СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 дек 2022 17:20

ChuckNorris написа:
Не знам какво му е писано на Лео, но след наглите си изцепки и просташкото си поведение след мача с Нидерландия не вярвам да му провърви. А и някой назад спомена, че на Англия не им върви заради несъществуващия гол от финала през 1966г. заради възмездие или нещо такова, и затова нямат успех. Еми не вярвам да върви и на Аржентина след уредената им титла през 1978г и след като през 1986г вдигат титлата благодарение на гол с ръка, който трябва да е по несъществуващ гол дори повече от споменатия на Англия.
През 1990-та на финала Аржентина загубиха от Германия с несъществуваща дузпа, която Бреме реализира в последните минути.
На полуфинала имаше идиотски картон за Каниджа, с който пропусна финала, а той беше топ-реализатора на тима.

На Мондиала в Бразилия през 2014-та, на финала отново срещу Германия, Нойер направи опит за убийство срещу Игуаин на линията на пеналта, което по всички правила си е дузпа+ч.к. Съдията обаче даде тъч ...
Дето се вика - пито-платено ! :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Pichichi » 11 дек 2022 17:25

Дузпата за Германия през 90-та е горе долу като трите подаръка за Аржентина засега на това първенство. Всяка от тези три дузпи до сега е спорна!
Аз ако бях съдя не давах дузпа за Германия тогава но и нито една за Аржентина сега.
Свирят се ужасно леки дузпи, а ВАР ми прилича на оръжие за поръчки отколкото на инструмент за справедливост.
Последна промяна от Pichichi на 11 дек 2022 17:28, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 дек 2022 17:28

Pichichi написа:Дузпата за Германия през 90-та е горе долу като трите подаръка за Аржентина засега на това първенство. Всяка от тези три дузпи до сега е спорна!
Не оспорвам !
Точно за това пиша - "Пито-Платено" ! :)

Щото нЕкои пишат, че Аржентина едвали не, постоянно били толерирани ...
Преди заради Марадона, сега заради Меси. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13844
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Pichichi » 11 дек 2022 17:45

Ами след гол с ръка след който стават шампиони как да няма такова усещане средностатистическия фен?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32905
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 11 дек 2022 17:55

THE G.A.M.E написа:
Pichichi написа:Дузпата за Германия през 90-та е горе долу като трите подаръка за Аржентина засега на това първенство. Всяка от тези три дузпи до сега е спорна!
Не оспорвам !
Точно за това пиша - "Пито-Платено" ! :)

Щото нЕкои пишат, че Аржентина едвали не, постоянно били толерирани ...
Преди заради Марадона, сега заради Меси. :)


Само в този сезон свирят по такъв начин за тях, на предишните Световни от 2006-а насам не си спомням някой да е бил толкова толериран от реферите.

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 дек 2022 17:55

Pichichi написа:Ами след гол с ръка след който стават шампиони как да няма такова усещане средностатистическия фен?
Ако беше вярно твърдението, на САЩ 94', не би трябвало да го хващат с допинг, просто на човека му е бил доста запушен носа и се е поовлякал с капките за нос. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12468
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот wolf » 11 дек 2022 18:02

Pichichi написа:Дузпата за Германия през 90-та е горе долу като трите подаръка за Аржентина засега на това първенство. Всяка от тези три дузпи до сега е спорна!
Аз ако бях съдя не давах дузпа за Германия тогава но и нито една за Аржентина сега.
Свирят се ужасно леки дузпи, а ВАР ми прилича на оръжие за поръчки отколкото на инструмент за справедливост.

А дузпата 20-30 минути по-рано срещу Аугенталер като не я даде?
Специално за 90г не можеш да кажеш че е било незаслужено след като Аржентина стигна до финала с адски мъки а немците общо взето прегазиха всичко без Англия която надиграха
Последна промяна от wolf на 11 дек 2022 18:18, променено общо 1 път.
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32905
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 11 дек 2022 18:14

ihtiandar написа:
1914.1902 написа:
ihtiandar написа:Няма мач с толкова много мнения - голямо реване пада.Няма да се повтарям , но тия толкова могат .То не бе бутане , дърпане , затваряне на очите , дузпи.Не могат - ялова кучка не ражда.И аз съм фен на анг. отбор , но колко англичани има и са титуляри.Франция ще е шампион и същите хора след 2 г. ще вземат европейското.


Франция няма как да бие Аржентина на финала, ако искаш и на бас ще се хванем. Стига да се стигне до такъв мач, а на Европейското дано пак се паднат с Англия, тогава прошка няма да има.

Според мен е най-нормалното тема за мач между такива отбори да е най-коментирана, избегнаха се други големи сблъсъци. Само на финала може да се паднат Франция и Аржентина, но други такива мачове нямаше, иначе със сигурност биха предизвикали огромен интерес.

ХАХАХАХАХАХАХАХ , вярваш ли ,че тия капути ще направят нещо някога - като държава?Вярвай - вяра и надежда умират последни...


Естествено, че вярвам в Саутгейт и момчетата, иначе нямаше да го пиша.

Highlander
Мнения: 790
Регистриран на: 25 окт 2010 23:36
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Highlander » 11 дек 2022 18:16

Англия наистина надигра Франция, но от отборите, които останаха няма нито един, който да практикува стила на Англия. Ако въобще има финал Аржентина-Франция, там на французите ще е много по лесно. Аржентинците нямат играчи като Фоден, Рашфорд, Сака, нямат дефанзивен халф като Райс, нямат топ нападател като Кейн, имат само един Меси, който ако няма ден или намерят начин да го неутрализират, тогава Аржентина няма да има никакви шансове. Не трябва да забравяме и безобразното и очевидното бутане и подпиране на Аржентина, което вероятно ще изиграе основна роля за развитието на турнира.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1404
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот olimpi » 11 дек 2022 18:19

wolf написа:
Pichichi написа:Дузпата за Германия през 90-та е горе долу като трите подаръка за Аржентина засега на това първенство. Всяка от тези три дузпи до сега е спорна!
Аз ако бях съдя не давах дузпа за Германия тогава но и нито една за Аржентина сега.
Свирят се ужасно леки дузпи, а ВАР ми прилича на оръжие за поръчки отколкото на инструмент за справедливост.

А дузпата 20-30 минути срещу Аугенталер като не я даде?
Специално за 90г не можеш да кажеш че е било незаслужено след като Аржентина стигна до финала с адски мъки а немците общо взето прегазиха всичко без Англия която надиграха


90а чолосите минаха и през Бразилия с мошенгия (там една бутилка с вода), луд късмет (3 или4 греди, геройsки спасявания, чистения от гол линията) и не на последно място с редовните симулации, провокации и ритане, но заради Диего пак имаше симпатии.


А тази е мега гнусен отбор. Големите момчета трябваше да им Фърлят един бой в тунела след мача.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост