КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikola79
Мнения: 152
Регистриран на: 09 май 2009 10:28
Контакти:

КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот nikola79 » 25 май 2009 19:47

Изпълнителният директор на Спартак (Варна) Живко Великов се оттегля от футбола, след като може да се смята, че сезонът за „соколите” е провален, предаде кореспондент на Novsport.com.

„Не ми се занимава повече с футбол. Нямам нерви да го правя. На документи все още се водя на работа и затова ще изкарам до края на първенството. Ще трябва и новият човек да навлезе в работата, преди да се оттегля”, коментира Великов.

Изпълнителният директор на варненския тим е на мнение, че българският футбол е смехория, а фактът, че „соколите” вече са сигурни за „Б” група също е натежал за решението му.

„За какво да се хабя в подобно първенство. Всичко в българския футбол е смехория. Резултатите на нашите конкуренти в последния кръг го доказаха. Освен това съдиите са трагедия. Срещу Черно море на записа се вижда, че е трябвало да отсъдят дузпа за нас в последната минута. Няма нужда да си късам нервите”, каза Великов.

„Аз съм от почти 4 години в клуба и досега това е най-силният състав, който сме имали. Парадоксалното е, че сме се спасявали с доста по-слаби отбори, но сега сме на път да изпаднем. Вярно е, че има още 2 кръга и ще гоним до последно шансовете си. Няма какво да се лъжем. Шансовете ни са твърде малки", завърши той.



Откога го чакаме тоя палячо да се махне.Той е като Христолов Селянина.Дано да удържи на думата си и се махне,да можем да се върнем догодина по-силни!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
Sleepwalker
Мнения: 1237
Регистриран на: 25 мар 2008 09:47
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот Sleepwalker » 25 май 2009 19:55

Нали имаше по едно време слухове,че ще идва при нас в Шумен? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ticha.ultras
Мнения: 91
Регистриран на: 19 яну 2009 16:32
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот ticha.ultras » 25 май 2009 20:42

Сезона е провален или Кюфтето го провали... барабар със Спартак. Тоз човек е толкоз нагъл и гаден, колко трябва да е мазен за да ми е гадно за Спартал :!:

Потребителски аватар
nikola79
Мнения: 152
Регистриран на: 09 май 2009 10:28
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот nikola79 » 25 май 2009 21:01

няма да ходи в Шумен
ама да се маха от Спартак че не мога го трая тоя смотаняк
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1228
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот Veso1913 » 25 май 2009 21:09

Честито на всички плебеи!Сериозно!А сега в кръга на шегата-Кой ще ви кърми от сега нататък? :)
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
nikola79
Мнения: 152
Регистриран на: 09 май 2009 10:28
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот nikola79 » 25 май 2009 21:12

Veso1913 написа:Честито на всички плебеи!Сериозно!А сега в кръга на шегата-Кой ще ви кърми от сега нататък? :)

всеки друг но не и тоз безплодния!
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: КЮФТЕТО се отказва от футбола?!

Мнениеот защо » 17 сеп 2009 04:45

Е, тия дни пак се е върнал :lol: . Няма спасение от тоя човек, аз викам да му вградите лика в емблемата на клуба. Може и паметник пред стадиона или на входа.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта