Всекидневна

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

RMCF
Мнения: 2219
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот RMCF » 23 дек 2022 23:18

Е той и Роналдо е получил признание от когото трябва. Единственото нещо което не е спечелил през кариерата си е СП и това ще му попречи да се нареди до най-великите. Все пак трябва да отбележим, че Аржентина и преди Меси е печелила 2 СП, както и много Копи Америка. Докато Португалия преди Роналдо има всичко на всичко едно 3-то място от 66-та, а след него има финал и титла от Евро, 4-то място на СП и титла от ЛН. Просто е жалко как някои хора омаловажават постигнатото от него. ;)

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Всекидневна

Мнениеот Capitano_Puyol » 23 дек 2022 23:35

Не омаловажаваме постигнатото, а относно ЕП...ами извинявай ама и отбори като Дания и Гърция са го печелили. А Португалия загуби баш домашния финал през 2004та точно срещу Гърция, което си беше срамно. И както казах вече там Еузебио си го тачат достатъчно, нищо че няма ЕП или СП с Португалия, обаче има 2 поредни КЕШ-а с Бенфика, а Роналдо в днешната епоха не виждам как щеше да спечели дори 1 път ШЛ с португалски отбор.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот pill » 23 дек 2022 23:36

Много бил далеч да задмине големите... какво трябва да значи това? Марадона, Ван Бастен, Анри, Феномена, Роналдиньо, Линекер, Клоп, Гуардиола, Венгер са го определили като най-великият. Има още един куп легенди, които са го признали за един от най-великите за всички времена.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

RMCF
Мнения: 2219
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот RMCF » 23 дек 2022 23:44

Capitano_Puyol написа:Не омаловажаваме постигнатото, а относно ЕП...ами извинявай ама и отбори като Дания и Гърция са го печелили. А Португалия загуби баш домашния финал през 2004та точно срещу Гърция, което си беше срамно. И както казах вече там Еузебио си го тачат достатъчно, нищо че няма ЕП или СП с Португалия, обаче има 2 поредни КЕШ-а с Бенфика, а Роналдо в днешната епоха не виждам как щеше да спечели дори 1 път ШЛ с португалски отбор.

Е то и на Меси 2-те загуби срещу Чили също си бяха срамни. Колкото до КЕШ, просто няма база за сравнение между тогава и сега. Тогава е имало много равностойни отбори, а сега каймакът е събран в 5-6 отбора. Другите просто не могат и да си помислят за ШЛ. Не случайно в последните 12 сезона ШЛ са я печелили едва 5 отбора. По същата логика аз пък не виждам как Меси можеше да вземе 1 провинциален отбор без почти никакви успехи в Италия и да ги направи 2 пъти шампион.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Всекидневна

Мнениеот Capitano_Puyol » 24 дек 2022 00:34

Ами виж в първите 12 години на КЕШ тогава колко отбора са я печелили. Май не са много...
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16845
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Udoji90 » 24 дек 2022 00:46

Чак пък да са срамни двете загуби от Чили... И двете бяха с дузпи, нито едната не е била като домакин (за разлика от Португалия срещу Гърция), а едната даже беше като гост...
Както и да е, Меси за мен си беше огромен и без тази титла, Роналдо също си е такъв. Относно пресоляването на манджата, то си важи като цяло за поведението на аржентинския тим (не само Меси), но това вече съм го коментирал и няма да задълбавам пак.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Всекидневна

Мнениеот Capitano_Puyol » 24 дек 2022 01:03

Ти май прекалено се беше фиксирал върху поведението на вашия бивш Емилиано Мартинес. :)
Така или иначе никой не иска от футболистите да блестят с някакъв интелект, важно е представянето на терена.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот pill » 24 дек 2022 01:06

Udoji90 написа:Чак пък да са срамни двете загуби от Чили... И двете бяха с дузпи, нито едната не е била като домакин (за разлика от Португалия срещу Гърция), а едната даже беше като гост...
Както и да е, Меси за мен си беше огромен и без тази титла, Роналдо също си е такъв. Относно пресоляването на манджата, то си важи като цяло за поведението на аржентинския тим (не само Меси), но това вече съм го коментирал и няма да задълбавам пак.


В случая става дума за постовете на Меси след победата. Стария му казва да спре да се радва. Много злоба и завист се изисква, за да казваш на някой да спре да се радва за нещо, което е мечтал цял живот и най-после е постигнал.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16845
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна

Мнениеот Udoji90 » 24 дек 2022 10:24

Ясно е за какво говори старият. Аз просто стъпих на коментара му, за да вметна, че пресоляването на манджата беше по друга линия. Дето вика Капитана, основно към Мартинес съм си насочил критиките, ама и точно той беше този, който най-много пресоли манджата.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...



Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост