СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16888
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Udoji90 » 11 дек 2022 01:21

miro_rz написа:
Udoji90 написа:Естествено. Свършил е и съм доволен от резултата. 8-)

Жиру радва, ей това е класата.
Впрочем Англия бяха по-добри, да бъда коректен и спомена!

И аз смятам, че бяха по-добри или поне създадоха повече положения. Само че тези положения трябва и да се вкарват все пак, а те ги профукаха. Жиру почти не се чу цял мач, но една ситуация му стигна. На миналото СП не вкара, а на това вече има 4. Радвам се много за него. :)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6210
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот ugly bug » 11 дек 2022 08:44

miro_rz написа:Оня страделец се покри. Все пак го разбирам, така или иначе не разбира от фОтбал!

СегИ се събуждам облян в пот..
Гладен и без пари..
:-)))))
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

CSKA69
Мнения: 4570
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 11 дек 2022 09:11

pill написа:Треньор през 2002-ра - Ериксон.
Треньор 2006 -МакКларън.
Треньор в момента - Саутгейт.

Проблема е ясен. На мен ще ми е интересно да видя Моуриньо какво би направил.

На този отбор на Англия им трябва Гуардиола. Няма да се изненадам, ако това стане факт за следващото Световно.
Изображение

Изображение

ihtiandar
Мнения: 598
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот ihtiandar » 11 дек 2022 09:42

Няма мач с толкова много мнения - голямо реване пада.Няма да се повтарям , но тия толкова могат .То не бе бутане , дърпане , затваряне на очите , дузпи.Не могат - ялова кучка не ражда.И аз съм фен на анг. отбор , но колко англичани има и са титуляри.Франция ще е шампион и същите хора след 2 г. ще вземат европейското.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33172
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот 1914.1902 » 11 дек 2022 09:45

ihtiandar написа:Няма мач с толкова много мнения - голямо реване пада.Няма да се повтарям , но тия толкова могат .То не бе бутане , дърпане , затваряне на очите , дузпи.Не могат - ялова кучка не ражда.И аз съм фен на анг. отбор , но колко англичани има и са титуляри.Франция ще е шампион и същите хора след 2 г. ще вземат европейското.


Франция няма как да бие Аржентина на финала, ако искаш и на бас ще се хванем. Стига да се стигне до такъв мач, а на Европейското дано пак се паднат с Англия, тогава прошка няма да има.

Според мен е най-нормалното тема за мач между такива отбори да е най-коментирана, избегнаха се други големи сблъсъци. Само на финала може да се паднат Франция и Аржентина, но други такива мачове нямаше, иначе със сигурност биха предизвикали огромен интерес.

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Perroquet » 11 дек 2022 10:04

Писах го и пак ще се повторя. Островните грозници не я разбират тази игра, футбола. Доказателството за това боде очите - над половин век на световните първенства - ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО ! Все ги /се/ слагат сред фаворитите, и все ядат хурките. Не разбирам как т.н. "футболни спецове" още не са прозрели ? Англия не е , и никога няма да е фаворит за Световен Шампион. Те имат системен проблем, по-точно системни проблеми в главите. Заради тях няма как да станат шампиони, изброявам. Неоправдано самочувствие. Технически не перфектни футболисти. Лабилна психика. Вечна тактическа неграмотност /и от играчи, и от треньори/. Футболът не се играе на "юруууш" , а точно така го играят англичаните. Футболът иска и съдържание в главите, качествени треньорски щабове, тактическа подготовка, звезди като Меси и Мбапе... Нищо подобно нямат на Острова. Отдавна не съм запален и ентусиазиран от английски клубен футбол, това са някакви ритуали като пиенето на чай в 17,00 ч. всеки ден. Гледайте отборите които са на полуфинала на Световното, в тях е футболната истина.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1413
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот olimpi » 11 дек 2022 10:12

Вчера победи прагматичният стил на френците, имат и късмет + вратар, който извади няколко положения. Англия доминираха, на френците им е много трудно да играят срещу конски отбори играещи директен футбол - Германия, Англия и Дания. С техничарски отбори като Бразилия, Португалия или Испания се надиграват или се дебнат.

Ингилизите с този треньор им е максимума, с тези млади, но с опит футболисти + широчината на състава и с по -читав тренер щяха да газят.

А Франция на Дешан е ясна, без блясък си взима мачовете, залогът е голям.

Сега ги чака изкл. труден мач с Мароко, но според мен са на финал.

Колкото до чолосите, ами имало е моменти когато са били симпатичен отбор,сега не може да и се отрече че са и доста смели, защото да се подиграваш на момчета като ВВД а си 1.7 плюнка е доста смело, просто може да бъдеш ошамарен до поси...не.

Ще ги видим срещу Хърватите, които дано изхвърлят мега противния отбор на арже.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Perroquet
Мнения: 263
Регистриран на: 25 юли 2012 15:15
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Perroquet » 11 дек 2022 10:12

А жиру е доста прехвален футболист, но вчера ме зарадва доволно:)
Виж ся, Жиру е завършен таран. Той е това което е, играе си неговата игра. Жиро не е дрибльор, не е и житен бегач. Важното е да прави това което може , така както трябва. Именно така игра вчера Жиру... Иначе е удивително как Франция стои толкова добре дори без колоси в отбора като Карим Бензема и Погба /малшанс и за двамата да не са на първенството/ . Опитай се да си предстваиш Франция с титуляри Бензема и Погба, а Жиру - златната резерва, както беше преди ! Е ? ... Огромен респект към Дешан, който задържа класата на "Ле Бльо" вече десетилетие ! Негова е най-голямата заслуга Франция да бъде световен футболен лидер, дори и с осакатена селекция.

ihtiandar
Мнения: 598
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот ihtiandar » 11 дек 2022 10:49

1914.1902 написа:
ihtiandar написа:Няма мач с толкова много мнения - голямо реване пада.Няма да се повтарям , но тия толкова могат .То не бе бутане , дърпане , затваряне на очите , дузпи.Не могат - ялова кучка не ражда.И аз съм фен на анг. отбор , но колко англичани има и са титуляри.Франция ще е шампион и същите хора след 2 г. ще вземат европейското.


Франция няма как да бие Аржентина на финала, ако искаш и на бас ще се хванем. Стига да се стигне до такъв мач, а на Европейското дано пак се паднат с Англия, тогава прошка няма да има.

Според мен е най-нормалното тема за мач между такива отбори да е най-коментирана, избегнаха се други големи сблъсъци. Само на финала може да се паднат Франция и Аржентина, но други такива мачове нямаше, иначе със сигурност биха предизвикали огромен интерес.

ХАХАХАХАХАХАХАХ , вярваш ли ,че тия капути ще направят нещо някога - като държава?Вярвай - вяра и надежда умират последни...
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13850
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: СП 2022 (1/4-финал): Англия - Франция - 1:2 FT

Мнениеот Red_Neck » 11 дек 2022 11:35

Англичаните винаги са имали добри футболисти и нелоши отбори, но просто е имало по-добри от тях. Просто е.
Принципно големи турнири се печелят с балансирана и прагматична игра + малко късмет.
В този ред на мисли, за мен и 4-те останали отбора съвсем заслужено са на полуфинал.
Много хейт по Мароко, но за пръв път виждам на СП африкански отбор да играе почти безупречно тактически. Предимно се бранят, но в никакъв случай опълченски и глухо. Напротив, много дисциплинирано, много умно и почти безгрешно. Треньорът им изстисква максимума от футболистите с които разполага.
Същото важи за хървати и особено Аржентина.
Тази Аржентина чисто персонално е много далеч от качеството на играчите в предишни турнири, но стои почти перфектно като отбор.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “World Cup 2022”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост