СП 2022: Катар - Еквадор - 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: СП 2022: Катар - Еквадор, Неделя от 18:00

Мнениеот krumeto » 21 ное 2022 11:29

icko65 написа:
Udoji90 написа:
icko65 написа:Защитника зад вратаря не се ли брои при засадата..

Защитникът зад вратаря е единственият човек между нападателя и вратата. За да няма засада, трябва да са поне двама души.

Едно време беше само вратаря..Зад защитата..Сега вратаря че и още двама..Да я махат тая засада.Бати смехорията..

Никога не било само вратар. Може да е вратар и един полеви. А може да са само двама полеви, вратаря да е излязъл напред.
Казва се: "Не е засада, ако между него и линията на вратата на противника има поне двама противникови играчи".
Ако е само един - засада, независимо дали е вратар или полеви състезател.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

DanailG
Мнения: 1683
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: СП 2022: Катар - Еквадор - 0:2 FT

Мнениеот DanailG » 21 ное 2022 12:14

Тея Катар са на ниво Б група хабиби.

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: СП 2022: Катар - Еквадор - 0:2 FT

Мнениеот СВОБОДЕН » 21 ное 2022 12:49

Този резултат не е много добър за Еквадор. Защото разликата в класите между Катар и останалите е голяма. Еквадор можеха да играят второто за още голове вместо опиянени от победата да се забавляват да държат топката. Защото головата разлика може да е решаваща в битката със Сенегал. Според мен борбата за второто място ще е между Еквадор и Сенегал. Изглеждат ми почти равностойни и нищо чудно точно този показател да има значение. Иначе Нидерландия тук е класа над останалите и ще победи всички, ако реши да играе, а не си пази силите в последния мач, а Катар очаквам да губи с повече голове в слеващите два мача. Не зная дали съм прав, но вчера Еквадор можеха да вкарат още голове, но решиха да не играят за това и може да бъде фатално за тях
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

nghcvth
Мнения: 3564
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: СП 2022: Катар - Еквадор - 0:2 FT

Мнениеот nghcvth » 21 ное 2022 15:53

paceto написа:Южна Корея дори игра полуфинал срещу Германия, който загуби с 1:0 и то с гол в края на мача.

Южна Корея бяха добутани до полуфинал след брутални съдийски тесли срещу Испания и Италия.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16831
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2022: Катар - Еквадор - 0:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 21 ное 2022 16:00

Точно същото си помислих и аз. Въобще не трябва да бъдат давани като някакъв положителен пример.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост