Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 17 фев 2018 16:52

NOMER14 написа:
rhaegar написа:
NOMER14 написа:Щото само 30 участника ли пускат?


Да и защото критериите са сложни за покриване. Медалистите от игрите до сега, останалите от топ 15 в световната купа, които нямат медал. И колкото места остават, се дават на най-добре представилите се на игрите, но нямащи медал.

Регъре, къде ги четеш тия работи?


Те коментаторите ги казват, ама не идиотите по БНТ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот NOMER14 » 17 фев 2018 17:09

Днес закъснях с Евроспорта...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот 1982 » 17 фев 2018 23:00

rhaegar написа:С една стотна ли бе? Ебаси.

П.П. сега видях клип, дори тя не можа да повярва. Анито преглътна една псувня, точно като я показаха. :lol:


Може и да не може да повярва, но не е отишла там с нагласата, че е ..... пълнеж, за да има кого да бият големите. :lol: :lol: :lol: Напротив, каза си, че просто се е стремяла да е максимално бърза и се е раздала ...... пък то връзва понякога. Ще се повторя пак, ама късметът наистина е със смелите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 17 фев 2018 23:02

1982 написа:
rhaegar написа:С една стотна ли бе? Ебаси.

П.П. сега видях клип, дори тя не можа да повярва. Анито преглътна една псувня, точно като я показаха. :lol:


Може и да не може да повярва, но не е отишла там с нагласата, че е ..... пълнеж, за да има кого да бият големите. :lol: :lol: :lol: Напротив, каза си, че просто се е стремяла да е максимално бърза и се е раздала ...... пък то връзва понякога. Ще се повторя пак, ама късметът наистина е със смелите.

Много точно казано! 8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 19 фев 2018 17:02

Щом и в кърлинга зобят, си евало мамата. :lol:
Ама верно, трябваше да ги изхвърлят всичките и никакви компромиси да не им правят.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 19 фев 2018 17:03

ivan56 написа:Щом и в кърлинга зобят, си евало мамата. :lol:
Ама верно, трябваше да ги изхвърлят всичките и никакви компромиси да не им правят.


Някой са хванали?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот ivan56 » 19 фев 2018 17:08

rhaegar написа:
ivan56 написа:Щом и в кърлинга зобят, си евало мамата. :lol:
Ама верно, трябваше да ги изхвърлят всичките и никакви компромиси да не им правят.


Някой са хванали?


Руснак, медалист при смесените отбори. Първата проба положителна. А на бас, че не можеш позна с кво са го хванали :lol: :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 19 фев 2018 18:03

Евах мама му, аз мислех да спретнем един кърлинг отбор, че да се повозим до Токио на държавна пара, а то и там искало зоб.........
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот doktora25 » 20 фев 2018 08:06

Гледам, че норвежците и германците обират медалите при бягането и скоковете, австрийците - при алпийските ски и си мисля, че със сигурност треньорите, кондиционните специалисти и специалистите по вакса на ските донесли медали през последните години от тези страни са повече от тези, които в момента се занимават с олимпийските им надежди. Та мисълта ми е ние като ще даваме пари за подготовка на нашите олимпийски надежди не е ли най-доброто, което можем да направим, да наемем специалисти именно от Германия, Норвегия и Австрия, които са постигнали успехи, да се съсредоточим върху 2-3 дисциплини и да очакваме медали и високи постижения в тях до 2 квалификационни цикъла, докато ни бъдат изградени спортистите? Имам спомени, че бяхме наели преди време словенец, но изключвайки Тина Мазе не мисля че друг неин сънародник се е задържал в световния елит през последните години, а едва ли сме взели нейните треньори. Разбирате какво искам да кажа.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 20 фев 2018 09:33

Разбираме, но тези хора искат пари, както и да работят с големи екипи и при добри условия, които нашите федерации не искат/могат да предоставят. Представяш ли си как ще реагира някой елитен австрийски треньор, свикнал за всеки състезател да има по 4-5 човека грижещи се за него, като му кажат "тука сте ти, доктор Петров и бай Иван ваксаджията, оправяйте се"?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта