Пирин-Ботев 1-0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот obi4am_pirin » 24 юни 2015 21:27

„Пирин“ Благоевград победи „Ботев“ Пловдив с 1:0 в контролна среща на стадиона в Ракитово. Единственото попадение в срещата реализира Мартин Тошев в началото на второто полувреме след неубедителна изява на вратаря на „канарчетата“.
Пловдивчани се опитаха да стигнат до изравняване, но трудно създаваха положения. Александър Колев беше най-близо до гола, но след силен удар от фаул нацели напречната греда.
Това е втора победа за благоевградчани в контролите. Преди 4 дни те победиха с 3:0 Созопол на базата на „орлетата“ в Рилци. Следващата контрола за „Пирин“ Благоевград е на 27 юни срещу „Локомотив“ Пловдив. Срещата ще се играе в Добринище.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

trakia89
Мнения: 139
Регистриран на: 25 ное 2009 21:51
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот trakia89 » 24 юни 2015 23:40

Бях на мача, Пирин са много слаби, ще изпаднат със сигурност.

Резултата не го гледай, ние (Ботев) сме в много по-ранен етап на подготовка и имахме 13 полеви играча за този двубой, отсъстваха Огнянов, Данчо Христов и новото крило от Уругвай, а гола го вкарахте след безумно отиграване на каращият проби вратар Петър Денчев.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот obi4am_pirin » 25 юни 2015 06:01

trakia89 написа:Бях на мача, Пирин са много слаби, ще изпаднат със сигурност.

Резултата не го гледай, ние (Ботев) сме в много по-ранен етап на подготовка и имахме 13 полеви играча за този двубой, отсъстваха Огнянов, Данчо Христов и новото крило от Уругвай, а гола го вкарахте след безумно отиграване на каращият проби вратар Петър Денчев.

Хаха!Ок!Няма да го гледам резултата и точките през първенството няма да ги броя...със сигурност щом си казал Пирин изпада!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот drogooo » 25 юни 2015 10:40

obi4am_pirin написа:
trakia89 написа:Бях на мача, Пирин са много слаби, ще изпаднат със сигурност.

Резултата не го гледай, ние (Ботев) сме в много по-ранен етап на подготовка и имахме 13 полеви играча за този двубой, отсъстваха Огнянов, Данчо Христов и новото крило от Уругвай, а гола го вкарахте след безумно отиграване на каращият проби вратар Петър Денчев.

Хаха!Ок!Няма да го гледам резултата и точките през първенството няма да ги броя...със сигурност щом си казал Пирин изпада!


Че изпада не е много ястно ама да ти кажа на Ботев това е първи мач след седмица фитнес и кардио.
Дрянов и Алекс сами с/у вратаря плюс греда на Алекс... Гол след грешка на каращ проби.
Реално имахте 3 удара към вратата по-опасни. Не ,че ние сме някаква Барселона а и Пирин са ми симпатичен отбор ама... от такива мачове не е мн хубаво човек да се превъзбужда много!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kamenitza1912
Мнения: 135
Регистриран на: 24 юни 2013 19:30
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот Kamenitza1912 » 25 юни 2015 13:27

ха ха ха :) Голям мач ей, само на Лудогорец орела липсваше... ама той е проскубано пиле пред бъдещите Пирински шампиони :) Абе вие врагове ли си търсите що ли..не мога да Ви разбера...детски гъзове :)

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 25 юни 2015 14:03

Паднахме, но това е просто контрола в началото на подготовката с непълен състав. На мен Пирин са ми симпатични по принцип. Пожелавам им успех в А група. Ясно е, че и нашите не са кой знае какъв отбор, но се надявам след 2-3 седмици нещата да си влязат в ред и да заиграем, както можем.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот stefani » 25 юни 2015 15:49

Дербито за оставане в А група :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин-Ботев 1-0

Мнениеот kiririki1 » 25 юни 2015 18:47

Kamenitza1912 написа:ха ха ха :) Голям мач ей, само на Лудогорец орела липсваше... ама той е проскубано пиле пред бъдещите Пирински шампиони :) Абе вие врагове ли си търсите що ли..не мога да Ви разбера...детски гъзове :)

Голям малък мач победихме ви , както не веднъж и два пъти сме го правили и със сигурност ще ви отупаме и в първенстното !
И много тъ моля ни мъ стряскай с подобни коментари , че съ плаша ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост