Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pirin_blg
Мнения: 93
Регистриран на: 05 май 2009 00:17
Контакти:

Re: Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Мнениеот pirin_blg » 24 май 2009 00:07

jusi написа:
pirin_blg написа:Всеки знаше как ще завърши този мач, само ме учуди, че ни вкараха толкова много голове, ама хайде, случва се.
Колкото за ходенето по мачовете, аз си имам абонаментна карта и не ме притеснява ;) Дори това не ме накара да ида днес на стадиона а си гледах последния кръг от Бундеслигата и другите мачове от нашето първенство.
А и момчетата си свършиха работата - няма да изпаднем, на финал за Купата сме, бихме ЦСКА и "Левски", сега сме паднали от "Ботев" - трагедия. Какво толкова? И Барса падна от Майорка, ама се съмнявам някой да ги е оплюл, нали ;)
А и аз искам "Ботев" да се спаси.
Нашата работа сега е във вторник да окупираме Герена и ако е рекъл Господ да си занесем купата на Дъбравска ;)


ние че ще го окупираме ще го окупираме ама за мен по - важно е играта на отбора ни ..


Спор няма, ама кажи сега - по-добре ли щеше да е да излязат всички титуляри и случайно някой да се контузи, друг да си изкара картон(или съдията да му го измисли)? И къде отивахме после?
Нека отпочинат добре момчетата и да покажат във вторник какво могат ;)

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 354
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Мнениеот jusi » 24 май 2009 02:07

pirin_blg написа:
jusi написа:
pirin_blg написа:Всеки знаше как ще завърши този мач, само ме учуди, че ни вкараха толкова много голове, ама хайде, случва се.
Колкото за ходенето по мачовете, аз си имам абонаментна карта и не ме притеснява ;) Дори това не ме накара да ида днес на стадиона а си гледах последния кръг от Бундеслигата и другите мачове от нашето първенство.
А и момчетата си свършиха работата - няма да изпаднем, на финал за Купата сме, бихме ЦСКА и "Левски", сега сме паднали от "Ботев" - трагедия. Какво толкова? И Барса падна от Майорка, ама се съмнявам някой да ги е оплюл, нали ;)
А и аз искам "Ботев" да се спаси.
Нашата работа сега е във вторник да окупираме Герена и ако е рекъл Господ да си занесем купата на Дъбравска ;)


ние че ще го окупираме ще го окупираме ама за мен по - важно е играта на отбора ни ..


Спор няма, ама кажи сега - по-добре ли щеше да е да излязат всички титуляри и случайно някой да се контузи, друг да си изкара картон(или съдията да му го измисли)? И къде отивахме после?
Нека отпочинат добре момчетата и да покажат във вторник какво могат ;)


ем незнам защо пусна точно Витанов като знае нрава му и след първите му нарушения можеше да получи картон добре че Ахмед Ахмед беше от Пирин в този момент :lol: :lol: А и трябваше поне Спас Делев да играе

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Мнениеот marmi52 » 24 май 2009 08:12

Каква купа ще взимаме бе ??? Ние лягаме на един беден отбор,разкъсван от вътрешни противоречия като Ботев,а искате да ме убедите,че ще бием Гриша Ганчев,който излива милиони вече 15 години в Литекс !?!?!?! Че той Гриша Ганчев го е КУПИЛ този финал още когато се разбра,че ще играем с тях на финала !!!! Или иска някой да ме убеди,че Литекс няма да играе в Европа наесен,така ли ??!!?!?! ... Ще отидем във вторник,ще гледаме пак един лош театър (като вчерашния!) и ще си тръгнем с горчив вкус в устата ...
Един силен,горд и уважаващ себе си и публиката си отбор не постъпва така,както Пирин постъпи вчера с феновете си ! Няма какво да се пазиш - излизаш и мачкаш ! Вчера трябваше да си играем с титулярите и да размажем туристите от Ботев с 5:0,а във вторник да се хвърлим като на финал пък,каквото сабя покаже ... Герена щеше да е пълен с хора от Благоевград,ако вчера не бяха се ... на Ботев !
А Гриша Ганчев отдавна купува мачовете на Литекс ,то затова този отбор не върви ,въпреки многото пари ,които се изливат там ...
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 354
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Мнениеот jusi » 24 май 2009 10:36

Ааа затова купуването на мача едва ли.. защото доста трябва да се изръси... Все пак за класиране в групите на лига европа дават 2млн .. а отборите с които ще играем преди групувата фаза са слабички от Лихтенщайн и т.н. :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Гал4ев -ресто на парите за билетите-днес

Мнениеот marmi52 » 24 май 2009 17:26

Разбрахте ли, че който спечели купата ще играе направо в четвъртия кръг на УЕФА, а това е точно кръгът преди групите !!!! "Пирин" имат уникален шанс, ако вземат купата във вторник след това преодолявайки само още един съперник да играят в групите на УЕФА !!! С други думи голямата новина от днес е, че само с 3 мача "Пирин" могат да влязат в групите !!! Това са много пари за клуба и много емоции за футболен град като Благоевград !!!! Чест прави на Президентът на клуба Галчев, че се извини за мача с "Ботев" на феновете ...
Да простим и във вторник всички на мача в София ! "Пирин" не играе финал всяка година, така че да отидем и да подкрепим момчетата !!! САМО "ПИРИН" - П О Б Е Д А ! ! ! !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]


Върни се в “Пирин”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта