Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 22 фев 2018 19:43

rhaegar написа:Щях да напиша че празната ти глава е сензация, но просто не е вярно.

Да съм казала нещо грешно?
:shock:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43867
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 20:29

ЦСКА _завинаги написа:
rhaegar написа:Щях да напиша че празната ти глава е сензация, но просто не е вярно.

Да съм казала нещо грешно?
:shock:


Ти си нямаш идея от нито един зимен спорт, какво се хабиш да пишеш очевадни неща? Отделно че не си гледала и 5 минути от Олимпиадата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 22 фев 2018 20:33

Да, Рейгъре, изгони единствения човек, с когото си пиша за хокей на лед. Нека си пише девойката. На никого не пречи.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10857
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 22 фев 2018 20:56

И без да съм гледал кво сте си писали за хокей, предполагам.
Постовете и са като във всяка една тема. Безмислени и безумни, констатира факти които са ясни и на 3 годишни. Пълен бот.

Иначе една от големите изненади в кърлинга е факт, канадците сами се наиграха и няма да са на финал за първи път от 26 години.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43867
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 21:47

Утре е D-Day в кърлинга. Набие ли шведките, финалът е отворен, нищо че корейките доминират.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3537
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 22 фев 2018 22:09

Шведите смазаха Швейцария на кърлинг при мъжете днес, а Ю Ес Ей излъгаха Канада в осмия енд, което им донесе и успеха. Не виждам обаче как ще спрат скандинавците на финал. При жените се очертава да е по- оспорвано.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот 1982 » 22 фев 2018 23:25

fcb_bg написа:Точно руснак да зоби, дето ги следят като луди? Точно руснак да зоби за медал, при положение, че никой не е очаквал изобщо медали от целия отбор, освен от хокеистите и жените фигуристки? И баси!!! Да зобиш в кърлинга?! Ай стига бе!


Не, бе, не е зобил, пак има световен заговор, целият свят трепери от руския кърлинг ....... интересно как допуснаха руснаците да вземат няколко медала вече, не можаха ли и там да им спретнат подобен сценарий ??!

Вече се оливате в опитите да се изкарате жертва ...... всеизвестно е, че от времето на СССР още по вашите земи се зоби като за последно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 фев 2018 04:28

ivan56 написа:Значи просто е тъп и нагъл, друго обяснение няма.
Разбира се, че не очаквам да кажеш, че е виновен :)

Честно казано никой не пречи да обявят каквото си искат като резултат от пробата. Точно сега никой няма да повярва, че има невинен руснак.

А може да е някакво стечение на обстоятелствата: с толкова забранени вещества понякога става неволно превишаване на нивото им в организма, няма да е прецедент.

Просто.. руснаците са наясно, че на тази Олимпиада по-добре да нямат медали, отколкото да ги спипат с допинг.. Може да са нагли, но не са малоумни и няма да поемат тоя риск.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 фев 2018 04:31

1982 написа:
fcb_bg написа:Точно руснак да зоби, дето ги следят като луди? Точно руснак да зоби за медал, при положение, че никой не е очаквал изобщо медали от целия отбор, освен от хокеистите и жените фигуристки? И баси!!! Да зобиш в кърлинга?! Ай стига бе!


Не, бе, не е зобил, пак има световен заговор, целият свят трепери от руския кърлинг ....... интересно как допуснаха руснаците да вземат няколко медала вече, не можаха ли и там да им спретнат подобен сценарий ??!

Вече се оливате в опитите да се изкарате жертва ...... всеизвестно е, че от времето на СССР още по вашите земи се зоби като за последно.

Също така е всеизвестно, че на тоя свят никой друг извън СССР/Русия не зоби. ДА!

Честно казано пет пари не давам за изловените руснаци. Който е хванат - да излита. Ако е правено под шапката на някакви държавни ведомства - направо цялата им федерация да накажат. НО! Колко руски спортисти провериха, разследваха и наказаха? Има ли друга държава, с чийто спортисти са били толкова стриктни?

Нека има ред. Ама да е за всички. Тогава и най-болния русофил ще може само да .. абе да измисли защо само руския допинг е правилен допинг :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 23 фев 2018 09:08

Tiberius написа:Да, Рейгъре, изгони единствения човек, с когото си пиша за хокей на лед. Нека си пише девойката. На никого не пречи.

Стискай палци за Канада, за да отстрани немците!
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост