Пирин-Вихрен 2:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Пирин-Вихрен 2:1

Мнениеот last_thracian » 08 ное 2008 08:02

Не бях гледал мач на Пирин от 100 години...Потресен съм...По простата причина ,че мога да направя разлика за начина, стила и скоростта на играта на отбора преди 20 години и сега...Ужас!!! Такъв футбол едно време се играеше във "В" група....Пирин беше известен с техничната си игра. Сега всичко май е плод на случайност и грешки на противниковия отбор. Такава вяла, трагична, бавна, безидейна игра пълна с технически брак не бях виждал на стадиона в Благоевград...И аз си мислех ,че нещо е останало от стария Пирин...Те вероятно и другия отбор в "Б" група са същите трагедии...Имал съм удоволствието да гледам - Мечо, Шмайзера, Пешката, Пепи Цветков, Денчев/българин с бразилска игра/, Кльоко, Заека, Янчев, Бербатов/бащата бе уникално крило/, Мурлев, Муларов, Михтарски, Андонов и куп други. Тези дето ги гледах вчера от сегашния отбор нямаше да ги пуснат и на резервната скамейка тогава...Безидейници, които нямат грам сила и главата дрънчи на кухо! Този Галчев не е добър бизнесмен щом дава пари за такава "кауза пердута" ,като сегашния Пирин...Даже по някое време си помислих, че ако Михтарски, Пепи Андонов и някои други се съберат в момента ще играят с класи по-добре от тези.....не знам ,как да ги нарека . Срам за зелената фанелка.
thracian

Потребителски аватар
пирин
Мнения: 472
Регистриран на: 29 окт 2008 22:58
Контакти:

Re: Пирин-Вихрен 2:1

Мнениеот пирин » 08 ное 2008 09:26

Това,което си гледал вчера не беше ПИРИН,а МАКЕДОНСКА СЛАВА.ИСТИНСКИЯТ ПИРИН,СЪЗДАЛ ГОРЕИЗБРОЕНИТЕ ИГРАЧИ Е ВЪВ Б-ГРУПА.
Феновете на Пирин имаха уникалната възможност да наблюдават мачовете от Пиринската бундеслига благодарение на господата Галчев,Байкушев,Елезов и групировката Г15,с активното участие на Пирин СС и любезното съдействие на господин Емил Наков.

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Re: Пирин-Вихрен 2:1

Мнениеот last_thracian » 08 ное 2008 17:39

Абе, голяма работа-истински, фалшив....Всички са един дол дренки....Тука става въпрос за качеството на играта. Всеки пас - погрешен...добре ,че и противника прави веднага същата грешка та веднага ни връща топката по същия начин...
thracian

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Пирин-Вихрен 2:1

Мнениеот STENLI » 10 ное 2008 17:09

SLUNCE GREE,DUJD VALI........IAJ MI KURO SIMITLI

Потребителски аватар
last_thracian
Мнения: 73
Регистриран на: 25 мар 2008 11:01
Местоположение: На всеки километър...
Контакти:

Re: Пирин-Вихрен 2:1

Мнениеот last_thracian » 11 ное 2008 09:44

Дааааа, култова фраза ...Но добре би било да я напишеш на Кирилица. Някак по на място ще е.
thracian


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта