Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2018 13:10

Аз съм доволен за Рандъл, заслужаваше нещо такова да ѝ се случи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 21 фев 2018 15:48

Сега се играят последните два 1/4 финала от хокейният турнир при мъжете. Шведите са на път да направят невероятна глупост. След първите две части шведите губят от Германия с 0-2 и ако завърши така, то това ще бъде най-голямата изненада в елиминационната фаза на турнира.
В другият 1/4 финал Сиоми и Канада играят при нулево равенство до момента. Мачът преминава при доста спокойно темпо и дебнене за грешки на противника. И двата отбора не рискуват достатъчно. Този мач може да завърши всякак.
Мачът на шведите е по-интересен. Шведите напъват здраво, но немците се защитават отлично.
По-рано днес Чехия и ОАР си осигуриха място на 1/2 финалите.
ПС: Канадците поведоха, за жалост!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 21 фев 2018 17:55

Като фен на скандинавския хокей няма как да не съм разочарован от развитието на днешните 1/4 финали.
Първо Норвегия беше премазана от ОАР. Не, че не се очакваше да стане точно това, но норвежците бяха изключително жалки на моменти. Бяха неподготвени за самия турнир.
Сега буквално едновременно отпаднаха моите любимци от Швеция и Сиоми. Така се бях надъхал за скандинавски 1/2 финал, ама явно няма да се получи. :(
Голям мач направиха Швеция и Германия. Последната третина беше радост за окото. Шведите губиха с 0-2, но 13 минути преди края върнаха едно попадение. Минута след това немците вкараха изключително красив гол и отново поведоха с два гола разлика. Въпреки добрата игра на намеците в защита се огънаха и позволиха на шведите да вкара два бързи гола 5,6 минути преди края. Мачът влезе в продължение и по всичко личеше, че психологически шведите имаха предимство. Да, ама не. Немците нанесоха своя удар още в самото начало на продължението. Прекрасно индивидуално изпълнение на Раймер сложи точка на спора и изненадата е факт.
Последна промяна от Tiberius на 21 фев 2018 18:47, променено общо 1 път.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 фев 2018 18:23

Tiberius написа:Сега се играят последните два 1/4 финала от хокейният турнир при мъжете. Шведите са на път да направят невероятна глупост. След първите две части шведите губят от Германия с 0-2 и ако завърши така, то това ще бъде най-голямата изненада в елиминационната фаза на турнира.
В другият 1/4 финал Сиоми и Канада играят при нулево равенство до момента. Мачът преминава при доста спокойно темпо и дебнене за грешки на противника. И двата отбора не рискуват достатъчно. Този мач може да завърши всякак.
Мачът на шведите е по-интересен. Шведите напъват здраво, но немците се защитават отлично.
По-рано днес Чехия и ОАР си осигуриха място на 1/2 финалите.
ПС: Канадците поведоха, за жалост!

Моят фаворит класирали се?
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот Tiberius » 21 фев 2018 18:32

ЦСКА _завинаги написа:
Tiberius написа:Сега се играят последните два 1/4 финала от хокейният турнир при мъжете. Шведите са на път да направят невероятна глупост. След първите две части шведите губят от Германия с 0-2 и ако завърши така, то това ще бъде най-голямата изненада в елиминационната фаза на турнира.
В другият 1/4 финал Сиоми и Канада играят при нулево равенство до момента. Мачът преминава при доста спокойно темпо и дебнене за грешки на противника. И двата отбора не рискуват достатъчно. Този мач може да завърши всякак.
Мачът на шведите е по-интересен. Шведите напъват здраво, но немците се защитават отлично.
По-рано днес Чехия и ОАР си осигуриха място на 1/2 финалите.
ПС: Канадците поведоха, за жалост!

Моят фаворит класирали се?

Да, биха Финландия с 1-0. Чака ги Германия на 1/2 финал.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 21 фев 2018 18:39

Tiberius написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Tiberius написа:Сега се играят последните два 1/4 финала от хокейният турнир при мъжете. Шведите са на път да направят невероятна глупост. След първите две части шведите губят от Германия с 0-2 и ако завърши така, то това ще бъде най-голямата изненада в елиминационната фаза на турнира.
В другият 1/4 финал Сиоми и Канада играят при нулево равенство до момента. Мачът преминава при доста спокойно темпо и дебнене за грешки на противника. И двата отбора не рискуват достатъчно. Този мач може да завърши всякак.
Мачът на шведите е по-интересен. Шведите напъват здраво, но немците се защитават отлично.
По-рано днес Чехия и ОАР си осигуриха място на 1/2 финалите.
ПС: Канадците поведоха, за жалост!

Моят фаворит класирали се?

Да, биха Финландия с 1-0. Чака ги Германия на 1/2 финал.

Мерси за инфото!
8-)
Доста тегав съперник и ми се струва, че ще отпаднат канадците.
:cry:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 09:52

Гледам американките са взели реванш за драмата в Сочи.

Тъкмо си мислех, че трябва да направят нещо с правилата за комбинацията, които доста фаворизират техничарите, а тя Гизин взе че би. :lol: Тъжен край за Вон, поне да беше завършила.

Днеска женската щафета в биатлона ще е лудница. Шампионките няма да си защитят титлата. :lol: :lol: Очаквам да е поредната битка между Германия и Франция, но никой отбор няма 4 равностойни и силни състезателки. Ако имат добър ден, Швейцария и Полша могат да поднесат изненада.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 22 фев 2018 11:47

Да знаеш, че се пускаш за медал, и да отпаднеш още в началото си е баси и гадорията, па и на олимпиада.
Кофти състезание за Хиршер и норвежеца.
Пет от осемте златни на американците са от безумните спортове на олимпиадата.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот fcb_bg » 22 фев 2018 12:45

ivan56 написа:Щом и в кърлинга зобят, си евало мамата. :lol:
Ама верно, трябваше да ги изхвърлят всичките и никакви компромиси да не им правят.

Що да изхвърлят всички? Там са руски спортисти следени под лупа и с изрично одобрение. А, да, и са изпикали по тон пикня за проби. Тоя случай доста намирисва на личностен конфликт. Мен ако питаш, някой е искал да опъне жена му, тя е отказала и са му сипали мелодоний за награда.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 22 фев 2018 12:50

fcb_bg написа:
ivan56 написа:Щом и в кърлинга зобят, си евало мамата. :lol:
Ама верно, трябваше да ги изхвърлят всичките и никакви компромиси да не им правят.

Що да изхвърлят всички? Там са руски спортисти следени под лупа и с изрично одобрение. А, да, и са изпикали по тон пикня за проби. Тоя случай доста намирисва на личностен конфликт. Мен ако питаш, някой е искал да опъне жена му, тя е отказала и са му сипали мелодоний за награда.


Е точно, че са следени под лупа, колко трябва да си тъп, че да зобиш, при това в кърлинг.
Или просто са си нагли, нямам си на идея.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта