Калъвка за Пирин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Калъвка за Пирин

Мнениеот marmi52 » 27 май 2009 15:28

На вчерашния финал за купата на България аз видях само ЕДНО УНИКАЛНО НЕЩО и това беше публиката на "Пирин" ! Браво на благоевградчани за ВЕЛИКАТА публика, която показаха на Герена ! Повтарям - такава уникална публика в България съм виждал само при "Левски" и ЦСКА ! Да, има и други провинциални публики, които са страхотни като тази на "Ботев"-Пд в добрите му години, но : ПУБЛИКА, КОЯТО ДА ПЕЕ С ПЪЛНО ГЪРЛО В МОМЕНТ, КОГАТО ОТБОРЪТ И ГУБИ С 0:3 ...ТАКАВА ПУБЛИКА НЕ БЯХ ВИЖДАЛ В БЪЛГАРИЯ ! При това феновете на "Пирин" вчера бяха не по-малко от 4-5 000 човека и всички до един пееха до края ... ПОКЛОН НА ТАКАВА ПУБЛИКА !!!! ....
Отборът на "Пирин" има и още една причина да се гордее със себе си . Това е единственият отбор в "А" група, в който НЯМА НИТО ЕДИН ЧУЖДЕНЕЦ, а играе на финал !!!! Мисля, че само "Сливен" също нямат чужденци в отбора си ...
Финалът вчера показа и друго: Там, където е текло - пак ще тече ! Благоевград са си били винаги футболен град за разлика от Ловеч ... Изкуствени отбори като "Литекс" съществуват дотогава - докато е жив техния благодетел(Гр. Ганчев) - после всичко се разпада ! Затова вчера за мен (аз съм варненец !) благоевградчани бяха ИСТИНСКИЯ ПОБЕДИТЕЛ във финала въпреки голямата загуба !!! ...
А НАЛИ В КРАЙНА СМЕТКА - ФУТБОЛЪТ Е ИГРА ЗА ФЕНОВЕТЕ !? ...
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: Калъвка за Пирин

Мнениеот Sid Vicious » 27 май 2009 16:08

lpdfen написа:Да не си помислихте,че ще вземете купата,много сте наивни ако е така ,не трябваше да пускате на папагалите ,объркахте всичко ,затова сега получавате калъвка.

Ами да взехме калъфката . Ти що взе бе столипински мангал ?
Оди кради бакър да си раниш чаветата .
ПИРИН и БОТЕВ ПЛОВДИВ са най-великите в БЪЛГАРИЯ .


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта