СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Paranoid
Мнения: 44
Регистриран на: 24 мар 2008 17:06
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот Paranoid » 11 мар 2009 20:26

Венци и Стевица си го казаха,че с този отбор ще гоним УЕФА!Жалкото обаче е,че това е последното издание на турнира УЕФА,така че си оставаме в кенефа(както ни го бяха казали Железните абонати-стрелочниците) :lol:

Сега сериозно......ако сме отбор до мача с ЦСКА трябва да вземем 3 победи,пък срещу тях каквото стане.Направихме хубав старт и дано не се издъниме,и то пък точно срещу гара Мездра!
United we stay,divided we fall!

La Vecchia scuola

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот slavia_forever » 11 мар 2009 20:39

Paranoid написа:Венци и Стевица си го казаха,че с този отбор ще гоним УЕФА!Жалкото обаче е,че това е последното издание на турнира УЕФА,така че си оставаме в кенефа(както ни го бяха казали Железните абонати-стрелочниците) :lol:

Сега сериозно......ако сме отбор до мача с ЦСКА трябва да вземем 3 победи,пък срещу тях каквото стане.Направихме хубав старт и дано не се издъниме,и то пък точно срещу гара Мездра!

Както втория кръг есента, ако го помниш! Тогава за "нещастие" бях в Мездра и се накарахме на Стевица горкия... :( ;)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Paranoid
Мнения: 44
Регистриран на: 24 мар 2008 17:06
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот Paranoid » 13 мар 2009 11:57

slavia_forever написа:
Paranoid написа:Венци и Стевица си го казаха,че с този отбор ще гоним УЕФА!Жалкото обаче е,че това е последното издание на турнира УЕФА,така че си оставаме в кенефа(както ни го бяха казали Железните абонати-стрелочниците) :lol:

Сега сериозно......ако сме отбор до мача с ЦСКА трябва да вземем 3 победи,пък срещу тях каквото стане.Направихме хубав старт и дано не се издъниме,и то пък точно срещу гара Мездра!

Както втория кръг есента, ако го помниш! Тогава за "нещастие" бях в Мездра и се накарахме на Стевица горкия... :( ;)


Е щом си бил в Мездра,значи те знам :roll: бяхме 11-12 коли и на едно момче от наще му счупиха предния джам след края на мача.
United we stay,divided we fall!

La Vecchia scuola

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот slavia_forever » 13 мар 2009 12:11

Paranoid написа:
slavia_forever написа:
Paranoid написа:Венци и Стевица си го казаха,че с този отбор ще гоним УЕФА!Жалкото обаче е,че това е последното издание на турнира УЕФА,така че си оставаме в кенефа(както ни го бяха казали Железните абонати-стрелочниците) :lol:

Сега сериозно......ако сме отбор до мача с ЦСКА трябва да вземем 3 победи,пък срещу тях каквото стане.Направихме хубав старт и дано не се издъниме,и то пък точно срещу гара Мездра!

Както втория кръг есента, ако го помниш! Тогава за "нещастие" бях в Мездра и се накарахме на Стевица горкия... :( ;)


Е щом си бил в Мездра,значи те знам :roll: бяхме 11-12 коли и на едно момче от наще му счупиха предния джам след края на мача.

Защото от първата кола знаем какво стана, а именно - показа се един наш от прозореца на колата, удари една топалка на фен на Локо Мездра и му се изплю в лицето! Аз много добре помня, точно какво стана!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
paparazzo
Мнения: 62
Регистриран на: 26 окт 2008 13:10
Местоположение: Софето
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот paparazzo » 13 мар 2009 17:10

аз мисля,че с Велев и Пенев-нема да имаме никви проблеми...тея два отбора ще си ги бием резонно и с кеф,но стигаме до Балъков,а там работата идва на зле...ако сме на равен ще е гот...та само този мач,го виждам евентуално загубен.... 8-)

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот 1913 » 15 мар 2009 01:38

1913 написа:Много често през последните години, след някоя изненадваща победа като гост, която сме постигали, в последствие сме завършвали наравно в София с отбор, с който се е очаквало да нямаме проблеми. Интересно, дали този път ще успеем да преодолеем този феномен.


Еми, не успяхме, затвърдихме скапаната традиция, безобразна игра, ужасно неможещ и неориентиран треньор. Всъщност, "треньор".
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2987
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот JimBeam » 15 мар 2009 21:47

Ехоооо лавината къде сте :roll:
Защо след като се издънихте всички се покрихте :roll: Миналата седмица бяхте в еуфория и темата за мача с Литекс беше около 13 страници даже вече в Уефа се виждахте, а сега само един посмя да излезне и да каже нещо след мач.Къде го лудия ген славия там дето миналата седмица се биеше в гърдите и беше като ученичка пред момчета след толкова много похвали :roll: На всеки благодареше, на всеки казваше, че ще го черпи все едно се сваляхте един другиго, а сега все едно гледам "Мълчанието на агнетата 2" :lol: :lol:
Толкова ви е яд, че бързате да пуснете тема за следващият мач без да кажете нищо за миналият така както го правехте миналата седмица с кеф - къде е сега този кеф :lol: :oops: :twisted: :twisted:
Смешна работа 8-)

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот slavia_forever » 15 мар 2009 21:53

JimBeam написа:Ехоооо лавината къде сте :roll:
Защо след като се издънихте всички се покрихте :roll: Миналата седмица бяхте в еуфория и темата за мача с Литекс беше около 13 страници даже вече в Уефа се виждахте, а сега само един посмя да излезне и да каже нещо след мач.Къде го лудия ген славия там дето миналата седмица се биеше в гърдите и беше като ученичка пред момчета след толкова много похвали :roll: На всеки благодареше, на всеки казваше, че ще го черпи все едно се сваляхте един другиго, а сега все едно гледам "Мълчанието на агнетата 2" :lol: :lol:
Толкова ви е яд, че бързате да пуснете тема за следващият мач без да кажете нищо за миналият така както го правехте миналата седмица с кеф - къде е сега този кеф :lol: :oops: :twisted: :twisted:
Смешна работа 8-)

Кой се е покрил? Вчера бях тук и писах, а ти с твойте 15 мнения, да не си ги писал днес, вчера и на мача с Ловеч? Или просто искаш да провокираш? Изпуснахме ги да, признавам. Мача се брои на голове, които ние не вкарахме и респективно не бихме. Това, че с игра ги размазахме, особено второто полувреме, това че не и дасоха дузпа, това че ударихме греда, си е само част от играта. Не си отбелязахме головете, което се оказа за наша сметка.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2987
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот JimBeam » 15 мар 2009 21:59

Аааа сега съдията това, съдията онова :lol:
"Що бе съдията си беше перфектен" 8-) - ваши думи от миналата седмица :lol:
М да перфектен когато е изгодно, ама когато не е най-долната измет :lol:
И къде си писал вчера?АЗ говоря за тази тема - темата за мач, а последното мнение е от 13 март демек преди мача и единственно 1913 е писал днеска ;)
И какво с моите 15 мнения?Това, че не пиша не означава, че не чета или ти като имаш голям брой се мислиш за разбирач а? :lol:
Къде съм казал, че съм фен на Литекс?Просто ви се смея на това кога ви е удобно да се показвате и кога не - айде стига, че вземеш ме набиеш след такива приказки :cry:
Жив и здрав "бате"

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: СЛАВИЯ-Локомотив (Мз) - 14.03 / 15:30

Мнениеот slavia_forever » 15 мар 2009 22:10

JimBeam написа:Аааа сега съдията това, съдията онова :lol:
"Що бе съдията си беше перфектен" 8-) - ваши думи от миналата седмица :lol:
М да перфектен когато е изгодно, ама когато не е най-долната измет :lol:
И къде си писал вчера?АЗ говоря за тази тема - темата за мач, а последното мнение е от 13 март демек преди мача и единственно 1913 е писал днеска ;)
И какво с моите 15 мнения?Това, че не пиша не означава, че не чета или ти като имаш голям брой се мислиш за разбирач а? :lol:
Къде съм казал, че съм фен на Литекс?Просто ви се смея на това кога ви е удобно да се показвате и кога не - айде стига, че вземеш ме набиеш след такива приказки :cry:
Жив и здрав "бате"

Нормално е да се радвам на победи и да не се радвам, при други резултати. Аз не съм казал, че мача е 0:0, защото не дадоха дузпа, а защото не си отбелязахме головете, най-вече второто полувреме. В мненията ти, прозират злоба и завист. Сега показа, че това, че не пишеш, е явно правилния избор. От друга страна показваш, че не и четеш.
1. Кога казах, че си фен на Ловеч?
2. Не се прави на много чел. Ето ти един факт от вчера:
* Промени мнение
* Докладвай
* Отговори с цитат

Re: НАЗДРАВЕ !

Мнение от slavia_forever на 14 Мар 2009 18:30
НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ!

П.П. Само за нашия мач не говорете нищо! :D ;) Майтап! ;)

Аватар
slavia_forever

Мнения: 2427
Регистриран на: 12 Авг 2008 16:13
Местоположение: Sofia


П.П. Не се заяждай! Ако имаш да кажеш нещо обективно, кажи го. Не започвай колизии, ако обичаш!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост