Левски-Пирин 0-0 КР

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Левски-Пирин 0-0 КР

Мнениеот boabbb » 01 сеп 2015 15:52

AN71 написа:Да на този ЛЕВСКИ и Стойчо го каза и коментарите в студиото ,че последните 20-30 метра са слабостта на отбора.Ама да попитам пирина това което играха играчите в зелено е жалко подобие на футбол. Като са такива мъжкари защо не се надиграваха с Левски, а бяха паркирали автобуса отзад, а отпред каквото стане ако сините сгрешат евентуално. Щом ви харесва футбола които играете евала гледайте си го.А нали знаете ,че следващия кръг срещу Монтана ще трябва да атакувате надявам се ,че Монтана ще ви треснат макар, че и ние изиграхме може би най-слабия си мач до сега срещу Лок.Пд.
.


Последните 20-30 метра, ама и от двете страни на терена :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Левски-Пирин 0-0 КР

Мнениеот stefani » 02 сеп 2015 13:50

сега със зетя ще се оправим :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Левски-Пирин 0-0 КР

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 03 сеп 2015 15:14

mirodes написа:За втори път тези нещастници ми бъркат в джоба.Първият път беше,когато не можаха да бият Хасково на Герена.Сега играх 14 мача и само Левски-Пирин ме издъни.Направо щях да получа инфаркт щото чаках 5 бона.Знаех че са слаби,ама пък чак Пирин на Герена да не могат да бият.И коефициента за единица беше 1.25 като падна до 1.16 преди мача.

Аз затова не обичам да играя по толкова мачове. Винаги по инерция слагам някой с малък коефициент, който ударно ми къса фиша :D От 2 до 6 мача с повечко риск.. па ако стане стане, ако не другия път. А и така колкото и фиша да ми изгорят крайния баланс ми е на плюс, и то не 50-100 лева.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта