Безкрайно безидейно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот kiril.a.d » 10 авг 2015 14:09

drvasko98 написа:Сигурно това е първият случай във футболната история, при който един отбор прави страхотни резултати в контролите, а после го газят или обратното. И задължително трябва да има пробити играчи и нещо нередно. Щото и вашите миналата година не играха цяла есен на мускули. А равните с Марек и Славия след подготовката ли ги направихте или преди това, или пробивът е започнал по-рано.

Благодаря за напомнянето! - равните с Марек и Славия се дължат само и единствено на ината на Стойчо!!! - не можеш да излизаш срещу отбори, които ще ти играя с 11 в защита, без изявения си голмайстор от наказателни удари!!!
А и в двата мача се заинати да пусне Тони Карачанаков....Е, никой не е безгрешен, щото ако беше безгрешен, щеше да е бог!!!
Но при този срив на Пирин...Стойчо може да ги изкара, поне пред вас!!! - чакам ви догодина за дерби в "Б" групата и стига сте се плашили! ;) :lol:
Тото групата, А БФС, се видя че е без никакво значение за представянето на България!!!
Хайде да започнем отначало, а? - като през 50-те...60-те...70-те години и току виж България отново станала футболна страна, а?....

А Пирин не е слаб отбор!!!
Първо, най-добрата школа за български футболисти!!! - друг е въпросът, че Гришата е най-добър търговец, та националния отбор е пълен с ритнитопковци от школата на Литекс ;) ....
Просто, в Пирин, нещо става!!! - не може да мачкаш преки конкуренти в контролите, а после да падаш от същите!!!
Явно пак има.."български фактори" ;) .............
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Безкрайно безидейно

Мнениеот obi4am_pirin » 10 авг 2015 15:06

КоцеМаца написа:
obi4am_pirin написа:
КоцеМаца написа:
Dani Kiki написа:
obi4am_pirin написа:Към момента не мисля дали изпадаме...каквото стане това!Дразни ме че нищо не играеме!


Прецакахте Локо ГО за влизане в А група, много по-стойностен отбор от Пирин.... Айде играйте сега!



Те и в Б Група така се мушнаха.. Струмска ги биха 1:0 и реваха за служебна победа. Нищо догодина, като изпаднат, започват пак от начало - В гупа :D

Кефал къде сте вие сега?В Я-регионална? :lol:


Я по спокойно бе ПАЛЯЧО! Догодина ще играем дерби в Я регионална .. Струмски Бълхар!

И като няма какво да кажеш по темата .. замълчи!

Кромидар не давай наклон ;)
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот metal1111 » 11 авг 2015 18:28

1. 3 годишен договор със не кои и да е, а с ЛАФКА и то договор само за А група
2.Предизборно обещание на ГЕРБ от името на кмета любимец на властта Пирин ще бъде в А група,
и куп други такива тънкости от сорта на магистрала Струма, които ние простосмъртните не знаем , както каза една спортна личност друг отбор ще изхвърлят, но на Пирин няма да бъде позволено да изпадне.

Аз лично желая това да се случи на терена за да няма след това подигравки и подмятания , но съм убеден , че Пирин няма да изпадне по един или друг начин,
надежда ми дава и това , че се водят разговори за нов треньор и почти сигурно това ще е Милен Радуканов
OFK PIRIN

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот metal1111 » 11 авг 2015 18:33

metal1111 написа:1. 3 годишен договор със не кои и да е, а с ЛАФКА и то договор само за А група
2.Предизборно обещание на ГЕРБ от името на кмета любимец на властта Пирин ще бъде в А група,
и куп други такива тънкости от сорта на магистрала Струма, които ние простосмъртните не знаем , както каза една спортна личност друг отбор ще изхвърлят, но на Пирин няма да бъде позволено да изпадне.

Аз лично желая това да се случи на терена за да няма след това подигравки и подмятания , но съм убеден , че Пирин няма да изпадне по един или друг начин,
надежда ми дава и това , че се водят разговори за нов треньор и почти сигурно това ще е Милен Радуканов




инфото за Милен Радуканов http://www.struma.com/sport/milen-raduk ... rin_80766/
OFK PIRIN

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот James Beattie » 11 авг 2015 18:37

Селяци не ни трябват.
А кой ще изпадне , според теб? :) Ботев? Черно море? ... вие сте си обречени. Боксова круша като Хасково, Любимец, Етър , Светкавица ... т.н.
Много големи очаквания имахте с влизането. Това ви е проблема. Аз очаквах Монтана да са крушата, но се оказахте вие. Айде чао.
Последна промяна от James Beattie на 11 авг 2015 18:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот metal1111 » 11 авг 2015 18:43

James Beattie написа:Селяци не ни трябват.
А кой ще изпадне , според теб? :) Ботев? Черно море? ... вие сте си обречени. Боксова круша като Хасково, Любимец, Етър , Светкавица ... т.н.
Много големи очаквания имахте с влизането. Това ви е проблема. Аз очаквах Монтана да са крушата, но се оказахте вие. Айде чао.



Ама пич ти на четеш, ако се наложи примерно твоят отбор ще бъде изхвърлен от А група , но Пирин ще остане .
И чак боксова круша паднали сме 2 мача с 1- на мъка и боксова круша
OFK PIRIN

ofk pirin
Мнения: 184
Регистриран на: 10 юли 2013 12:49
Контакти:

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот ofk pirin » 11 авг 2015 18:49

100 процентова 2 е мача с Литекс , мерките се взимат още в следващият кръг пък Стоика Стоилас има да връща

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот irradeum » 11 авг 2015 18:50

Да останат само държавните отборчета като Бирой,каузата "Лудогорбахче",ТИМаджийската пералня от Варна,"проекта" на Иво Тонев и #КОЙ и Лафовете на бат Венци.
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !


sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Няма да ни бъде позволено да изпаднем, Защото?

Мнениеот sandi74 » 11 авг 2015 19:00

Единствения вариант да не отпаднете е някой отбор да не завърши първенството.Иначе сте гола вода.В А група отдавна не е имало такова дайре и тъпан като Пирин,че те Любимец,Нафтата,Гоцето,Хасково и Марек бяха минимум с класа над вас.Факт. :mrgreen: :lol:


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта