XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот anihilator » 15 окт 2015 02:32

Ши биийм 8-)

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот ticha i vladislav » 15 окт 2015 09:20

forever bluet написа:Лека победа за Славия срещу един доста неприятен и антипатичен отбор ,който е лишен и от сериозни футболни аргументи. Прогноза 3-1 за Софийския отбор! ;)

На мен пък Левски са ми приятен и много симпатичен отбор,особено след Лазур,как гледаха мило след края на мача с едни големи кравешки очи.Стига с тази омраза!
Последна промяна от ticha i vladislav на 15 окт 2015 10:54, променено общо 1 път.
Черно море-първият шампион по футбол в България

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот КироВарна » 15 окт 2015 10:23

зеления написа:
forever bluet написа:Лека победа за Славия срещу един доста неприятен и антипатичен отбор ,който е лишен и от сериозни футболни аргументи. Прогноза 3-1 за Софийския отбор! ;)


Кога те гръмнаха в мозъка, бре?! :lol: :lol: :lol:

Не си прав приятелю!!!Не е гръмнат в мозъка,а в главата!!!Той мозък няма!!!Миличкият е силно ощетен от майката-природа и намира изход в тъпата злоба!!!Той още витае във влажната синя мъгла,която тежко се спусна над Лазур,в онази прекрасна бургаска вечер!!!Той в съня си продължава да троши седалката,на която е седял!!!Няма да ни разбере въпроса,ако го запитаме-"А какъв е тогава Левски,след като беше победен от отбор без сериозни футболни аргументи?При това оставен с 10 души,от сервилния поръчков съдия!!!"Относно мача ни със Славия мисля,че ще е много труден!!!След идването на Колев,те са много сериозен отбор!!!Имат прекрасни изпълнители като Манзоро,който малко беше поразвалил формата си,но в паузата ще го вдигнат!!!Фераресо и младия Карабельов,лично на мен също много ми харесват!!!Витаят някакви слухове,че има финансово напрежение в съблекалнята....но старият лисугер В.Стефанов пак ще се оправи!!!Чака ни тежък мач,дано да победим!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот MCMXIII » 15 окт 2015 17:31

ticha i vladislav написа:
forever bluet написа:Лека победа за Славия срещу един доста неприятен и антипатичен отбор ,който е лишен и от сериозни футболни аргументи. Прогноза 3-1 за Софийския отбор! ;)

На мен пък Левски са ми приятен и много симпатичен отбор,особено след Лазур,как гледаха мило след края на мача с едни големи кравешки очи. Стига с тази омраза!


Послушайте го, ей така за разнообразие, прав е колегата!
Относно мача имам предчувствие, че ще стане това което е логично, т. е. най- вероятно е варненци да бият. Все пак тая надежда, да изкараме нещо от двубоя, което би било добре за нас ;)

Само СЛАВИЯ!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот forever bluet » 15 окт 2015 20:27

зеления написа:
forever bluet написа:Лека победа за Славия срещу един доста неприятен и антипатичен отбор ,който е лишен и от сериозни футболни аргументи. Прогноза 3-1 за Софийския отбор! ;)


Кога те гръмнаха в мозъка, бре?! :lol: :lol: :lol:

То след още 90 може пак да вземете Купата. Обаче и преди и сега и след 90 години сте си един обикновен провинциален отбор с малко фенове,лъкатушещ между А и Б група. Това е!
Членестоногите са примитивни създания

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот ticha i vladislav » 16 окт 2015 08:35

forever bluet написа:
зеления написа:
forever bluet написа:Лека победа за Славия срещу един доста неприятен и антипатичен отбор ,който е лишен и от сериозни футболни аргументи. Прогноза 3-1 за Софийския отбор! ;)


Кога те гръмнаха в мозъка, бре?! :lol: :lol: :lol:

То след още 90 може пак да вземете Купата. Обаче и преди и сега и след 90 години сте си един обикновен провинциален отбор с малко фенове,лъкатушещ между А и Б група. Това е!

Ние сме на Морето,с.Подуене е милиционерска депесарска провинция!Товае!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
1913SS
Мнения: 318
Регистриран на: 17 авг 2014 15:06
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот 1913SS » 17 окт 2015 12:07

Поредна безцелна година за любимият ми отбор Славия. Който вкара гол е победител. Надявам се да спукаме топката и да вземем 1 точка от "Тича".

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4409
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот greenpeak » 17 окт 2015 18:44

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_gHe64uXJ2o[/youtube]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: XII кръг - Черно море-СЛАВИЯ

Мнениеот MCMXIII » 17 окт 2015 21:08

Не беше трудно да позная, че мачът е 1. Май са спукали топката... и двата отбора.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост