СП (групова фаза): Англия - Белгия - 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Kalts
Мнения: 83
Регистриран на: 18 юли 2008 23:01
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Kalts » 28 юни 2018 10:59

atanas7510 написа:И двата отбора, ще гледат да избегнат Колумбия.Ако Колумбийците завършат първи, ще е голям цирк, кои да падне.Ако трябва да печелят Белгия е по класния отбор и е по вероятно да бият.


Белгия май ще съхранят Лукаку, Де Бруйне, Мертенс, Вертонген и евентуално Азар. Саутгейт пък привидно отхвърля правене на всякакви схеми и май ще си пусне Кейн. Така че ако се играе за победа, по-скоро ще е за Англия. Само че аз жестоко се съмнявам... Със сигурност ще изчакат да видят кой ще е първи в другата група. Циркът ще е най-голям ако не е Колумбия. Тогава и двата отбора ще направят всичко възможно да са втори. Това ще значи попадане в по-слабия поток и противник Япония или Сенегал на 1/8-финал. В такъв случай очаквам 0-0 и надпревара кой да си изкара повече и по-малоумни картони.

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот fullmoon » 28 юни 2018 11:42

Очаквам голово шоу. Все пак това са отборите с най-дорба голова разлика, а и Лукаку и Кейн ще се борят за приза голмайстор на първенството. Ако си тръгнал за световната титла биеш всичко наред, защото няма да искаш да имаш черно петно под формата на загуба в груповата фаза.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Pichichi » 28 юни 2018 11:50

Udoji90 написа:Е, да де, ама ако Англия не фаулират и имат по-малко картони от Белгия, при Х са първи и всъщност ще се самопрецакат. ;) Демек в тоя мач зорът е или да не вкарваш, или да си изкарваш картони. :lol: Пък в краен случай може и автогол да си зашият - и без това вече се подобри рекордът за автоголове и няма да е толкова съмнително. :lol:


:lol:
Прав си значи може да се играе на картони!

THE G.A.M.E
Мнения: 50013
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 юни 2018 11:56

Тоя мач си е тъмна Индия. :mrgreen:
Никой-нищо не може да предположи със сигурност. :roll:
Ще е мега тъпо да започнат да се надпреварват за жълти картони, или с автоголове.
Т'ва второто ако стане, ако съм на ФИФА, изхвърлям и двете страни, баЛ съм ги. :lol:

Все пак бих заложил на това, че англичаните ще го играят "Джентълмени" и ще искат пълният актив в групата. :lol:
Ще видим дали съм на прав път. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16891
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Udoji90 » 28 юни 2018 12:31

Ако тук действително има тънки сметки, според мен те едва ли толкова ще зависят от съперника от група H на 1/8-финала. Които 2 отбора излязат от въпросната група, явно са достатъчно качествени, но пък са и напълно преодолими. Колумбия може и да звучат като една идея по-трудни, ама пък много по-важна е глобалната картинка. А тя показва, че в единия поток дори да минеш първо през Япония/Сенегал, после следват Бразилия/Мексико и Уругвай/Португалия/Франция/Аржентина, а в другия дори да почнеш с Колумбия, после си с Швеция/Швейцария и Испания/Русия/Хърватия/Дания. Та дори Колумбия да завършат първи и да влязат във втория поток, според мен пак предпочитаната позиция в група G ще е втора. Иначе и аз по-скоро бих очаквал англичаните да го играят сериозно (самият факт, че се напъваха да вкарват на Панама, ме навежда на тази мисъл). Още след жребия някак си имам предчувствието, че те ще спечелят групата, въпреки че Белгия уж се водят по-силни в момента.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Groucho » 28 юни 2018 12:39

Pichichi написа:Освен това как ще го гоните на картони като Англия в момента има предимство в този показател и
тренера ще им каже не пипайте белгийците ако искат да ви бият да ви бият пак сме на далавера и да загубим
ако не загубим ги прецакваме с по-малко картони!



Udoji90 написа:Е, да де, ама ако Англия не фаулират и имат по-малко картони от Белгия, при Х са първи и всъщност ще се самопрецакат. ;) Демек в тоя мач зорът е или да не вкарваш, или да си изкарваш картони. :lol: Пък в краен случай може и автогол да си зашият - и без това вече се подобри рекордът за автоголове и няма да е толкова съмнително. :lol:


Не спекулирайте, ще ви кажа сигурната тактика, която гарантира второто място. Тактиката, на която другият отбор не може да противодейства.
Червени картони му е майката :!:
Пускат се пет дълбоки резерви в стартовия състав. В първата минута резервите отиват и хвърлят лекотелесен бой на съдията. Съдията ги гони, прекратява мача заради липса на кворум на терена и присъжда служебна загуба.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16891
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Udoji90 » 28 юни 2018 12:43

:lol: Да, при което ФИФА евентуално разследва и дисквалифицира отбора, който реши да приложи тази "тактика", заради умишлена загуба в мача и Панама - Тунис се явява пряк бой за заемане на мястото на изхвърления отбор. :idea: Или още по-добре, ФИФА изхвърля и двата отбора (ако и двата участват в "побоя" и се надпреварват кой пръв да получи 5 ЧК и служебна загуба) и се оказва, че загубилият от Панама - Тунис заема мястото на втория в групата и попада в по-лекия поток. 8-) :mrgreen:
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот Groucho » 28 юни 2018 12:54

Udoji90 написа::lol: Да, при което ФИФА евентуално разследва и дисквалифицира отбора, който реши да приложи тази "тактика", заради умишлена загуба в мача и Панама - Тунис се явява пряк бой за заемане на мястото на изхвърления отбор. :idea: Или още по-добре, ФИФА изхвърля и двата отбора и се оказва, че загубилият от Панама - Тунис заема мястото на втория в групата и попада в по-лекия поток. 8-) :mrgreen:

Тц, недоказуемо е. Бой над съдията се случва по терените. Въпросът е само дали ще трябва да се ползва VAR за ситуацията :roll:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот hydetoshi » 28 юни 2018 13:32

Чета мненията във форума по темата,наясно съм със ситуацията и си мисля,дали във ФИФА са наясно какви абсурди се случват заради скапаните правила за провеждане на първенството. Крайно време е - жребий след групите на Световното за да няма подобни грозни истории. Но съм сигурен,че на ония там горе не им пука.
И само да попитам: защо групата на Германия игра преди тази на Бразилия и защо групата на Колумбия ще играе преди тази на Англия? Ако вчера бразилците бяха играли преди германците,щяха да се насе.ат да се чудят какви да ги вършат. Същото е и днес. Ако Англия -Белгия беше преди Колумбия мача щеше да си се играе. А сега- манипулации. :evil:
Arsenal- a new era begins ! Again!...

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: СП (групова фаза): Англия - Белгия (28 юни от 21:00)

Мнениеот rebel » 28 юни 2018 13:33

Англия са романтици и винаги играят за честта си независимо какво ще им струва. Според мен Кейн ще вкара поне два гола , за да е с повече голове. А и който си прави сметките по принцип излизат криви. А някои говорят ако играят симулативно да има разследване. Ами такъв е правилника , те и Дания и Франция играха за тоя дето духа.


Върни се в “World Cup 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост