103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Привържениците на Славия с отговор до президента

Мнениеот trokadero_ » 19 май 2016 19:01

Все иска да ви вкарава в Лига Европа и най-накрая 0:5 . И той не знае закакво се занимава с клуба.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот Pride » 24 май 2016 20:20

Speranza написа:Темата е започната под един ъгъл, само като зачетох - лошо ми стана накъде се е разпростряла ... Берое ... кой бил малък голям итн. Глупости
Славия е един от големите български отбори, с много фенове в миналото и с много - малко в настоящето.
Редица причини са довели до това, шепа хора да ходят на стадиона в Овча Купел от много години насам. Познавам няколко човека от Славия,
които до скоро ходеха ,че дори и на гостувания. Отбора е без амбиции за каквото и да е и няма ясни цели за първенството година след година.
Всичко в Славия е неясно , недомлъвки в началото, недомлъвки в средата и недомлъвки в края на сезона. Все някой друг е виновен за нещо (най-вече Левски)
Венци преди време ми беше забавно да го слушам как забавлява журналята и зрителите с оригинални коментари за това или онова си събитие преди , по-време и след мачовете.
Вече не ми е забавен. Той е стар глупак, който търкаля едно и също поведение вече повече от 10 години.
Ако се махне от Славия, по някакъв начин има шанс белите отново да станат отбор, дори през пътя на Локо Сф.
До като Венци е там - смях и песни , черно тото, лафове и тънене в посредствеността между 5 -10то място.


Нашият път в момента е приказка, на която всеки истински отбор би се радвал.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот rebelheartous » 17 юни 2016 14:25

20 години никаква Европа.


И в крайна сметка ще играете. Айде по-спокойно с такива теми.

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот Pride » 22 юни 2016 22:22

rebelheartous написа:
20 години никаква Европа.


И в крайна сметка ще играете. Айде по-спокойно с такива теми.


Точно на това разчитат мутрите. Ние колко пъти замълчвахме в името на Локомотив, да не пречим, да има развитие. Така стигнахме от най-новата база в София до тоталната и разруха.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Ventsi1x2
Мнения: 14
Регистриран на: 24 юни 2016 17:31
Местоположение: Провадия
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот Ventsi1x2 » 24 юни 2016 17:37

Добрите новини за любимата Славия идват една след друга. Вече сме и с нов спонсор! Мисля че ще подсигурим 2-3 попъления, с които да атакуваме групите на Лига Европа и титлата. Дано само момчетата издържат физически, защото цикъл Четвъртък-Неделя е труден.

Ventsi1x2
Мнения: 14
Регистриран на: 24 юни 2016 17:31
Местоположение: Провадия
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот Ventsi1x2 » 24 юни 2016 17:42

Една интересна новина от днес. Бившият голмайстор на А група - Гара Дембеле кара проби при нас. Според мен ако си възвърне формата може да ни бъде доста полезен.

TARHANOV13
Мнения: 3
Регистриран на: 24 юни 2016 17:38
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот TARHANOV13 » 24 юни 2016 17:44

Ventsi1x2 написа:Добрите новини за любимата Славия идват една след друга. Вече сме и с нов спонсор! Мисля че ще подсигурим 2-3 попъления, с които да атакуваме групите на Лига Европа и титлата. Дано само момчетата издържат физически, защото цикъл Четвъртък-Неделя е труден.

Дано момчетата издържат, наистина. Все пак са млади още, но пък показаха зъби в битката за Европа и не позволиха на игричките на Лудогорец да ни бутнат. Имаме страхотен треньор и ако привлечем класен нападател и защитник смятам, че имаме шансове за групите на Лига Европа, а защо не и да се конкурираме с Лудогорец за титлата!

Потребителски аватар
ULTRASLAVIA13
Мнения: 9
Регистриран на: 24 юни 2016 17:38
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: 103 години отбор преживя за 20 години най-големият срам

Мнениеот ULTRASLAVIA13 » 24 юни 2016 17:44

И аз го видях, ако ще се борим за излизане от групите на ЛЕ ще ни е нужен. Някакви новини за Гаджев, сега заради референдума разбрах, че ще гонят чуждестранните футболисти от Англия и би бил добро попълнение към халфовата линия на бялото торнадо.
И ПРЕДИ, И СЕГА - СЛАВИЯ Е НА ВЪРХА!!!


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта