Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот kiririki1 » 27 авг 2015 00:30

mozart написа:
kiririki1 написа:
mozart написа:
kiririki1 написа:
mozart написа:
TheKoi4i написа:Не, единственото, което трябва да се случи, е отборчето на лудогорец да бъде закрито със закон, а дрогирания му собственик да бъде тикнат зад решетките, заедно с аверчетата си от властта, които му дадоха 4 000 000 за стадион, на който ходят 4 човека.


Бях забравил колко прости хора има по вашия край. Не мога да спра да се смея. Големите фенове... Защо не напълнихте смешният стадион за 6000 зрители срещу шампиона? ГолЕм смЕх! :lol: :lol: :lol:
Прости хора има на всякъде , ти си доказателство за това !
Смешния стадион , за който говориш има може би най-доброто тревно покритие в страната.
Разполага с осветление и електронно табло от 35 години . Вие по това време сте тичали по парцалените топки из делиорманските ливади ! И най-важното е , че какъвто и да е стадиона той е построен и поддържан от общинския бюджет , нещо което не може да се каже за вашия !
На мача с кремвиршите имаше повече от 5000 зрители , като се вземе предвид катастрофалния старт на
отбора в първенството мисля че посещаемостта не е лоша ! А относно фенерчетата аз също съм против ,
но да не забравяме , че това е мач а не театър !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Осветление е имал от 35 колкото този в Търново, Варна или някой друг занемарен стадион. 35 години и нищо на лице. Поне една титла да бяхте спечелили през това време. Имало 5000, че колко са 5000? ВаШто село е по-голямо от наШто, значи трябва да сте повече, аи нали сте големи фенове (кото се сетя какво се чуваше от трибуните по време на прякото предаване ме напушва още повече смях), трябва да е пълно винаги, а и както казах стадионът е малък, даже по-малък от нашия. Относно това той го е построил, да не почваме да си спомняме как се раздаваха държавни пари по време на бай Тошо и Благоевград, с какви преференции беше! Избутайте си сезона с Монтана и на ваше място да идват Дунав и някой от източна България, че и без това сте ни далече! ;)

Може да не сме печелили титли но сме дали на българския футбол повече отколкотото вие и за 20 години няма да дадете ако ви има. От вас до пет години няма да има и помен а на стадиона селския пастир ще пасе стадото ! Стадион Христо Ботев е събирал повече зрители отколкото жители има селото ви !


Ти да не си някой ясновидец?
Сегашният Пирин не знам да е дал някому нещо. Оня от миналото да, дал е на софийските грандове футболисти.
Относно селото, бил съм в твоето, нищо особено, типичен провинциален град, така че не се дуй толкова! Радвай се, че два мача ще ви гостува отбор, заради който ще понапълните единствената трибуна на Естадио де Благой! :lol:

B досега изиграните мачове посещаемостта е Непромелива . Не бих казал , че срещата с лудогорец е предизвикала по - голям интерес . От сегашния формат на А група мисля ,че само ЛЕВСКИ би предизвикал такъв . А относно коментара ти за БЛАГОЕВГРАД , то той е смехотворен !

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот mozart » 27 авг 2015 00:42

А твоят за Разград, какъв беше? Може би много сериозен? Градът си е чудесен, въпреки че населението спадна на половина за 20 години, но къде в България не стана така с градове от този тип? Приказвате глупости и после се оправдавате, че пишем глупости. Бил съм няколко пъти в Благоевград и не видях нищо особено, нищо което да ме впечатли и да искам да да остана там по-дълго. После прочети цитата по-долу и очаквай нормално отношение.

TheKoi4i написа:Не, единственото, което трябва да се случи, е отборчето на лудогорец да бъде закрито със закон, а дрогирания му собственик да бъде тикнат зад решетките, заедно с аверчетата си от властта, които му дадоха 4 000 000 за стадион, на който ходят 4 човека.
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот kiririki1 » 27 авг 2015 01:15

mozart написа:А твоят за Разград, какъв беше? Може би много сериозен? Градът си е чудесен, въпреки че населението спадна на половина за 20 години, но къде в България не стана така с градове от този тип? Приказвате глупости и после се оправдавате, че пишем глупости. Бил съм няколко пъти в Благоевград и не видях нищо особено, нищо което да ме впечатли и да искам да да остана там по-дълго. После прочети цитата по-долу и очаквай нормално отношение.

TheKoi4i написа:Не, единственото, което трябва да се случи, е отборчето на лудогорец да бъде закрито със закон, а дрогирания му собственик да бъде тикнат зад решетките, заедно с аверчетата си от властта, които му дадоха 4 000 000 за стадион, на който ходят 4 човека.

Коментара ,който цитираш не е мой . Също така ако проследиш хронологията ще разбереш ,кой започна този спор.
Нямам нищо против лудогорец просто вие трябва да се научите
да уважавате отборите с повече традиции в този спорт , независимо от моментното им състояние защото вярвай ми
след време вие със сигурност ще се окажете в същата ситуация и това може да се случи по - скоро от колкото очакваш !
Само че за разлика от отбори като БЕРОЕ , БОТЕВ , ПИРИН ,ЦСКА няма да успеете да се изправите на крака точно поради причината , че нямате традиции в този спорт!

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот mozart » 28 авг 2015 03:22

kiririki1 написа:
mozart написа:А твоят за Разград, какъв беше? Може би много сериозен? Градът си е чудесен, въпреки че населението спадна на половина за 20 години, но къде в България не стана така с градове от този тип? Приказвате глупости и после се оправдавате, че пишем глупости. Бил съм няколко пъти в Благоевград и не видях нищо особено, нищо което да ме впечатли и да искам да да остана там по-дълго. После прочети цитата по-долу и очаквай нормално отношение.

TheKoi4i написа:Не, единственото, което трябва да се случи, е отборчето на лудогорец да бъде закрито със закон, а дрогирания му собственик да бъде тикнат зад решетките, заедно с аверчетата си от властта, които му дадоха 4 000 000 за стадион, на който ходят 4 човека.

Коментара ,който цитираш не е мой . Също така ако проследиш хронологията ще разбереш ,кой започна този спор.
Нямам нищо против лудогорец просто вие трябва да се научите
да уважавате отборите с повече традиции в този спорт , независимо от моментното им състояние защото вярвай ми
след време вие със сигурност ще се окажете в същата ситуация и това може да се случи по - скоро от колкото очакваш !
Само че за разлика от отбори като БЕРОЕ , БОТЕВ , ПИРИН ,ЦСКА няма да успеете да се изправите на крака точно поради причината , че нямате традиции в този спорт!


Приятел, проследи хронологията ими кажи, ние феновете на Лудогорец, кого не сме уважили? Нямало да можем да се изправим, тук се засмях! За сега само ЦСКА успява да съшествува (не са се изправили), нито истинският Берое го има, нито вие, нито 90% от отборите в А и Б група. Традициите са за това за да не се спазват, ние вече само за 4 години ги направихме на пух и прах, което пък от своя страна показва, колко крехки са били вашите традиции. Нелепо е да се дава за пример отбор, който през годините най-големият му успех е участие в елита. По този показател, сте наравно с Монтана. След 5 години и още 2-3 титли и купи не знам къде ще са традициите, а май за сега не се очертава друго. Със здраве, това е само една игра!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот kiririki1 » 28 авг 2015 09:28

mozart написа:
kiririki1 написа:
mozart написа:А твоят за Разград, какъв беше? Може би много сериозен? Градът си е чудесен, въпреки че населението спадна на половина за 20 години, но къде в България не стана така с градове от този тип? Приказвате глупости и после се оправдавате, че пишем глупости. Бил съм няколко пъти в Благоевград и не видях нищо особено, нищо което да ме впечатли и да искам да да остана там по-дълго. После прочети цитата по-долу и очаквай нормално отношение.

TheKoi4i написа:Не, единственото, което трябва да се случи, е отборчето на лудогорец да бъде закрито със закон, а дрогирания му собственик да бъде тикнат зад решетките, заедно с аверчетата си от властта, които му дадоха 4 000 000 за стадион, на който ходят 4 човека.

Коментара ,който цитираш не е мой . Също така ако проследиш хронологията ще разбереш ,кой започна този спор.
Нямам нищо против лудогорец просто вие трябва да се научите
да уважавате отборите с повече традиции в този спорт , независимо от моментното им състояние защото вярвай ми
след време вие със сигурност ще се окажете в същата ситуация и това може да се случи по - скоро от колкото очакваш !
Само че за разлика от отбори като БЕРОЕ , БОТЕВ , ПИРИН ,ЦСКА няма да успеете да се изправите на крака точно поради причината , че нямате традиции в този спорт!


Приятел, проследи хронологията ими кажи, ние феновете на Лудогорец, кого не сме уважили? Нямало да можем да се изправим, тук се засмях! За сега само ЦСКА успява да съшествува (не са се изправили), нито истинският Берое го има, нито вие, нито 90% от отборите в А и Б група. Традициите са за това за да не се спазват, ние вече само за 4 години ги направихме на пух и прах, което пък от своя страна показва, колко крехки са били вашите традиции. Нелепо е да се дава за пример отбор, който през годините най-големият му успех е участие в елита. По този показател, сте наравно с Монтана. След 5 години и още 2-3 титли и купи не знам къде ще са традициите, а май за сега не се очертава друго. Със здраве, това е само една игра!

Приятел , преди ерата Домусчиев , за вас беше успех ако успеете да се доберете до втория ешелон .
Традициите не се измерват само с успехите на даден отбор , вашите успехи са купени . Отговори ми, през годините колко футболисти създадохте , колко фенове имаше отбора ви ? ПИРИН дори във В и Б група имаше по - голяма посещаемост отколкото вие в А ! А за продуктивността на школата ни говорят фактите . В редиците на почти всеки отбор в България има поне по двама футболисти създадени от ПИРИНСКАТА школа , тези които играят в чужбина няма да споменавам. Така че не ни сравнявай с Монтана ! Ако съвсем хипотетично си представим , че Гела поради някаква причина спре кранчето , директно заминавате за А окръжна и няма мърдане от там !

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Наказание за Лазерните фенерчета на Пирин

Мнениеот mozart » 28 авг 2015 15:45

При наличието на създаденото през последните години едва ли толкова лесно ще стигнем до вашето падение, но човек никога не звае. Не Домусчиев ни вкара в Б група преди вреди и не Домусчиев доведе хората на стадиона. Казвал съм го и преди, ще го кажа и на теб. На мач от В група над 500 човека в Силистра, а на финалния мач над 700. Имали сме си публика и преди, разбира се според възможностите на града. Интересно от къде знаеш ние колко сме били като не си се интересувал от нас, аз не звам вие къде колко публика имате, ама въобще ми е през оная работа. Относно това какви футболисти сме създали, не сме създали (тепърва предстои), но сме развили футболисти до ниво, че да са национали, в този смисъл Бербатов само е видял как изглежда топката, а се разви в Германия, даже и в ЦСКА не можа да вдигне особено нивото си, така че съм съгласен, че в Благоевград са се родили таланти, но май толкова! Футболистите се развиват в силни отбори, а не в такива като вашия, дето най-големият ви успех е участие в А Група. Дали са купени или не успехите? Само мога да ти пожелая за изпиташ това като фен, каквото аз изпитах през двете години, в които участвахме доста ,спешно в Европа! И на края, за да не ти звуча грубо ще кажа, че пожелявям ня любития ти отбор да спаси от изпадане, нещо което като вероятност е равно на това ние да спечелим ШЛ ;) !
Аз съм от Микре Юнайтед


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта