XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот haiobaio » 16 мар 2016 11:56

damyanov1963 написа:
haiobaio написа:
damyanov1963 написа:
haiobaio написа:Тъй като от няколко години спря безобразното подпиране на Левски и ЦСКА, не че не го има и сега, но е в по-нормални граници, смятам, че тоя мач си е троен от всякъде.
Вече ги няма тези дни където левскарите излизаха на терена минимум с една дузпа в своя полза и десетки безумни отсъждания за тях. Дори Лудогорец не може да се похвали с такава помощ, каквато са получавали те.
Много ми се иска да победи Славия, но Левски направиха доста здрав отбор и ще им е доста трудно. За това ще заложа на резултат 1:2.
Мисля, че 20 лева е супер много за билет и е подигравка с хората, които биха отишли да гледат вече доста слабия ни футбол. Ако Венци корема го е страх да не му счупят пластмасовите седалки, да разположи феновете на Левски или в Г сектор и 1/3 от В или в Б сектор и 1/3 от В. Едва ли ще дойдат повече от 1000 - 1500 левскари. И тези дни ги няма вече. Там седалките са все още чугунени и честно казано навяват хубави спомени от едни по-добри дни за футбола ни.

А пък аз по-безобразно спасяване от изпадане в Б група от вашето преди няколко години не съм виждал. По смешно ставане на шампион от вашето през 78-а също. Иначе продължавай да говориш глупости за Левски. В Орландовци и Илиенци със сигурност ти вярват :!:

Не знам защо се връщаш през 78-а година и не знам какво смешно има там. Първи сме през 2/3 от сезона, имаме брутално силен отбор, прославил след това България в Европа, страхотен треньор, който вие по-късно провъзгласихте за треньора на столетието, защото го изгониха от клуба след отстраняването на Киев, реално последния мач водим 3:1 почти до края и даваме на Левски да изравни, така е наредено... Омаловажава се, че един тим се е противопоставил на статуквото, без да има цялата държавна машина зад гърба си.
Истинският цирк, обаче, е година по-рано, когато едни не изпълняват уговорка. Това сте вие.
А за това, че ни спасиха, не споря, и какво от това? Да не би да сме първия спасен отбор със схема? Сега ни няма в А група, сигурно е по-весело. Сега спокойно пукате топката от ритане с Монтана и Пирин по 4 до 6 мача на сезон, без дори да можете да ги победите.
А къде ми вярват, няма значение. Със сигурност е на повече места, отколкото предполагаш.
Успех на Славия, те със сигурност са на моето мнение.

Много си малък, за да ми припомняш цирка от 78-а, който имах удоволствието да гледам на живо. И да, през 77-а Левски не изпълни уговорката да ви пусне за купата и ви БИ! А страхотния треньор предпочете да остне в Левски и след приключването си на треньорската професия. И това не е единствения локомотивец и какъвто и да е, който предпочита Левски. А щом казваш на жалкото ви спасяване от изпадане -"Какво от това", защо си тръгнал да пишеш глупости, че Левски бил подпиран от съдиите. Това че ви бие с по 5, 6 и 8 на НУЛА подпиране от съдиите ли му викаш!?
Преди няколко дни победихме Пирин с 3:1, но ти по инерция продължаваш да манипулираш с орландовско-илиенските си комплексарски измишльотини против ЛЕВСКИ.
И по-добре да пукаме топката в А група, отколкото по села, баири и паланки и да биеме там с двуцифрени резултати.
Ние сме били с двуцифрен резултат в ЕКТ и то отбор, който беше завършил 1:1 с финалиста за КНК - Уест Хям.
А като се обедините в трамвая с феновете на Славия и запълните 1/4 от седящите му места си пожелавайте взаимно успех с/у Левски колкото искате :lol:

Евала, дядка! Щом Левски не е шампион, никой друг не трябва да е шампион, нищо че тогава бяхме голям отбор.
Да, предишната година Левски не изпълни уговорката и плю на честта си.
Когато сте ни били по толкова, никой нищо не е казвал. Имали сте добър отбор-били сте. При 8:0 няма какво да кажеш. Но стотици други, заплетени мачове, сте печелили не с игра. Знам, че го знаеш, но няма да го признаеш.
Честито, че бихте Пирин! Най-накрая!
Нещо против Орландовци и Илиенци ли имаш? Що не го кажеш на хората там? Аз не съм от тая част на София.
Да, по-добре е да пукаш топката в А група, отколкото по села и паланки, спор няма, аз за друго говорех, но явно не си разбрал.
И ние имаме разгромни победи в ЕКТ, не се дуй чак толкова много.
И последно, че вече ми писна. Много броиш хората. Толкова ли ти е интересно. По-добре погледни Герена, че там също нещо е опустяло напоследък.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3801
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот loko1 » 16 мар 2016 12:39

Дамянов
Съсобственика ви, треньора, щаба и голмайстора ви са локомотивци, радвай се че ни има и благодари.

И за какво спасяване ме пееш дето се нагъзихте на Враца, че да отпаднем ние ли еми не стана :mrgreen:
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот 1913 » 16 мар 2016 12:57

Ако може да се съсредоточите върху темата за мача в събота! Публикуването на ненужен спам във всяка тема във форума може да доставя някому лично удовлетворение, но не е на място тук! Ни най-малко не е важно за темата за мача в събота, какво се е случило през 1978, през 1963, през 1895 или през 680. Това са интересни теми, но мястото на разискването им не е тук.


Колкото до посещението, може да ми се подиграва някой, който е привърженик на отбор, който събира по 20-30 40 000 души средно на мач. Но тези, които са по 500 на мач да се подиграват на тези, които са по 300, това е доста жалко :lol:
Да не говорим, че обикновено подиграващите се не са стъпвали на стадиона си от години, докато тези които ходят, много добре знаят, какво е положението и доста по-рядко си позволяват бележки към колегите си, дори и да са повече от тях.
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

blue_bluet
Мнения: 9
Регистриран на: 24 яну 2016 15:44

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот blue_bluet » 16 мар 2016 13:06

3-1 за Левски е мача.
Соления въздух,води до фатално оглупяване! A при еклерите до вмирисване!

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот korteneca » 16 мар 2016 15:20

Искам да бием, ако ще и измъчено с 1 гол. Но тъй като трудно мога да повярвам, че няма да допуснем лек или смешен гол казвам 1:2 пък каквото стане. :)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот haiobaio » 17 мар 2016 10:19

1913 написа:Ако може да се съсредоточите върху темата за мача в събота! Публикуването на ненужен спам във всяка тема във форума може да доставя някому лично удовлетворение, но не е на място тук! Ни най-малко не е важно за темата за мача в събота, какво се е случило през 1978, през 1963, през 1895 или през 680. Това са интересни теми, но мястото на разискването им не е тук.


Колкото до посещението, може да ми се подиграва някой, който е привърженик на отбор, който събира по 20-30 40 000 души средно на мач. Но тези, които са по 500 на мач да се подиграват на тези, които са по 300, това е доста жалко :lol:
Да не говорим, че обикновено подиграващите се не са стъпвали на стадиона си от години, докато тези които ходят, много добре знаят, какво е положението и доста по-рядко си позволяват бележки към колегите си, дори и да са повече от тях.

Да, бе, прав си. Просто много ги ненавиждам и ме дразни кухото им високомерие.
А за посещаемостта е смешно да се говори, щото ситуацията е "присмял се хърбел на щърбел".
Треснете ги хубаво, ако ви падне възможност.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 413
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот Iavor » 18 мар 2016 09:37

haiobaio написа:
1913 написа:Ако може да се съсредоточите върху темата за мача в събота! Публикуването на ненужен спам във всяка тема във форума може да доставя някому лично удовлетворение, но не е на място тук! Ни най-малко не е важно за темата за мача в събота, какво се е случило през 1978, през 1963, през 1895 или през 680. Това са интересни теми, но мястото на разискването им не е тук.


Колкото до посещението, може да ми се подиграва някой, който е привърженик на отбор, който събира по 20-30 40 000 души средно на мач. Но тези, които са по 500 на мач да се подиграват на тези, които са по 300, това е доста жалко :lol:
Да не говорим, че обикновено подиграващите се не са стъпвали на стадиона си от години, докато тези които ходят, много добре знаят, какво е положението и доста по-рядко си позволяват бележки към колегите си, дори и да са повече от тях.

Да, бе, прав си. Просто много ги ненавиждам и ме дразни кухото им високомерие.
А за посещаемостта е смешно да се говори, щото ситуацията е "присмял се хърбел на щърбел".
Треснете ги хубаво, ако ви падне възможност.

Количество и качество са различни неща. За публиката (хората), говоря. Само през комунизЪма беше наредено друго ;) .
Дано победим горките, самите срещу огледалото, подуяци.
Иначе - прогнозата ми е - 1:2, червен картон за футболист на "Славия" (около 50-та минута). Много преки свободни удари за "Левски", фронтално, на около 22 м. от вратата на "Славия".

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот 1913SS » 19 мар 2016 11:39

Днес е вечното дерби на България. Днес ще видим дали ще се борим за Европа или не. Всички на стадионът време да мачкаме вечният ни съперник. Айде белите .....

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: XXVI кръг - СЛАВИЯ-"ЛЕВСКИ"

Мнениеот BEROE_StZ » 19 мар 2016 15:08

Който гледа мача по телевизията предполагам чува малоумните скандирания на феновете на Левски (в началото на второто полувреме).
Глоби и солидни наказания за подобни скандирания към абсолютно всички подобни подвиквания и по другите стадиони и от фенове и на други отбори.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта