Трансфери, селекция на Славия - Лято 2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Трансфери, селекция на Славия - Лято 2013

Мнениеот ebaef » 29 май 2013 15:25

Здравейте Слависти..и други. Понеже е много тихо във форума реших да отворя една тема за трансферите това лято в Славия. Вече имаме едно ново попълнение в лицето на Ицо Янев,знаят се и имената на някой от напускащите,та с две думи..има за какво да се говори при положение че си отива половината отбор. И да цитирам Гонг: "Според неофициални информации от Овча Купел ще си тръгнат Здравко Лазаров, Даниел Златков, Павле Попара, Ливраменто, японците Мацуй и Акийоши, Петър Димитров, Богомил Дяков, Спас Георгиев, Тодор Колев."

Потребителски аватар
Пловдивчанинът
Мнения: 2575
Регистриран на: 14 май 2011 02:45
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот Пловдивчанинът » 29 май 2013 15:39

Димо Атанасов си тръгва, след като е плакал след мача с Левски - Венци го каза днеска тва.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот Viktor4o_Rs » 29 май 2013 15:42

Пак се почва едно огромно текучество на футболисти, което на мен изобщо не ми харесва ... От освободените ме е яд за Попара и Ливраменто, но доколкото разбрах първият не е искал да си поднови договора, а вторият напуска заради причини свързани със семейството му :roll: Ще съм доволен, ако вземем Христо Янев, доказан футболист е.
Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот MCMXIII » 29 май 2013 15:46

Viktor4o_Rs написа:Пак се почва едно огромно текучество на футболисти, което на мен изобщо не ми харесва ... От освободените ме е яд за Попара и Ливраменто, но доколкото разбрах първият не е искал да си поднови договора, а вторият напуска заради причини свързани със семейството му :roll: Ще съм доволен, ако вземем Христо Янев, доказан футболист е.

+1913

Всяка година едно и също.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот obi4am_pirin » 29 май 2013 15:47

Viktor4o_Rs написа:Пак се почва едно огромно текучество на футболисти, което на мен изобщо не ми харесва ... От освободените ме е яд за Попара и Ливраменто, но доколкото разбрах първият не е искал да си поднови договора, а вторият напуска заради причини свързани със семейството му :roll: Ще съм доволен, ако вземем Христо Янев, доказан футболист е.

Мисля че трябва да поемете по пътя на Литекс!Школата как ви е?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
ebaef
Мнения: 551
Регистриран на: 22 окт 2008 01:57
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот ebaef » 29 май 2013 15:49

Viktor4o_Rs написа:Пак се почва едно огромно текучество на футболисти, което на мен изобщо не ми харесва ... От освободените ме е яд за Попара и Ливраменто, но доколкото разбрах първият не е искал да си поднови договора, а вторият напуска заради причини свързани със семейството му :roll: Ще съм доволен, ако вземем Христо Янев, доказан футболист е.

Викорчо,за Павле и мен ме е яд,дал е много на Славия,но беше ясно още през есента че това му е последният сезон,а и контузиите му станаха хронични. Ливра е добър футболист,но мисля че това му е максимума.Лично аз предпочитам талантливи български момчета,но те струват пари,май пак ще разчитаме на обиграни легионери ( не визирам Ицо Янев,за мен лично ще е удоволствие да го гледам а и Славия след Илийката не е имала такъв изпълнител на преки свободни)

fen na Slavia
Мнения: 290
Регистриран на: 04 авг 2011 11:07
Skype: gptodorov.1955
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот fen na Slavia » 29 май 2013 15:54

Не се кахърете,когото и да махнат от Славия все тая.Да пускат юношите от школата със старците и ще стане работата.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот MCMXIII » 29 май 2013 15:54

obi4am_pirin написа:
Viktor4o_Rs написа:Пак се почва едно огромно текучество на футболисти, което на мен изобщо не ми харесва ... От освободените ме е яд за Попара и Ливраменто, но доколкото разбрах първият не е искал да си поднови договора, а вторият напуска заради причини свързани със семейството му :roll: Ще съм доволен, ако вземем Христо Янев, доказан футболист е.

Мисля че трябва да поемете по пътя на Литекс!Школата как ви е?

Школата работи, има деца и младежи, Вили взе 3 - ма в първия отбор и... нищо. Средната възраст на отбора бе над 30.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот stoyankd » 29 май 2013 15:54

Христо Янев е на 34 навършени години, Янчев на 37. Странна селекция.

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: Кой си тръгва,кой остава,кой за нищо не става и..трансфери.

Мнениеот minchev_1951 » 29 май 2013 15:56

Венци: "Киро само почерпи по едно кафе."
Пита се в задачата - кой е по-големият шегаджия от двамата?


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост