Сливен-Спартак Варна

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот Ticha » 18 мар 2009 18:05

Бреей, соколите много силни били бе! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот MoNteSo » 18 мар 2009 18:09

За какъв букмейкър говориш ? Тука става въпрос за спасяване от изпадане в Б група!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1237
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот Veso1913 » 18 мар 2009 18:20

Както изказах мнение в един друг сайт вчера,Спартак могат да вземат три точки единствено ако някой им ги даде.Това е единствения проблем поради който не ги искам в А група.Заради уреждането на мачове.И тази практика не е от вчера.Но от друга страна искам да остане Спартак в А група по ред причини.Първо ще има отново дерби!Какво по хубаво от това?Ще има за какво да се ядем и през следващата година.Второ-едно гостуване някъде из дебрите на Балкана по малко.Трето,предпочитам отбор от Варна,пред такъв от някоя крива паланка.Най малкото ще сме в ситуация да си помагаме взаимно.Не с подаряване на точки разбира се ,а с победа над преките конкуренти и на двата отбора.Затова-успех плебеи! :mrgreen:
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
nikola28
Мнения: 262
Регистриран на: 14 авг 2008 14:07

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот nikola28 » 18 мар 2009 21:33

Весо Весо,ти си поредния заблуден византиец.Мисля че не ти го казвам за 1-ви път.На вас с ботев кой ви ги даде точките бе смешник,или си ги взехте.Взехте на канарчетата перушината,благодарение на Генов,иначе щяхте да ги биете през крив макарон.Нарушението е в наказателното ви поле при червения картон на Карамфилчо-меката Мария.Не ми говори че Сливен са ни дали точките,ние си ги взехме.
САМО СПАРТАК ВАРНА

Потребителски аватар
nikipep
Мнения: 72
Регистриран на: 24 мар 2008 21:10
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот nikipep » 18 мар 2009 23:01

Не им обръщай внимание,така им удисва да говорят,яд ги е и не искат да приемат това,което се случва!

Потребителски аватар
bai brother
Мнения: 26
Регистриран на: 28 авг 2008 13:28
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот bai brother » 19 мар 2009 10:05

Поздрави на всички Спартаклии и наздраве ! Ще се радваме два дни до мача с ЦСКА ... надявам се и след него 8-)

Iso24
Мнения: 226
Регистриран на: 19 ное 2008 02:37
Контакти:

Re: Сливен-Спартак Варна

Мнениеот Iso24 » 20 мар 2009 01:44

Че от какъв зор Сливен ще дава на Спартак?!? За какво? На Сливен им трябват точки - те започнаха ужасно пролетния полусезон.
Пък и Сливен да не е нещо повече от Спартак...Та браво на спартаклии! Най-после победа на чужд терен! Това се случва един два пъти за сезон :)
Сега да го видим Чичовото! Дано хванат някое реми - че да наваксат за Беласица :)


Върни се в “Спартак Варна”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта