За пореден път съдът остави в ареста Николай Йовев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: За пореден път съдът остави в ареста Николай Йовев

Мнениеот Кашчей » 22 ное 2013 17:42

Безкомпромисно написа:Комунистическите престъпници съдят всеки , който не им е удобен! За мен този съд е незаконен! Колкото до града - истинското му име е Горна Джумая , а не Благоевград наименован на националния предател, комунистическия престъпник Димитрър Благоев , който изрича "Аз не съм българин , а македонец от Загоричене"! Срамно е този хубав български град да носи комунистическо име!


Кой съд е незаконен? А атентатите законни ли са, когато са срещу некомунисти, или всички, които не са от БАП, с лидер Гошко Жеков са комунисти?

ПП- Понеже си запознат с имената на градовете у нас (законните) да те питам кое е вярното име на един град: Кутловица, Фердинанд, Михайловград или Монтана?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
FC Pirin - Real
Мнения: 969
Регистриран на: 11 юли 2011 17:39
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: За пореден път съдът остави в ареста Николай Йовев

Мнениеот FC Pirin - Real » 23 ное 2013 23:08

ФЕНОВЕТЕ НА ПИРИН ПРИЗОВАВАМЕ ОФК ПИРИН ЗА ПОДКРЕПА КЪМ НАШИЯ ПРИЯТЕЛ И ФЕН НА ПИРИН - НИКИ ГОРСКИЯ ! В РАДОСТ И БЕДА ТОЙ ПОДКРЕПЯШЕ ОРЛЕТАТА ПО СТАДИОНИТЕ, А РЪКОВОДСТВОТО НА КЛУБА МЪЛЧИ ПО НЕГОВИЯ СЛУЧАЙ ВЕЧЕ 17 МЕСЕЦА ! ОТПРАВЯМЕ ПИТАНЕТО СИ КЪМ КЛУБА ЧРЕЗ ПРЕСАТАШЕТО Velislav Elezov И ОЧАКВАМЕ ОТГОВОР ПРЕДИ НЕДЕЛНИЯ МАЧ ! АКО НЕ ПОЛУЧИМ ПОДКРЕПА НИЕ СЕРИОЗНО ЩЕ ПРЕОСМИСЛИМ НАШАТА ПОЗИЦИЯ ОТНОСНО ТОВА ДАЛИ ОФК ПИРИН СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ СВОИТЕ ФЕНОВЕ !

Alexandar
Мнения: 192
Регистриран на: 12 авг 2012 23:07
Контакти:

Re: За пореден път съдът остави в ареста Николай Йовев

Мнениеот Alexandar » 01 дек 2013 11:32

Безкомпромисно написа:Комунистическите престъпници съдят всеки , който не им е удобен! За мен този съд е незаконен! Колкото до града - истинското му име е Горна Джумая , а не Благоевград наименован на националния предател, комунистическия престъпник Димитрър Благоев , който изрича "Аз не съм българин , а македонец от Загоричене"! Срамно е този хубав български град да носи комунистическо име!

Името си е идеално, гордеем се с него.А за момчето от Микрево какво да кажем, българското правосъдие в (без)действие.


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта