Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 15 фев 2018 19:37

veni__85 написа:Не можах да гледам биатлона понеже бях на работа, но чета тук , че Влади бил слаб в бягането. Сега като гледам класирането,всички пред него са направили по-малко грешки от него в стрелбата, само двама (единият от които е Фуркад) са с по - добро бегово време от него.

Беше много бърз. Хубаво е, че правеше само по 1 грешка, за да може да е в по-добро състояние за щафетата. При човек като него увереността е много нужна.
Изображение Изображение

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 15 фев 2018 19:42

Цяла Олимпиада ските са по никое време, довечера пак. :evil: Ако пък на някой патриот му се става рано от 5:15 почва сноубордкросът за жени с участието на Александра Жекова (предполагаме, че ще мине квалификациите).

Биатлонът при мъжете днес беше едно от най- интересните състезания на Олимпиадата засега, а хубавото е, че пресвириха Фуркад.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот TodorT » 15 фев 2018 19:48

veni__85 написа:Не можах да гледам биатлона понеже бях на работа, но чета тук , че Влади бил слаб в бягането. Сега като гледам класирането,всички пред него са направили по-малко грешки от него в стрелбата, само двама (единият от които е Фуркад) са с по - добро бегово време от него.

Много неща може да прочетеш във форума. :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 15 фев 2018 19:53

Е няма как да са по друго време ските, все пак е за предпочитане да са на дневна светлина.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 15 фев 2018 20:03

nghcvth написа:Цяла Олимпиада ските са по никое време, довечера пак. :evil: Ако пък на някой патриот му се става рано от 5:15 почва сноубордкросът за жени с участието на Александра Жекова (предполагаме, че ще мине квалификациите).

Биатлонът при мъжете днес беше едно от най- интересните състезания на Олимпиадата засега, а хубавото е, че пресвириха Фуркад.

Аз съм убедена, че Сани безпроблемно ще мине квалификациите.
Желая й успех!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот parvanoff » 15 фев 2018 23:11

Владко днес направи това, на което се надявах. Не се спести и мисля, че беше с шесто бегово време, а и като не се пести май стреля по-добре. ;) Както споделих по-назад в темата ако му бе вързало малко повече можеше да сътвори сериозна изненада и имам предвид медал, а не като Краси Анев с нула грешки да е в топ 5 примерно. Владо трябваше да направи това и в спринта, защото все пак веднъж на 4 години се отваря такъв шанс-трябва да се рискува, за да останеш в историята, а той имаше силите да го направи. Аз също се радвам за Бьо, защото и той се раздава на пистата-невероятно бягане прави-като аналог на Клаебо в биатлона. ;) Стига вече само Фуркад-беше започнало да става безинтересно. ;) Успех на Сани утре-мисля, че има шанс и дано, и късметът е с нея този път ;)
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот veni__85 » 16 фев 2018 00:06

parvanoff написа:Владко днес направи това, на което се надявах. Не се спести и мисля, че беше с шесто бегово време, а и като не се пести май стреля по-добре. ;) Както споделих по-назад в темата ако му бе вързало малко повече можеше да сътвори сериозна изненада и имам предвид медал, а не като Краси Анев с нула грешки да е в топ 5 примерно. Владо трябваше да направи това и в спринта, защото все пак веднъж на 4 години се отваря такъв шанс-трябва да се рискува, за да останеш в историята, а той имаше силите да го направи. Аз също се радвам за Бьо, защото и той се раздава на пистата-невероятно бягане прави-като аналог на Клаебо в биатлона. ;) Стига вече само Фуркад-беше започнало да става безинтересно. ;) Успех на Сани утре-мисля, че има шанс и дано, и късметът е с нея този път ;)

От всичките 18 състезатели, които бяха преди него Илиев беше с 3-то бегово време. Чиста стрелба означаваше златен медал, с една грешка щеше да е четвърти, с две-осми.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 16 фев 2018 09:10

Сани с престижно шесто място. Ако не се лъжа, шампионката е тази, която я лиши от медал в Сочи, като се блъсна в нея.

Колония с трета поредна титла на 15км.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3530
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 16 фев 2018 09:23

nghcvth написа:Отлично начало на женските ски. :-P

И никак неотлично продължение. :( Поне Уендито да беше спечелила. При мъжете втора олимпийска титла за Матиас Майер.
Колоня ги уби в ски бягането, а Денис Спицов с изненадващ бронзов медал.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот TodorT » 16 фев 2018 18:15

Браво на Сани! Голям успех за нея е самото влизане във финала. На 1/2 финала беше на косъм да я съборят...


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта