Пирин смачка и Сливнишки герой

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот obi4am_pirin » 04 ное 2013 08:37

Отборът на ОФК “Пирин” Благоевград победи “Сливнишки герой” с 2:0 в дербито между първия и втория в Югозападната “В” група. По този начин “орлетата” имат вече 4 точки преднина пред отбора от Сливница.

Пред около 2000 зрители на стадион “Христо Ботев” в Благоевград “Пирин” направиха хубав мач, въпреки че до първия гол в срещата нямаше кой знае какви положения.

След 10 минути игра Васил Туджаров получи удобна топка, но прехвърли и вратаря и вратата. След още толкова минути Мариян Хаджиев отклони с глава коварно центрирана топка под напречната греда, но със сетни усилия вратарят на домакините Бахтарлиев се разтегна и отклони топката в ъглов удар.

В 40-та минута домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар. От около 23 метра Златинов изпълни великолепно фаула, вратарят Милев отби, но притичалия Георги Георгиев откри резултата с точна добавка от 3-4 метра.

Още в първата атака през второто полувреме Златинов много точно подаде към Tони Тасев, който от точката на дузпата стреля силно на сантиметри от страничната греда.

В 65-та минута Веско Стойков направи много хубав пробив. Влезе на скорост в наказателното поле и подаде успоредно на голлинията, където Златинов се размина на сантиметри с топката. Минута по-късно, отново Златинов стреля много силно с левия крак, но топката мина над напречната греда.

За цяло второ полувреме гостите от Сливница създадоха едно голово положение. То бе в 71-та минута, когато Михаил Петров се измъкна сам срещу Бахтарлиев, но стражът на “Пирин” отрази удара му от упор.

Така дойде 84-та минута, когато при поредната контра атака на домакините Златинов от около 18 метра, с много силен удар по земята, заби топката в мрежата на Милев и оформи крайното 2:0.

През целия двубой гостите от Сливница бяха подкрепяни от около 50-ина свои фенове, които взривиха порядъчно количество бомбички и запалиха две димки. В началото на второто полувреме феновете на “Пирин” също отговориха с мощна димка.

Заради контузии в състава на "орлетата" днес не играх Спириев, Благов и Владислав Шумантов. Въпреки че бе сред резервите, в игра не влезе и трайно контузеният капитан Андрей Стоев.

След днешната победа “Пирин” остана без загуба на върха в Югозападната “В” група, докато футболистите от Сливница показаха много малко футболни аргументи.

Орчо имаш ли информация колко сме платили на втория в класирането за победим?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
devildriver
Мнения: 182
Регистриран на: 25 юли 2009 22:31
Skype: батков вън
Местоположение: герена
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот devildriver » 04 ное 2013 08:43

За да има мир-чалгата в Сибир.http://www.youtube.com/watch?v=Q4An1d4r ... er&list=UL

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот kiririki1 » 04 ное 2013 09:29

След изиграните до момента мачове , за никого не остава съмнение че Пирин превъзхожда тотално всички отбори в групата .А относно вчерашния мач отборът на Сливнишки герой беше отчайващо безпомощен !

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот metal1111 » 04 ное 2013 10:25

то е ясно , че Пирин не за тази група ама пустите му управници
OFK PIRIN

ofk pirin
Мнения: 184
Регистриран на: 10 юли 2013 12:49
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот ofk pirin » 04 ное 2013 10:31

Много често хода на мачовете на Пирин като гост във В група , навсякъде става празник събор където гостуваме, хората се радват споделят , че друг път може да не играят с такъв отбор и не пропускат такъв мач

То си е и така ,друг път може Сливнишките да нямат тази привилегия да играят с Пирин

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот metal1111 » 04 ное 2013 10:35

ofk pirin написа:Много често хода на мачовете на Пирин като гост във В група , навсякъде става празник събор където гостуваме, хората се радват споделят , че друг път може да не играят с такъв отбор и не пропускат такъв мач

То си е и така ,друг път може Сливнишките да нямат тази привилегия да играят с Пирин




Абсолютно прав, значи примерно Гоце делчевци това им беше мечтата да играят с нас и толкова дълги години нямаха този шанс , ако не ме лъже памета мисля , че само един единствен сезон се засякохме във Б група
OFK PIRIN

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот obi4am_pirin » 04 ное 2013 10:47

Хората идват и се снимат на стадиона ни!Това е събитие в техния живот!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Виктор 1914
Мнения: 284
Регистриран на: 09 яну 2013 10:39
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот Виктор 1914 » 04 ное 2013 12:40

Вратаря на Сливнишки герой, не е ли Мартин Минев, а не МиЛев?
Впрочем Минев е добър вратар, ако има късмет и се развива правилно, може да стигне и до А група.
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/292522_10200395667711842_1360105554_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14385
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот damyanov1963 » 04 ное 2013 12:56

На тези, които подиграват Пирин за 2-те хил. души публика искам да кажа, че през 70-те Пирин беше отбора с най-вярната публика. На гостуванията му дори във Варна ходеха по няколко хиляди негови привърженици, върхът беше на Герена пез 73-та при дебютния мач на Пирин в А група с/у Левски, който се игра пред 60 000 души, 25 хил от които бяха привърженици на Пирин, дошли от целия благоевградски окръг и югозападна България! Това е рекорд за гостуващ отбор на Герена от българското първенство! И понеже знам, че на много хора от форума това ще им се стори, като научна фантастика, с оглед на сегашните рекорди по посещаемост от 10-на хиляди души ще кажа, че тогава това се пишеше и коментираше по всички вестници , а на мен ми беше първия мач на който отидох на Герена, когато отидохме с още няколко хлапета от квартала, билетите бяха свършили и чичковците на входа ни пуснаха с думите - "Влизайте, ако си намерите места", ние влязохме, но останахме до входа, защото до трибуната не можеше да се стигне от народ, но останахме там до края, въпреки че нищо не видяхме от мача.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
windy26
Мнения: 561
Регистриран на: 07 мар 2011 12:02
Контакти:

Re: Пирин смачка и Сливнишки герой

Мнениеот windy26 » 04 ное 2013 13:06

devildriver написа:2 000 зрители . :mrgreen: http://slivnishki-geroi.com/2013/11/03/ ... %B0%D0%BF/

Е тая първата снимка много панорамна :mrgreen: Да бяха снимали и пред тоалетните,може да има още хора :) Иначе сайтът на гостите казва 1000,Стефан Дамянов казва 2000,сигурно истината е по средата.На фона на посещаемостта на мача Литекс -Локо Сф този кръг , мисля ,че 1500 човека на мач от В гр. си е дерби направо.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост