XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот MCMXIII » 14 мар 2015 15:32

DrAvalanche написа:Сам човек в малкото наказателно м/у трима защитници на Славия, които го гледат с жив интерес как вкарва в тяхната врата. Но не правят нищо. Дежа вю. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

С Черно море за Купата бяха четирима, не се коси :|
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот snakebite » 14 мар 2015 18:14

Берое, Локо София, Литекс могат да бият в Овча купел, ама ние - не ..Изумявате ме ! :shock:

Славия - Берое 0:2
Славия - Литекс 0:2
Славия - Черно море 1:3
Славия - Локо Пловдив 0:2
Славия - Локо София 1:2
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот 1913 » 14 мар 2015 18:22

Изиграхме доста добър мач, който не заслужавахме да загубим, да не говорим пък с такъв разгромен резултат. За съжаление нямаме нападатели, това си остава сериозен проблем, който се прояви и срещу Черно море, където пак създадохме няколко положения, но няма кой да нанесе завършващ удар.
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20389
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот Drunken_Master » 14 мар 2015 21:59

MCMXIII написа:
Drunken_Master написа:
Илич Рамирес написа:Всички могат да бият Славия на Овча Купел ,само Лудогорец не може.....жалкари!

Ти гледа ли мача,бе играч ?
Кфо се набираш,ще е*а в неадекватния...

Сопол, а ти гледа ли мача или трябва да грухтиш? Ае в кочинката, ние нашите проблеми си ги знаем.

Не изравнихме в 89 мнута и... 0:3. Жалко!

Не мога да разбера хора,които постоянно казват на черното-бяло...
Дори и фенове на ЦСКА от тоя форум,ми правят подобно впечатление...Ако нашите играят слабо (както сега)винаги го казвам,защото това е бъдещата комуникация между хората.Поне според мен,хората трябва да бъдат искрени.
Гледах мача,да...И видях абсолютно пародийна игра в защита на Славия.Не че ония (даже не им споменавам името,защото ме е гнус)нямаше да ви бият,ама вие си полегнахте.Кво се правите на ощипани не мога да разбера ? Да не би,да не е логично с оглед на интимните отношения на дебелия и зализания ? Сякаш за пръв път "лягате" на ония ? Везалов май го беше напекло днес слънцето,без слънце...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот slavia_forever » 14 мар 2015 22:28

Drunken_Master написа:
MCMXIII написа:
Drunken_Master написа:
Илич Рамирес написа:Всички могат да бият Славия на Овча Купел ,само Лудогорец не може.....жалкари!

Ти гледа ли мача,бе играч ?
Кфо се набираш,ще е*а в неадекватния...

Сопол, а ти гледа ли мача или трябва да грухтиш? Ае в кочинката, ние нашите проблеми си ги знаем.

Не изравнихме в 89 мнута и... 0:3. Жалко!

Не мога да разбера хора,които постоянно казват на черното-бяло...
Дори и фенове на ЦСКА от тоя форум,ми правят подобно впечатление...Ако нашите играят слабо (както сега)винаги го казвам,защото това е бъдещата комуникация между хората.Поне според мен,хората трябва да бъдат искрени.
Гледах мача,да...И видях абсолютно пародийна игра в защита на Славия.Не че ония (даже не им споменавам името,защото ме е гнус)нямаше да ви бият,ама вие си полегнахте.Кво се правите на ощипани не мога да разбера ? Да не би,да не е логично с оглед на интимните отношения на дебелия и зализания ? Сякаш за пръв път "лягате" на ония ? Везалов май го беше напекло днес слънцето,без слънце...

Пишеш абсолютни глупости и вероятно не си гледал мача. Славия игра добре през цялото време, а второто полувреме даже надигра Лудогорец. Наистина допуснахме глупав гол, но абсолютно не може да се говори за някаква симулация, а за грешка в защита. Лудогорец водеше с 1:0 до края на редовното време, като преди това Славия се размина с 3 чисти голови положения. Извън редовното време се стигна до 3:0 след спорна според много хора дузпа и след това гол, които няма за какво да ги коментирам.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот MCMXIII » 14 мар 2015 22:31

Пародийната игра в защита бе само в този мач. В останалите срещи СЛАВИЯ игра като кръстоска между Германия и Байерн. Извинявам се на теб лично, че сме паднали.
Ако бяхме изравнили в края, щяхме да сме герои. Сега сме лоши... Футбол.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

fen na Slavia
Мнения: 290
Регистриран на: 04 авг 2011 11:07
Skype: gptodorov.1955
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот fen na Slavia » 15 мар 2015 09:07

Drunken_Master написа:
MCMXIII написа:
Drunken_Master написа:
Илич Рамирес написа:Всички могат да бият Славия на Овча Купел ,само Лудогорец не може.....жалкари!

Ти гледа ли мача,бе играч ?
Кфо се набираш,ще е*а в неадекватния...

Сопол, а ти гледа ли мача или трябва да грухтиш? Ае в кочинката, ние нашите проблеми си ги знаем.

Не изравнихме в 89 мнута и... 0:3. Жалко!

Не мога да разбера хора,които постоянно казват на черното-бяло...
Дори и фенове на ЦСКА от тоя форум,ми правят подобно впечатление...Ако нашите играят слабо (както сега)винаги го казвам,защото това е бъдещата комуникация между хората.Поне според мен,хората трябва да бъдат искрени.
Гледах мача,да...И видях абсолютно пародийна игра в защита на Славия.Не че ония (даже не им споменавам името,защото ме е гнус)нямаше да ви бият,ама вие си полегнахте.Кво се правите на ощипани не мога да разбера ? Да не би,да не е логично с оглед на интимните отношения на дебелия и зализания ? Сякаш за пръв път "лягате" на ония ? Везалов май го беше напекло днес слънцето,без слънце...

"Drunken_Master", не те знам на каква възраст си , но Вие феновете на ЦСКА и Левски да ни говорите за морал е кощунство. По времето на социализма ставахте шампиони само когато имахте в АРФГ повече сателитни отбори от Левски и обратното, когато те бяха с повече,те ставаха шампиони. Двете министерства, на МО и МВР , а и ЦК на БКП по това време в сектора за спорта основно се занимаваха с това да ви уреждат мачовете .

lucho liverpool
Мнения: 11
Регистриран на: 27 фев 2015 13:53
Контакти:

Re: XXII кръг - СЛАВИЯ-Лудогорец

Мнениеот lucho liverpool » 16 мар 2015 11:48

Абсолютно съм съгласен с мнението на фена на СЛАВИЯ , Левски и ЦСКА да говорят за морал във футбола е все едно някой скиор да говори за голф.Но това е друга тема.Относто мача, смятам, че Лудогорец може да вземе мач от Славия и без да го уговаря, вярно е , че Славия изигра добър мач за възможностите си, но това беше по-скоро защото разградчани в момента са в супер слаба форма и всъщност точно сега Славия реално можеше да вземе нещо.Иначе реално с наличните футболисти е ясно , че Славия няма как да се опре на Лудогорец. Абе всеки има право на мнение в края на краищата. На мене ми стана кофти , защото във втори пореден мач си позволяват да ни порежат с несъществуваща дузпа, което значи , че Славия вече никой не я брои за фактор в родния футбол, а това е жалко за нас славистите.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта