ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

PIRIN HOOLS
Мнения: 24
Регистриран на: 20 ное 2008 09:45
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот PIRIN HOOLS » 11 дек 2008 12:31

Заради преживяния шок от сливането на „Пирин” с „Македонска слава” отсъствах от форумите на „Гонг Бг” ,но е време да вметна малко яснота . От предстоящото обединение между двата тима печели футболен Благоевград, защото града няма да бъде разделен повече на две , поради факта ,че ще има само един клуб . Разбира се ,че най-щастливи от всички са феновете на „Македонска слава” ,защото най-на края ще се обединят с „Пирин” и можеби повече няма да слушат песента „Яж ми куро Симитли”.До колкото нас , феновете на „Пирин” преживяваме сливането доста болезнено, защото от 2005 г.(изхвърлянето на Пирин) на сам ,ние с всички средства се борехме да запазим едентичността на „Пирин” и в момент в който „Пирин” имаше всички шансове да се върне в „А”гр. и да смаже „Славата” нашите шефове изведнъж решиха да преключат войната и да подадат ръка на отбора без история. Болно ние на всички , но хората които дават парите определят правилата. Дано поне се получи нещо хубаво и да имаме един здрав отбор който да бъде конкурентно способен на грандовете в България. Формулата за обединението все още не е ясна но от тайни източници научих ,че пролетта няма да има два отбора , а само един. Другото нещо което знам е ,че отбора ще има нов спортно - технически щаб в който няма да влезнат досегашните ръководители на „Македонска слава” и „Пирин”(за продажните ветерани в Славата сам на пълно съгласен, до като за нашето ръководство, ще претендираме да остане пред собствениците на новото дружество).Двете футболни школи също ще бъдат слети, което ще доведе до голяма конкуренция между децата и оформянето на силни групи които да се борят всяка година за републикански първенец .За момента е това, ако има нещо ново ще пиша.
Edin e "PIRIN" i toi beshe v "B"

Потребителски аватар
Пирин Благоевград
Мнения: 45
Регистриран на: 30 сеп 2008 01:05
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Пирин Благоевград » 11 дек 2008 20:08

last_thracian

! Немам намерението повече да си губя времето с теб, но със удоволствие че ти покажа шо ги е прил Крум на полу-човеците „Траки“ по Македонските земи :mrgreen: Та, ако си навитак ми драсни едно съобщение у бързинката.
Може и у Ръсево да те пратим да си под професионално наблюдение, оти ти лопа дъската :mrgreen:

Пирин за мен беше до тука! Пирин за мен умре! Пирин практически е умрел, остават само дребни формалности да го направят и фактически умрел.
„Ако ми кажете, че не обичам Македония – извадете ми едното око! Ако ми кажете, че не съм българин - и двете“ - Ванче Михайлов

Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: ОБЕДИНЕНИЕТО НА ПИРИН И МАКЕДОНСКА СЛАВА

Мнениеот Sid Vicious » 13 дек 2008 15:21

OO БЕE ДИИ НЕЕ НИИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ......, на кои с кого?
просто шефовете на пирин стават акционери в македонска слава и продават лиценза( на пирин) на симитли, банско или марек.
това значи смърт за пирин, ДА ЖИВЕИ МАК. СЛАВА.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта