пирин-банско

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

пирин-банско

Мнениеот пирин » 23 дек 2008 20:17

след днешната пресконференция на собствениците на така наречения-ОБЕДИНЕН ПИРИН БЛАГОЕВГРАД-стана ясно,че лиценза на втородивизионния "ПИРИН",КОЙТО Е НА ВТОРО МЯСТО В ЗАПАДНАТА Б ГРУПА СЕ ДАВА НА БАНСКО,ТАКА ЧЕ Е НАПЪЛНО ВЪЗМОЖНО СЛЕД КРАЯ НА СЕЗОНА "ПИРИН'БАНСКО ДА ВЛЕЗЕ В А-ГРУПА,А "ОБЕДИНЕН ПИРИН"БЛАГОЕВГРАД ДА ИЗПАДНЕ В Б-ГРУПА.В ДЪРЖАВАТА АБСУРДИСТАН ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО,ИНТЕРЕСНО Е СЪЩО КОЛКО Е ПЛАТИЛ КМЕТА НА БАНСКО АЛ.КРАВАРОВ ЗА ЛИЦЕНЗА,ИЛИ ПО ТОЧНО С КАКВО АПЕТИТНО ОБЩИНСКО МЯСТО,ВСЕ ПАК И ДВАМАТА СОБСТВЕНИКА НА ОП БЛАГОЕВГРАД СА СТРОИТЕЛНИ ПРЕДПРИЕМАЧИ
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

besan_s
Мнения: 28
Регистриран на: 18 сеп 2008 23:18
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот besan_s » 23 дек 2008 20:33

Точен си пич

volo
Мнения: 3
Регистриран на: 02 яну 2009 14:31
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот volo » 05 яну 2009 13:55

V B IGRAE BANSKO SELQNINO

PIRIN HOOLS
Мнения: 24
Регистриран на: 20 ное 2008 09:45
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот PIRIN HOOLS » 05 яну 2009 17:18

volo написа:V B IGRAE BANSKO SELQNINO

v "B" 6te igrae6 ti gragdanino,obe6tavam ti.iz4akai parviq ma4 na stadiona.
Edin e "PIRIN" i toi beshe v "B"

PIRIN HOOLS
Мнения: 24
Регистриран на: 20 ное 2008 09:45
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот PIRIN HOOLS » 06 яну 2009 19:25

volo написа:I NE GOVORI ZA MAIKA MI PEDERAST GADEN

Poradi fakta ,4e govorq za maika ti, a ne za ba6ta ti, 6te se seti6 kakav sam.Prodalgava6 da mi lazi6 po nervite ,mrasno ,prodagno laino i tova badi sigoren , 4e 6te ima posledstviq.Pirin izbra da prodalgi svoq pat obedinqvaiki se s nai-mrazeniq otbor v Balgariq-Makedonska slava i tova ozna4ava, 4e ot sledva6tiq sezon 6te trqbva da spodelqte sektora s nas istinskite fenove na Pirin, koeto 6te dovede do mnogo lo6i posledstviq za detskata gradina koqto sabrahte da podkrepq onova iz4adie na Mir4ev i Gal4ev .Nikoga nqma da vi prostim izmqnata i 6te badete gazeni psihi4eski i fizi4eski absolutno vseki edin ma4 na Pirin.Ne si mislete ,4e 6te ostanete beznakazani zaradi tova koeto storihte.Vqrvai na dumite mi i se opitai da napusne6 tozi forum s mir ,za6toto stava6 dosaden.
Edin e "PIRIN" i toi beshe v "B"

volo
Мнения: 3
Регистриран на: 02 яну 2009 14:31
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот volo » 07 яну 2009 12:02

TI SI EDIN BOLEN MOSAK I NAISTINA MI E POD NIVOTO DA RASGOVARQM S TEB TAKA CHE CHAO PICH I NE SE QDOSVAI MNOGO CHE STE SE POBOLEESH I STE SVARSHISH V LUDNICATA

PIRIN HOOLS
Мнения: 24
Регистриран на: 20 ное 2008 09:45
Контакти:

Re: пирин-банско

Мнениеот PIRIN HOOLS » 30 яну 2009 17:11

volo написа:TI SI EDIN BOLEN MOSAK I NAISTINA MI E POD NIVOTO DA RASGOVARQM S TEB TAKA CHE CHAO PICH I NE SE QDOSVAI MNOGO CHE STE SE POBOLEESH I STE SVARSHISH V LUDNICATA

Bih uti6al i v ludnica ako tova 6te spasi PIRIN, za razlika ot vas horata koito ve blaznqt samo parite.Tova ,4e sam bolen mozak sa6to e vqrno(fakta 4e korespondiram s teb),a tova za nivata ne sam sigoren, za6toto na vazrast ot 13-20 g. ne znam kakvo 4ak tolkova visoko nivo moge da se dostigne. A ti samiq si v tazi granica poradi fakta , 4e fenovete na Slavata sa s max. vazrast 20 g.
Edin e "PIRIN" i toi beshe v "B"


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта