Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот FC Pirin - Real » 06 юни 2015 17:17

Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)







Досегашният старши треньор на Черноморец Неделчо Матушев ще води ОФК Пирин (Благоевград) при завръщането на орлетата в "А" група, съобщи за БТА човек с висок пост в управата на клуба. Матушев беше един от кандидатите, които ръководството на клуба и това на общината обсъждаха и в крайна сметка беше избран с пълно единодушие.

Той трябва да пътува за Югозапада в началото на следващата седмица за разговори с новия управител на клуба Венко Попов, с кмета на града и с останалата част на клубното ръководство, на която ще бъде сложен подпис под договора и ще бъдат очертани следващите стъпки на работата.

Неделчо Матушев е роден на 14-и февруари 1962-а година, а играе като централен защитник най-напред в Славия, след което в Нефтохимик (Бургас), Розова долина и Спартак (Пловдив).

Започва треньорската си кариера през 1995-а година в Нефтохимик, където води дублиращия отбор. След това е начело на Локомотив (Пловдив) на два пъти, на Нафтекс, на Черноморец, на юношеския и младежкия национални отбори, а опитът му зад граница е в отборите на Бананц (Ереван, Армения) и Карпати (Лвов, Украйна).

Притежава УЕФА Про лиценз, има теоретична разработка за играта на защитниците на Европейското първенство през 2004-а година. През последната година води Черноморец, но най-вече заради тоталната незаинтересованост на управата на клуба не успя да го спаси въпреки усилията

Потребителски аватар
fire
Мнения: 1130
Регистриран на: 08 фев 2010 18:52
Skype: няма
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот fire » 06 юни 2015 17:36

Много интелигентен човек с не лоши разбирания за футбола и добри треньорски умения! Но не умее да държи съблекалнята и в частност колектива в отбора!
Ще тръгне определено добре, като ще му помогне и мотивацията на "новаците" в елита, но ако направи 2-3 поредни загуби, няма вдигане на отбора и смяната ще е неизбежна! ? (Лично виждане)
Успех на Пирин и на Неделчо!

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот mark1926 » 06 юни 2015 17:46

Бях се претеснил за оставането на Локомотив Пловдив в елита, но с този си ход Пирин ме успокоява- некадърен наставник , известен с тактическа неграмотност, провеждане на престъпни подготовки , водещи до липса на форма у състезателите, където е бил камък върху камък не е оставил.

izumrud
Мнения: 468
Регистриран на: 30 авг 2010 00:57
Местоположение: София/Несебър
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот izumrud » 06 юни 2015 18:14

mark1926 написа:Бях се претеснил за оставането на Локомотив Пловдив в елита, но с този си ход Пирин ме успокоява- некадърен наставник , известен с тактическа неграмотност, провеждане на престъпни подготовки , водещи до липса на форма у състезателите, където е бил камък върху камък не е оставил.


вие отдавна трябваше да сте изпаднали, така че правилно си се "прЕтеснил" (пише се прИтеснил, "българино"). При вас нещата зависят от връзките на Камбура с тотализаторите. Именно и затова ви оставиха, нищо че цяло първенство играете без треньор с Про лиценз. Пишете Бонев, на който не му е подновен, защото не беше на курса сега
Матушев е отличен специалист, но е прекалено добър, което някои изроди го тълкуват като глупав. Вярвам, че в Пирин ще има отличен колектив - треньор и играчи и ще ви изритат от футбола

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот veselinsk » 06 юни 2015 18:20

^ Aмин!
Успех на Пирин и дано поостанат повечко в А група, половината национален отбор в момента е от момчета тръгнали от техния отбор.
Изображение

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот sandi74 » 06 юни 2015 18:57

Ами..... честита Б група.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот sandi74 » 06 юни 2015 19:00

veselinsk написа:^ Aмин!
Успех на Пирин и дано поостанат повечко в А група, половината национален отбор в момента е от момчета тръгнали от техния отбор.

То и за това национала е на това ниво.Факт.С тези дървари,ботушари,третокласни манекенки и ниско разрядни поп-фолк гърли подвизаващи се в цирковата трупа наречена Национален отбор ще е истински успех и нечовешки подвиг ако не загубим от Малта. :idea: :!:

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот hristo1306 » 06 юни 2015 19:22

Всичко преминало през "Нефтохимик" през времето на Порточанов е качествено - научено е на ред и дисциплина ! Получаваш добри пари, но даваш и много от себе си ! За последно мина през "Черноморец" и не знам дали не са му "повредили" мозъка !

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот mark1926 » 06 юни 2015 21:05

izumrud написа:
mark1926 написа:Бях се претеснил за оставането на Локомотив Пловдив в елита, но с този си ход Пирин ме успокоява- некадърен наставник , известен с тактическа неграмотност, провеждане на престъпни подготовки , водещи до липса на форма у състезателите, където е бил камък върху камък не е оставил.


вие отдавна трябваше да сте изпаднали, така че правилно си се "прЕтеснил" (пише се прИтеснил, "българино"). При вас нещата зависят от връзките на Камбура с тотализаторите. Именно и затова ви оставиха, нищо че цяло първенство играете без треньор с Про лиценз. Пишете Бонев, на който не му е подновен, защото не беше на курса сега
Матушев е отличен специалист, но е прекалено добър, което някои изроди го тълкуват като глупав. Вярвам, че в Пирин ще има отличен колектив - треньор и играчи и ще ви изритат от футбола



Доживях, след 1758 мнения да ме поправят за грешка, явно дори аз допускам такива... но пък аз си взимам поуки... хайде след още 1758 мнения ме похвали...

Потребителски аватар
Devian
Мнения: 1555
Регистриран на: 11 яну 2010 00:17
Контакти:

Re: Неделчо Матушев е новият старши треньор на Пирин (Бл)

Мнениеот Devian » 07 юни 2015 00:35

Дедо Ристо,точно така като говориш за ред трябва да използваш думата в по друг аспект,а именно уреждане на мачове.Матушев е титулярен защитник в отбора на химическия кенеф Кенефтохимик изхвърлен от Б група за уреждане на мача с Мадара Шумен през сезон 87/88.Колкото до Матушев като човек е добряк и пич,но ми е прекалено мекушав като треньор.
В БУРГАС СЕ АЗ РОДИХ,
И ТРАДИЦИЯТА ПРОДЪЛЖИХ,
ГРАДА ДА ОБИЧАМ,
В ЧЕРНОМОРЕЦ ДА СЕ ВРИЧАМ!


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта