Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
invader10
Мнения: 521
Регистриран на: 29 апр 2010 09:33
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот invader10 » 10 юни 2011 11:16

За мен истината е една. БФС прави всичко възможно да добута Етър до А група. Всичко е толкова прозрачно. От къде на къде 3 отбориот Б група ще играят бараж. Това можеше, ако е предварително планирано, а не идея в последния момент. С поставени съдии ще си подредят отборите които си плащат. Няма такава държава, няма такова първенство и такъв футболен съюз.

andb
Мнения: 26
Регистриран на: 13 фев 2009 14:27
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот andb » 10 юни 2011 11:41

Редно ли,ха,ха,ха.Редно е отбори като Ботев Пловдив,Пирин и Етър да са в А група,а Видими,Свогевци Лудогорци и незнам какви си селски отбори нямате въобще място в А група.Вие влизате само за да сте точкодарители на Левски,ЦСКА и Литекс,зашото на тези отбори им е много по добре да гостуват в Севлиево отколкото в Пловдив

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3341
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот crazy_one » 10 юни 2011 11:46

invader10 написа:За мен истината е една. БФС прави всичко възможно да добута Етър до А група. Всичко е толкова прозрачно. От къде на къде 3 отбориот Б група ще играят бараж. Това можеше, ако е предварително планирано, а не идея в последния момент. С поставени съдии ще си подредят отборите които си плащат. Няма такава държава, няма такова първенство и такъв футболен съюз.


Съгласен съм с теб. Според мен Черноморец Поморие не би трябвало да играе в "А" група след като са сателит (или Б-отбор) на Черноморец Бургас (поправете ме ако греша) и просто трябва да влезе Спортист Своге и Видима да си остане (все едно на мястото на Пирин). Не виждам защо при създалата се ситуация ще намесват 3-тите отбори от Б групите?!!!

Но.... както казваш invader10, "нема такава държава", айде поздрав..... http://www.youtube.com/watch?v=TQEXGld3vHA
LIVERPOOL RULZZ

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот stg333 » 10 юни 2011 11:56

принципно който ще играе бараж първо трябва да докаже че има право да е в А група иначе заради изпълненията на Събев баражи за влизане последните години на практика нямаше, другото което е ако примерно Етър влезе в А група( въпреки че те завалиите загубиха 4 точки за 2 кръга точно за да не влизат) Своге има пълно право да си търси правата по всички инстанции

Потребителски аватар
rado.
Мнения: 851
Регистриран на: 17 дек 2010 21:13
Skype: niamam
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот rado. » 10 юни 2011 11:59

crazy_one написа:
invader10 написа:За мен истината е една. БФС прави всичко възможно да добута Етър до А група. Всичко е толкова прозрачно. От къде на къде 3 отбориот Б група ще играят бараж. Това можеше, ако е предварително планирано, а не идея в последния момент. С поставени съдии ще си подредят отборите които си плащат. Няма такава държава, няма такова първенство и такъв футболен съюз.


Съгласен съм с теб. Според мен Черноморец Поморие не би трябвало да играе в "А" група след като са сателит (или Б-отбор) на Черноморец Бургас (поправете ме ако греша) и просто трябва да влезе Спортист Своге и Видима да си остане (все едно на мястото на Пирин). Не виждам защо при създалата се ситуация ще намесват 3-тите отбори от Б групите?!!!

Но.... както казваш invader10, "нема такава държава", айде поздрав..... http://www.youtube.com/watch?v=TQEXGld3vHA

То май това стана най-модерната далавера,зададьт ли се раздавания на лицензи и се почват едни пазарльци :lol:

Потребителски аватар
controller
Мнения: 602
Регистриран на: 26 ное 2009 16:23
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот controller » 10 юни 2011 12:56

Абе и аз мисля ,че е редно ама ,когато футболът в дадена държава се управлява от некадърници и тиквениции - обикновено става това, което съм написал в подписът ми ....
Изображение

don1024
Мнения: 20
Регистриран на: 07 ное 2010 16:11
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот don1024 » 10 юни 2011 12:59

да бе
тези ще вземат мястото на пирин...
по служебен път ли искат да останат в елита
след като с игрите си не са показали че заслужават
а пирин въпреки всичко се бори до край и заслужи мястото си в елита
но онези мизерници от бфс по служебен път ги изкараха като видяха че с футболни средства и не футболни по време на първенството не успяха
на малките са силни... за 500 000 задължения а други отбори с пъти повече задължения ще играят дори в евротурнири и ще се удрят в гърдите с прозвището - евробойци...

Потребителски аватар
malchev
Мнения: 531
Регистриран на: 29 апр 2010 12:50
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот malchev » 10 юни 2011 14:16

Пичове, от Търново съм и не разбирам какво е това мнение, че бутат Етър? За какво да ги бутат, като те самите не искат да влязат? Вижта им резултатите след НГ, вижте им резултатите последните 2 мача?
Чавдар Етрополе ги убихме на есен 3:0, а сега зор гол не можем да вкараме.. дали ?
Истината е, че Етър няма пари! Момчетата не са получавали заплати от няколко месеца, а премии от НГ!
Е като нямат пари какъв е интереса на БФС да ги бута?
Според мен Поморие ще влезят и ще продадат лиценза на някой друг.. дано не съм прав, но да видим.
А ако има бараж за Етър.. вдигам се от София и ще дера гърло за виолетовите, пък каквото ще да става!!!

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Треньорът на Видима: Редно бе ние да заемем мястото на Пирин

Мнениеот nikita33 » 10 юни 2011 15:20

crazy_one написа:
invader10 написа:За мен истината е една. БФС прави всичко възможно да добута Етър до А група. Всичко е толкова прозрачно. От къде на къде 3 отбориот Б група ще играят бараж. Това можеше, ако е предварително планирано, а не идея в последния момент. С поставени съдии ще си подредят отборите които си плащат. Няма такава държава, няма такова първенство и такъв футболен съюз.


Съгласен съм с теб. Според мен Черноморец Поморие не би трябвало да играе в "А" група след като са сателит (или Б-отбор) на Черноморец Бургас (поправете ме ако греша) и просто трябва да влезе Спортист Своге и Видима да си остане (все едно на мястото на Пирин). Не виждам защо при създалата се ситуация ще намесват 3-тите отбори от Б групите?!!!

Но.... както казваш invader10, "нема такава държава", айде поздрав..... http://www.youtube.com/watch?v=TQEXGld3vHA

Ами те и Видима са сателит на Левски,по тая логика.......................
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....


Върни се в “Видима”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост