Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Америка!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Alkonost
Мнения: 497
Регистриран на: 08 юли 2015 18:32
Контакти:

Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Америка!!

Мнениеот Alkonost » 19 авг 2016 10:54

Страховит инцидент в Рио: Полицаи опряха пистолет в челото на Локте и го обраха



Бразилската полиция започна разследване за обира на олимпийския шампион Райън Локте. Той е бил заплашен с пистолет, когато взел такси, за да се прибере в олимпийското село след купон в неделя сутринта. Те били облечени като военни полицаи. Първо имаше различни версии, но самият Локте разказа ужасяващите подробности. "Накараха ни да спрем и тези хора извадиха някаква значка, полицейска значка. Автомобилът им бе без светлини. Извадиха пистолетите си. Казаха на останалите плувци да легнат на земята и те се подчиниха. Аз отказах и им заявих, че не съм направил нищо лошо, за да лягам. И един насочи пистолета си към главата ми и ми каза да лягам. Аз си вдигнах ръцете и той ми прибра портфейла. Остави ми телефона и кредитните карти", обясни 32-годишният плувец. Разследването е стартирало, въпреки че няма оплакване от американската делегация. В неделя сутринта МОК нарече историята "лъжа", но няколко часа по-късно се поправи. Олимпийският комитет на САЩ потвърди за инцидента. "Според четирима членове на американския плувен отбор (Гунар Бенц, Джак Конгер, Джими Фелген и Райън Локте), те си тръгнали от купон в неделя сутринта с такси към олимпийското село. "Автомобилът е спрян от хора, които се представили за полицаи и поискали техните лични вещи. Всички спортисти са добре и дават показания на властите", се казва в официалното съобщение. "Всички са разтърсени. Слава Богу, само са им взели портфейлите", каза майката на Локте Илеана. Групата плувци била във къщата на Франция за рожден ден на приятел. На партито присъствал и бразилският плувец Тиаго Перейра с жена си. Той обаче си тръгнал по-рано и оставил американците да копунясват. Райън Локте има 6 олимпийски титли в кариерата си и бе един от най-големите съперници на Майкъл Фелпс.

https://www.24chasa.bg/sport/article/5708569

Това вече е върхът на безобразията в Рио! Щом посягат и на спортисти от Америка, и то на такива спортсмени като шесткратния олимпийски шампион Лохте, значи организацията е тотално провалена. И преди беше ясно, че в тази бриксова държава престъпността е ужасяваща, но това чудовищно престъпление минава всякакви граници!

Офтопик:
Да припомня, че преди дни жертва на местния безпредел падна и нашият спортен министър г-н Красен Кралев, от когото беше откраднат часовник. Дали е било случайно? Можем само да благодарим на съдбата, че му се е разминал (на министъра, не на часовника) кошмарът, преживян от американците.
Believe in her, if you are able...


Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот CTAHKO » 19 авг 2016 11:28

Чипсовете когато и да ги оберат, все ще е късно :!: Тия не трябва да ги допускат до никакви международни форуми, а не да ми реват, че някой ги е обрал :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2016 11:49

Троловете и от двете страни на барикадата нямат почивка...

Alkonost
Мнения: 497
Регистриран на: 08 юли 2015 18:32
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот Alkonost » 19 авг 2016 11:53

Lyubaka01 написа:Троловете и от двете страни на барикадата нямат почивка...

Да не би да толерираш извращенията, на които са били подложени спортните герои, дошли от Америка? :o
Марш обратно в Симбирск!
Believe in her, if you are able...

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот Lyubaka01 » 19 авг 2016 11:57

Alkonost написа:
Lyubaka01 написа:Троловете и от двете страни на барикадата нямат почивка...

Да не би да толерираш извращенията, на които са били подложени спортните герои, дошли от Америка? :o
Толерирам извращенията, на които си бил подложен ти и себеподобните ти тролчета(както съм написал -и от двете страни)...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот boabbb » 19 авг 2016 11:57

Оказало се, че не били компютри, а компоти :lol: :lol: Някакъв от отбора на бургерите строшил вратата на кенефа на бензиностанцията, служители и охрана им налетели, станала патаклама и за да замаже работата и да си бие камшика, русата фея Райън Лохте излъгал, че са обрани :lol: :lol: Сега не е зле леко да го съдят ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот kiril.a.d » 19 авг 2016 12:00

хахахахахахахахаааааа, разсмя ме с тази тема и особено с "безобразието" - е ти да не искаш да оберат българските спортисти? - какво могат да вземат от някакви прошляци...примерно като теб, които карат на подаяния от чужди държави? ;)
...или пък да оберат монголци...боцванци...лесотовци...изобщо все такива като теб? :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот W84me » 19 авг 2016 12:03

Да го беше застрелял, дей*а американската гняс...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Страховит инцидент - въоръжен обир на спортисти от Амери

Мнениеот kiril.a.d » 19 авг 2016 12:05

Alkonost написа:
Lyubaka01 написа:Троловете и от двете страни на барикадата нямат почивка...

Да не би да толерираш извращенията, на които са били подложени спортните герои, дошли от Америка? :o
Марш обратно в Симбирск!

хахахахахахахаааа, луд умора няма! - отново ме разсмя, с чисто ченгесарския си стил на писане, който до вчера пишеше за героите на СССР, а днес за героите на Америка!
Та тия "герои", дали имат по една петолъчка на реверите си, или...цели 52 петолъчки, та са герои? ;)
Ей, а стига се излага, а? - радвай се че не са обрали нашата героиня Ивет Лалова или пък...да и са се случили типично бразилски неща ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта