Все пак мисля че тимът от Севлиево ще надделее и ще се докопа до бараж.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 31 юли 2010 20:11

Да обобщим след първите мачове:кандидатите са си същите:16.Академик,15.Локо,14.Видима,13.Пирин,12.Сливен,11.Монтана,10.Черноморец-моята прогноза
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот runnersa » 31 юли 2010 20:12

Калиакра наистина ми направиха добро впечатление срещу борещата се за Европа, а защо не и за шампион циркова трупа на Кокала :lol: Много симпатично отборче са направили, а за Славия нямам думи май си се борят за 1-3 място ама отзад напред :lol:
Тоя Мболи определено не лош вратар ама нали щяха да го продават за мултимилиони я в Англия, я в Рубин и накрая си играе тука и пада от Калиакра :lol:
Иначе нямахме възможност да видим Видима и Локото ама щом завършва х значи и Локото не са знай кое - поредният отбор със направо смехотворни амбиции за Европа ;)
Общо взето явно още след 1 кръг от 10тина отбори дето щяха да мерят мускули за европа около половината ще окапят защото то е очеизвадно, че нямат сили да се борят за това ;)
А за изпадане все още наистина е рано да се говори все пак не са се изиграли още мачовете поне от 1 кръг ;)

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот runnersa » 31 юли 2010 20:14

v.s. написа:Да обобщим след първите мачове:кандидатите са си същите:16.Академик,15.Локо,14.Видима,13.Пирин,12.Сливен,11.Монтана,10.Черноморец-моята прогноза

Черноморец толкова назад и Локото изпадащ :? Няма как да стане! Не можем да обобщим нищо защото кръга дори не е свършил ;) А Локото верно, че не са класа, но Коко абсурд да ги остави да изпаднат
Пък Черноморец са си здрави онези слухове мисля, че не гио направиха по-слаб отбор даже напротив ще се мобилизират още повече! Няма го Бобич но играчите си остават къде ги слагаш 10 без дори да са изиграли 1 си мач да видиш какво представляват :shock:

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот Един град-един отбор » 31 юли 2010 20:16

Къде е еничарът, който ТВЪРДЕШЕ, ЧЕ ЛОКОМОТИВ ТАЯ ГОДИНА ЩЕЛИ ДА ГОНЯТ ЛИГА ЕВРОПА :lol: :lol:
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 31 юли 2010 20:19

Ако няма сериозни промени през зимата в клубовете Локо и Академик няма как да се спасят.Добър анализ си направил.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот v.s. » 31 юли 2010 20:26

Черноморец нямат добри играчи и като видят,че немогат да изпълнят целите си,мотивацията ще им падне и ще се свлицат в долната част на таблицата.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17781
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: С кой ще спори Видима за оцеляването?

Мнениеот pomiqrat » 31 юли 2010 20:28

runnersa написа:
v.s. написа:Да обобщим след първите мачове:кандидатите са си същите:16.Академик,15.Локо,14.Видима,13.Пирин,12.Сливен,11.Монтана,10.Черноморец-моята прогноза

Черноморец толкова назад и Локото изпадащ :? Няма как да стане! Не можем да обобщим нищо защото кръга дори не е свършил ;) А Локото верно, че не са класа, но Коко абсурд да ги остави да изпаднат
Пък Черноморец са си здрави онези слухове мисля, че не гио направиха по-слаб отбор даже напротив ще се мобилизират още повече! Няма го Бобич но играчите си остават къде ги слагаш 10 без дори да са изиграли 1 си мач да видиш какво представляват :shock:

Ако Христо Бонев остане треньот ще се случи. Преди няколко дни ме оплюха, но след още няколко кръга ще трябва ми с еизвиняват :mrgreen:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта