Пьончан 2018 - обща тема

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 20 фев 2018 09:54

На словенците можем само чепиците да им лъскаме. На светлинни години са пред нас в спорта, а са двойно (къде ти двойно, сега проверих- 5 пъти по- малки са от нас) по- малка държава.
Малко ми е странно как допинг може да помогне в кърлинга, ама карай. Изключително интересен спорт между другото, препоръчвам ви да му хвърлите едно око.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот doktora25 » 20 фев 2018 10:48

rhaegar написа:Разбираме, но тези хора искат пари, както и да работят с големи екипи и при добри условия, които нашите федерации не искат/могат да предоставят. Представяш ли си как ще реагира някой елитен австрийски треньор, свикнал за всеки състезател да има по 4-5 човека грижещи се за него, като му кажат "тука сте ти, доктор Петров и бай Иван ваксаджията, оправяйте се"?

Мисълта ми е в 1-2 спорта макар да докараме тези 4-5 човека западни специалисти и да направим нещата както трябва, за да произведат 1 или няколко състезатели от най-високо световно ниво.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 20 фев 2018 11:14

Хубаво, нека ги докарат. Но в момента в който се сблъскат с нашата родна действителност, са си обрали крушите с триста. Трябва изцяло да се промени начина на работа във федерациите и тогава да се мисли за подобни неща.


nghcvth написа:Малко ми е странно как допинг може да помогне в кърлинга, ама карай. Изключително интересен спорт между другото, препоръчвам ви да му хвърлите едно око.


Да търкат по-бърже с четката? Не знам, на мен също ми стана интересно. Иначе Ив след скандала срещу Швеция е във fight mode и убива лошо. Победа срещу Канада е постижима и би трябвало да доведе до 1/2 финал. Конкретно днес не беше добре де, но измъкна мача във важните моменти.

Лорън Грей е много солидна първа, изненадва ме приятно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 20 фев 2018 15:15

Твойта Ийв издъни няколко удара днес, но скипърката на японките беше скандално слаба- при едно 4-5 тейкаута хващаше гард. Ана Слоан от британките игра много стабилно днес.

П.п. Докато не съм забравил- Йоханес Ридзек да го духа, дано на отборното падне от шанцата.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 20 фев 2018 15:22

Немците подадоха контестация, но бронзът от смесената щафета в биатлона остава за Италия. Факт е, че Виндиш затвори Пайфер по непозволен начин, но явно решиха, че не си струва да се занимават :mrgreen: Аз бях за Италия, но е малко кофти така.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 20 фев 2018 16:02

nghcvth написа:Твойта Ийв издъни няколко удара днес, но скипърката на японките беше скандално слаба- при едно 4-5 тейкаута хващаше гард.


Видях, то си личи и по процентите де. Важното е, че още е в играта за медалите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 20 фев 2018 17:47

YANTRA_FOREVER написа:Немците подадоха контестация, но бронзът от смесената щафета в биатлона остава за Италия. Факт е, че Виндиш затвори Пайфер по непозволен начин, но явно решиха, че не си струва да се занимават :mrgreen: Аз бях за Италия, но е малко кофти така.

Заслужаваше си да не им уважат контестацията само заради трагичното представяне на Пайфер, който им закопа щафетата. :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2018 11:52

Ив, победа, полуфинал. Едно отмъщение срещу шведките е нарисувано.

И героят на игрите до сега е:

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот fcb_bg » 21 фев 2018 12:08

Добре пребихме астматиците...
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Пьончан 2018 - обща тема

Мнениеот nghcvth » 21 фев 2018 12:50

Отлична победа на американките Рандал и Джесика Дигинс срещу напудрените фаворитки от Швеция и Норвегия.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта