СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Мнениеот slavia_forever » 01 сеп 2008 22:33

Въпреки, че може да съм вманиячен фен на Славия, съм бил справедлив, спрямо тях и никога не съм им спестявал критиките си, както и съм критичен към всички останали отбори, като не съм им спестявал нищо и на тях. Но винаги съм се изказвал справедливо и по равно, както за Славия, така и справедливо, спрямо останалите! Обичам Славия, въпреки всичко! Не знам даже как да го изразя с думи, въпреки, че се изразявам сравнително добре, или поне така се заблуждавам... :) . Ако ще, да не бъда съвременник на титла на Славия, винаги ще бъда болно и истински влюбен в тях, без значение дали продават, купуват, падат или бият, дали са част от помията БФС - грешни или не! Мога да си обясня (като знам, за кой форум става въпрос), как се отказват от Левски например, толкова хора, само за няколко дни. Заради мач с някакви трактористи, или заради каквото и да било друго! СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ! :!: :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 01 сеп 2008 22:44

Евала брато,има надежда за БЪЛГАРИЯ!

Потребителски аватар
aa2121
Мнения: 219
Регистриран на: 02 авг 2008 19:08
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Мнениеот aa2121 » 01 сеп 2008 22:46

Абсолютно правилно!Не са много хората в България,които обичат любимия си клуб толкова чисто и безкористно.Колкото повече такива хора,толкова по-добре за футбола ни.

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Мнениеот Blue_Lion » 01 сеп 2008 23:32

Само Така ! Каквото и да става с твоя клуб,НИКОГА,ама НИКОГА не се отказвай от него. В противен случай не казвай,че си фен на даден отбор.Евалата,че подкрепяш отбора си по този начин,независимо от състоянието му от години наред.Продължавай в същия дух,само това мога да ти кажа на теб. За мен лично истината,любовта и живота ми е САМО ЛЕВСКИ ;)
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ Е ОРЕОЛА, ТАТУИРАН НА МОЕТО СЪРЦЕ ЗАВИНАГИ!

Мнениеот slavia_forever » 07 сеп 2008 17:00

dankoior написа:Spomnqm si predi godini na vaprosa:Kakvo e SLAVIA za Vas ?-edna ot nai golemite basketbolistki na BULGARIA (ako ne i nai golqmata) Vanq Voinova otgovori taka: -SLAVIA za nas e LUBOV,DALG,CHEST i SAVEST ! Mislq che ako ne pritejavame i chast ot tia kachestva ne mojem da se narechem zakleti fenove na daden otbor(v sluchaq SLAVIA ) ne mojem da se narechem i choveci !!! Mejdu drugoto i az sam privarjenik na SLAVIA otkakto se pomnq ! LUBOV NEOBIASNIMA !!! :P :P :P

Значи си я изпитал. Никой не е могъл да обясни това чувство, с думи прости. Някои обясняват любовта си към отбора с купени титли, други с европейски успехи, трети се конкурират на тема "хубави" стадиони. Най-доказаната вярност и любов към нещо, е когато чувството е реалност без да можеш да обясниш защо и на базата на какво, то съществува винаги в теб! :!: :idea:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта