СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

botevplovdiveoe
Мнения: 827
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот botevplovdiveoe » 15 дек 2022 00:40

Представям си тва положение ако беше в наказателното поле на Аржентина и не се свири дузпа кви щяхте да ги пишете,ама айде :D
КАУЗА КОЛЕЖА!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32726
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 15 дек 2022 00:42

botevplovdiveoe написа:Представям си тва положение ако беше в наказателното поле на Аржентина и не се свири дузпа кви щяхте да ги пишете,ама айде :D


Нищо, вече доста футболисти и специалисти се изказват след мачовете на Аржентина по отношение на съдийството. На всички е ясно какво ще стане в неделя, поне ще съм доволен да видя как Мбапето, който се смя на Кейн ще плаче.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18081
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 15 дек 2022 00:42

Французите наистина са някак неспокосани в тези ситуации и създават много положения, които могат да са дузпи сещу тях. Чуамени ми е най-голямата надежда да направи дузпа на финала :D :D :D С Англия имаше общо 4-5 ситуации(потенциални дузпи срещу Франция), днес 2, с Полша пак имаше 2, направо нереално. С Аржентина пак ще има поне 2-3 и поне една ВАР ще я отсъди. Най-вероятно това ще реши и самия мач и после всички ще реват срещу съдията :D :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

RMCF
Мнения: 2207
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот RMCF » 15 дек 2022 00:44

botevplovdiveoe написа:Иначе това на втория гиф си е 100%-това дузпа,но вараджиите удобно не я видяха.

Пич, я ако може да ми обясниш как според теб хем това на Аржентина е дузпа (това им беше единствената безспорна), хем това срещу Франция също е дузпа. И при 2-те ситуации футболистите на Аржентина и Франция стигат първи до топката, след което идва контактът. Наистина не мога да повярвам как човек в рамките на 24 часа при 2 еднакви ситуации вижда нещата по различен начин. Абсурдно е.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18081
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот kingofpop » 15 дек 2022 00:48

За мен второто е дузпа на гифчето, но аз бях за Франция и се радвам, че те се класираха. Не ми се гледаше мъчен финал. Тео играе с топката но после съсича Буфал. Това че играе с топката не означва, че не му попречи после да продължи нападението. Освен това не виждам да са му прибрани краката както се твърдеше по-горе :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот Capitano_Puyol » 15 дек 2022 00:50

Гризман обаче го игра черноработник в тоя мач стил Гатузо ! Не го бях виждал в подобна роля...да не говоря за престоя му в Барса, където цареше бездушие в играта му. Да беше показал тогава капчица от тая игра в защита и себераздаване, цена нямаше да има. Не знам дали това са били инструкции на Дешан, или поради развоя на мача се наложи да прави това, но наистина не помня мач с толкова негови ключови намеси в защита.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот doktora25 » 15 дек 2022 00:54

Може да се даде някоя от дузпите на Мароко, но вчера на Аржентина бе 0%-ва и тя реши мача. Ливакович нищо нередно не направи, абсолютно никакво движение от негова страна нито с ръка, нито с крак, нито с нищо. Оня му се натресе - фал срещу вратаря, симулация (инсценировка че бе спрян) или нормално единоборство, но не и дузпа. Не че не съм виждал за неправилно дишане да се свирят, ама все пак това е световно. Само да посмеят Аржентина да спечелят финала с подобна, но дори и да им подарят няма начин да спечелят, просто защото са по-слаби и лудият им късмет ще свърши.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот Capitano_Puyol » 15 дек 2022 00:57

Те па Франция щото са много силни, че всеки мач допускат гол...добре че тая вечер мароканците играха като сакати в завършващата фаза иначе пак нямаше да запазят суха мрежа.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

4x4
Мнения: 1467
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот 4x4 » 15 дек 2022 00:59

Това световно ще се запомни най-много с Мароко и предстоящия Финал според мен.
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13799
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП 2022 (полуфинал): Франция - Мароко - 2:0 FT

Мнениеот Red_Neck » 15 дек 2022 00:59

Pichichi написа:То Гризман на 2/3 пъти направо им избърса сополите на защитниците на Франция. Решителни отигравания в защита направи.

Не само играата му в защита, а най-вече играта му зад нападателите и в средата. Цял турнир в нетипична за него зона играе перфектно. Евала!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост