Финала за купата да е на "Васил Левски"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
naziata
Мнения: 305
Регистриран на: 12 сеп 2008 03:09
Контакти:

Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот naziata » 07 май 2009 22:20

"Декларация от АК " ПИРИН" СС във връзка с предстоящия финал за купата на България ПФК Пирин- ПФК Литекс

АК "ПИРИН" СС категорично заявява желанието на привържениците на благоевградския футбол, мачът финал за купата на България между Пирин и Литекс да се проведе на единственото допустимо спортно съоръжение - Националния стадион "Васил Левски".

Причините за тази наша декларация са появилите се напоследък "слухове", че мачът ще бъде пратен в град Сливен.

Аргументите за едно дислоциране на този исторически за нас финал от София в Сливен не се посочват никъде в тези спекулации.

Обратно на горе казаното, логично е финалът да се играе на стадион Васил Левски поради следните категорични и неоспорими аргументи:

1. Стадион „Васил Левски" е точно на половината път между Благоевград и Ловеч.
2. Денят на мача 27.05 е работен ден, а не е тайна колко много хора от Благоевград, а и от Ловеч, учат, живеят и работят в София, и биха искали да посетят историческия финал. Да не споменаваме и факта, че дори и фенове работещи в родните си градове ще бъдат възпрепиятствани да пътуват до Сливен.
3. Стадион "Васил Левски" превъзхожда десетократно този в Сливен, най-малкото поради наличието на електрическо осветление, което е нужно при евентуални продължения и дузпи (решението на този проблем с преместване на двубоя в по-ранен час, само за да може той да се играе в Сливен, граничи с абсурда).
4. Сливенската полиция не може да се справи с опазването на реда, нещо което доказа в мача между Сливен - Пирин миналата есен, когато не бе разрешено да се внесе на стадион „Хаджи Димитър" позволената от закона хореография и бяха задържани фенове на Пирин без да са налице аргументи за подобни санкциониращи мерки.

Призоваваме всички медии да обърнат внимание на посочените от нас логични и аргументирани причини и да ни окажат съдействие в посочването им на Изпълкома на БФС, който ще заседава в близките дни и ще вземе решение по казуса.

Председател на АК "Пирин" АС

Константин Капчин " И аз съм на това мнение :idea: :idea: :idea: (пише че е изпратено на всички медии,но го намерих само в спортал)

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот a boy named goo » 07 май 2009 22:25

Сега като нито един от столичните грандове няма да е на финала, очевидно е , че ПФЛ ще направи всичко възможно да проведе финала на някой друг стадион, тъй като наема на "Васил Левски" е много висок. Определено хората от Пирин са си в правото с тази декларация.
Последна промяна от a boy named goo на 07 май 2009 22:29, променено общо 2 пъти.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот emo » 07 май 2009 22:26

още преди започването на турнира е решено финала да е в Сливен.ако ти е далече или на тези смешници от Ловеч недейте да ходите.никой не ви кара на сила...........

Потребителски аватар
naziata
Мнения: 305
Регистриран на: 12 сеп 2008 03:09
Контакти:

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот naziata » 07 май 2009 22:28

и пак ние феновете трябва да сме ощетени.не знам колко ще отидат от Ловеч,но ако е в София ще дойдат много хора от Благоевград

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот a boy named goo » 07 май 2009 22:29

emo написа:още преди започването на турнира е решено финала да е в Сливен.ако ти е далече или на тези смешници от Ловеч недейте да ходите.никой не ви кара на сила...........


Това не го знаех.
Ако наистина финала е определен предварително, това означава, че трябва да си се проведе по предварителната програма.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди


Потребителски аватар
JASSA
Мнения: 194
Регистриран на: 17 сеп 2008 20:45
Контакти:

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот JASSA » 07 май 2009 22:30

СЪГЛАСЕН СЪМ НЕКА ДА Е В СОФИЯ
ЦСКА ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА

Потребителски аватар
emo
Мнения: 520
Регистриран на: 25 апр 2009 07:08
Skype: еmil.drenkov
Местоположение: София

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот emo » 07 май 2009 22:31

JASSA написа:СЪГЛАСЕН СЪМ НЕКА ДА Е В СОФИЯ

аз не съм съгласен :D :D :D

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот PFC Litex » 07 май 2009 22:33

В град Сливен беше заложено да се играе финала ако единият отбор е от София, но при стеклите се обстоятелства мисля, че ще бъде на националния стадион
Изображение

Потребителски аватар
naziata
Мнения: 305
Регистриран на: 12 сеп 2008 03:09
Контакти:

Re: Финала за купата да е на "Васил Левски"

Мнениеот naziata » 07 май 2009 22:35

emo написа:още преди започването на турнира е решено финала да е в Сливен.ако ти е далече или на тези смешници от Ловеч недейте да ходите.никой не ви кара на сила...........
абе човек остави феновете на двата отбора да си изразят мнението


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта