До Гонг...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: До Гонг...

Мнениеот PFC Litex » 26 май 2009 14:07

ZYKLON написа:Не,пак трябва да се пише за тях.Дори и извън тройката пак ще са лицето на българския футбол,и пак ще вълнуват повече хора от всички останали отбори взети заедно.

Точно за това футбола у нас е на това ниво ;)
Докато всичко се върти около два клуба ще е все така, както е в момента.
По принцип за това е й виновен режима преди 1989г., но дано да се изкорени по-бързо.

tprodanov, броя фенове не е определящ, какви новини ще са приоритетни за медиите.
Цифрата е далече от 15000 на тези, които се интересуват от мача.
Поне 10% от феновете на Левски и ЦСКА из България се интересуват от него, кой от злоба, кой от реализъм и т.н.

Занимавам се с медии вече 12 години и за толкова време мисля, че съм съумял да разбера, кое, как и защо ;)
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот slavia_forever » 26 май 2009 14:15

PFC Litex написа:
ZYKLON написа:Не,пак трябва да се пише за тях.Дори и извън тройката пак ще са лицето на българския футбол,и пак ще вълнуват повече хора от всички останали отбори взети заедно.

Точно за това футбола у нас е на това ниво ;)
Докато всичко се върти около два клуба ще е все така, както е в момента.
По принцип за това е й виновен режима преди 1989г., но дано да се изкорени по-бързо.

tprodanov, броя фенове не е определящ, какви новини ще са приоритетни за медиите.
Цифрата е далече от 15000 на тези, които се интересуват от мача.
Поне 10% от феновете на Левски и ЦСКА из България се интересуват от него, кой от злоба, кой от реализъм и т.н.

Занимавам се с медии вече 12 години и за толкова време мисля, че съм съумял да разбера, кое, как и защо ;)

Колко време се опитвам да втълпя точно това, как вреди двуполюсният червено-син модел от комунизма, върху футбола в България.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
C.A.R.P.
Мнения: 50
Регистриран на: 16 май 2009 15:09
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот C.A.R.P. » 26 май 2009 14:15

ZYKLON написа:Дори и извън тройката пак ще са лицето на българския футбол,и пак ще вълнуват повече хора от всички останали отбори взети заедно.



:) :) :) :) :)

Кво лице бе, брат :) То цял гъз :lol: :lol:
non mollare mai

Потребителски аватар
naziata
Мнения: 305
Регистриран на: 12 сеп 2008 03:09
Контакти:

Re: Гонг, вие сте смешници!

Мнениеот naziata » 26 май 2009 14:16

ZYKLON написа:Финал за купата на България и общо 5000 зрители.Срам.
Ще бъде много тъжна гледка В.Левски довечера.Цял сезон всякакви фенове,на всякакви борещи се за слава тимчета,се репчат,колко била велика публиката им.но имат един мач през сезона,в който да се покажат и пак нищо.
Истината е,че отборите с публика, в България са само четири.
отборите с публика са само 2,това са Ботев и Локо Пд ;) публиката на Левски и ЦСКА е публиката на всички отбори в България

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот acmilan » 26 май 2009 14:16

PFC Litex написа:
ZYKLON написа:Не,пак трябва да се пише за тях.Дори и извън тройката пак ще са лицето на българския футбол,и пак ще вълнуват повече хора от всички останали отбори взети заедно.

Точно за това футбола у нас е на това ниво ;)
Докато всичко се върти около два клуба ще е все така, както е в момента.
По принцип за това е й виновен режима преди 1989г., но дано да се изкорени по-бързо.

tprodanov, броя фенове не е определящ, какви новини ще са приоритетни за медиите.
Цифрата е далече от 15000 на тези, които се интересуват от мача.
Поне 10% от феновете на Левски и ЦСКА из България се интересуват от него, кой от злоба, кой от реализъм и т.н.

Занимавам се с медии вече 12 години и за толкова време мисля, че съм съумял да разбера, кое, как и защо ;)

Litex,ти да не си Иво Йовчев,сериозно питам? :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

1912BOTEV
Мнения: 654
Регистриран на: 14 окт 2008 11:05
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот 1912BOTEV » 26 май 2009 14:17

И аз мисля, че това е срамно! Който и да играе, трябва да се откриват футболните новини с финала. Но....

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот tprodanov » 26 май 2009 14:17

Виж, две неща тук не се връзват - да си се занимавал с медии 12 години и да твърдиш, че бройката на потенциално заинтересованите няма значение.

А това, че има фенове, както и аз - които не са фенове на двата финалиста, и те напрактика са повече от тях само допълва мизерната картинка.

Славия, само да ти кажа - никой от никъде не е виновен за това, че има двуполюсен модел при феновете. Теб кво те спира да си фен на Славия, очакваш държавата да дойде и да разпредели феновете? Това че е пълно с глорихънтъри, които са фенове на силния на деня си е проблем на самите фенове!

Потребителски аватар
C.A.R.P.
Мнения: 50
Регистриран на: 16 май 2009 15:09
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот C.A.R.P. » 26 май 2009 14:30

малък празник за българския футбол, поне един финал без съдийските ;)
non mollare mai

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот ros » 26 май 2009 14:31

Това все пак е КУПА НА БЪЛГАРИЯ. Затова независимо дали играят Пирин и Литекс или Скрита сила Мъдрево срещу Беласица това е събитие, носещо името на страната ни. Затова ми се струва че наистина не се обръща достатъчно внимание. А относно тъпотията да се играе в 20.30 в квартал от който след края на мача можеш да си ходиш само пеш или с такси не ми се говори.
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Гонг...

Мнениеот tprodanov » 26 май 2009 14:37

ros написа:Това все пак е КУПА НА БЪЛГАРИЯ. Затова независимо дали играят Пирин и Литекс или Скрита сила Мъдрево срещу Беласица това е събитие, носещо името на страната ни. Затова ми се струва че наистина не се обръща достатъчно внимание. А относно тъпотията да се играе в 20.30 в квартал от който след края на мача можеш да си ходиш само пеш или с такси не ми се говори.



Дрън-дрън - по цял свят това не се прави. Да си се замислял защо на европейски и световни форуми малките и бедни отбори биват порязани? Да не е от фенщина... всичко е кинти пич, никой не иска непопулярни финалисти на какъвто и да е турнир.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост