Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот rumbata » 18 авг 2016 15:13

Player написа:Гледах мачовете и и мога да кажа, че има медал само заради идиотските правила които има този спорт. А уж щяха да правят борбата по интересна за да не отпадне от игрите. Срещу колумбийката завършват 2-2 но защото нашата последна направила точка и печели?!? Това все едно във футбола като завърши даден мач 1-1 и този който е изравни да се води победител. Пълен абсурд. Да играеха до точка например или да има 3 част. Както има продължения в баскета.
Освен това в последния мач в последната секунда на първите 3 минути май щяха да я нокаутират, но свириха края?!? Е може ли да има интересна схватка и да свирят край. Нека да оставят поне да свърши хватката. Тъкмо нещо интересно да стане и край. Да е като във футбола да се изчака интересната ситуация да мине.
И третото е това с 30-те секунди които имаш да направиш точка или дават на съперника, защото не са активни. Абе как няма да си активен в борбата... Нали ако не са активни за секунда ги обръщат. Там няма и миг в който да се отпуснат. Всеки спорт с време имаш право на стратегия и защита, какво е това правило, също не знам... Правиш контра на съперника и ти дават 30 секунди време за точка или я дават на друг. Това служебно раздаване на точки не е честно. Всяка точка трябва да е спечелена...
В този случай правилата помогнаха на нас, но в друг може да е обратно и като цяло тези правила хич не са спортменски и справедливи. Освен това като видях как за 2 минути я направиха за смях на полуфинала, хич не ми я хвалете.
С колумбийката равни точки, с аржентиката равни спечелени точки,а азерката я смачка.... и за това държавата - ние ще и дадем 100 бона... Не съм съгласен

1. Щом са такива правилата, трябва максимално да се стреми да се възползва от тях. И на мен не ми харесват, но от мнението ми нищо не зависи.
2. В борбата няма нокаут. И при всяко прекъсване хронометъра се спира. Не е като при футбола - 20 минути търкаляне по терена и само 3 добавено време.
3. Резултата срещу аржентинката бе 7:6, не бяха равни точки. Или аз не мога да броя и не познавам цифрите.
4. Момиче на 21 години няма чак такъв голям опит, че да мачка всички от началото до края. Не е първият борец загубил с туш, нито последният. Така че няма как да е станала за смях.
5. Недей рева за 100-те бона, няма да излязат от твоя скъсан джоб. Мутрите окрадоха милиарди, ти сега искаш на това момиче, което донесе единствения медал за нашата Родина, да не му дадат и стотинка за труда и лишенията ли?
6. До вчера сигурно си изсипал 20 кила храчки, че нашите няма да вземат медал от Олимпиадата, сега плюеш, че не заслужавала медала. Писна ми от такива като теб!!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот sin4ec » 18 авг 2016 15:21

Цената на този медал е години и години зверски труд и лишения. На всичкото отгоре преди 2 години тя е спукала прешлен. В този ред на мисли да се омаловажава успеха или да се реве за 100 000 лева е несериозно и жалко!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

pirgos
Мнения: 68
Регистриран на: 20 апр 2016 16:53
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот pirgos » 18 авг 2016 15:28

Честито на момичето...тази оломпиада медал в женската борба,на следващата министър Крадлев обяви за цел медали в мъжката художествена гимнастика и мъжкото синхронно плуване :mrgreen: Държавата на Тиквите :oops:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот Player » 18 авг 2016 15:44

rumbata написа:
1. Щом са такива правилата, трябва максимално да се стреми да се възползва от тях. И на мен не ми харесват, но от мнението ми нищо не зависи.
2. В борбата няма нокаут. И при всяко прекъсване хронометъра се спира. Не е като при футбола - 20 минути търкаляне по терена и само 3 добавено време.
3. Резултата срещу аржентинката бе 7:6, не бяха равни точки. Или аз не мога да броя и не познавам цифрите.
4. Момиче на 21 години няма чак такъв голям опит, че да мачка всички от началото до края. Не е първият борец загубил с туш, нито последният. Така че няма как да е станала за смях.
5. Недей рева за 100-те бона, няма да излязат от твоя скъсан джоб. Мутрите окрадоха милиарди, ти сега искаш на това момиче, което донесе единствения медал за нашата Родина, да не му дадат и стотинка за труда и лишенията ли?
6. До вчера сигурно си изсипал 20 кила храчки, че нашите няма да вземат медал от Олимпиадата, сега плюеш, че не заслужавала медала. Писна ми от такива като теб!!!


Когато става дума за държавни пари имам право на мнение, най малкото. Щом може други страни много по-богати да дават в пъти по-малко, значи и ние можем. Ама се правим на много големи паралии явно. Щом някой някога окрал милиарди, значи да харчим пари за всичко прескъпо и да няма край... ами да дадем на всеки пенсионер по 100 тогава... все имат заслуги за тази държава и те, нещо против? Една дето ходи да се бори с няколко жени - 100 бона за няколко часа, а други цял живот работят за тези пари. Много е контрастно. Ако ги даваше някой богаташ - ок.
За аржентинката казах спечелени точки, Нашата спечели 6 , но и дадоха 1 заради 30 сек с пасивност. Така че не победи реално. Точки от въздуха не са победа за мен. Ако си прочел внимателно преди да сипеш помия си може ди да забележиш това. Нито победи колумбийката, а азерката я смаза. В три поредни мача не победи, но взима медал. Егати правилата, егати чудото. Това е всичко друго но не и честно и спортно. Ако беще победила всички така, както разхвърли рускиняна, щеше да е друго. За мача и с рускинята голямо браво, за другите след това, не мога да кажа нищо подобно.
Може преди да се правиш на тъп и прост да ми посочиш точно къде и кога съм сипвал храчки?
А от какво ти е писнало ми дреме на оная работа. Имам си право на мнение и не може сульо и пульо да ми казват че заради мнението ми им е писнало от такива като мен. Защото аз не съм упрекнал никой, че е много доволен от този медал или боркинята. Не се заяждам с никой който не е на моето мнение, но ето че някакъв ми се прави на голямата работа защото имам мое мнение, различно от овчето. Кажи си твоето, ако искаш ме оборвай с аргументи, ама да ми се правиш да интересeн... не става. Shut the fuck up!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот Skywalker » 18 авг 2016 15:59

Добре, тогава кажи според теб коя заслужаваше медала, ако не нашата ?

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот GOLEADOR » 18 авг 2016 16:10

Ей,все ще се намери някой да завиди на парите на другия.А упрека,че е спечелила медала по правилата въобще няма да коментирам.На другите тепиха им пречел да я победят,времето им било малко,абе хейтърска му работа.Един медалист имаме и него оплюха.И това на фона на случая с Мейзър.....

Потребителски аватар
rumbata
Мнения: 512
Регистриран на: 16 окт 2008 13:24
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот rumbata » 18 авг 2016 16:20

Player написа:
rumbata написа:
1. Щом са такива правилата, трябва максимално да се стреми да се възползва от тях. И на мен не ми харесват, но от мнението ми нищо не зависи.
2. В борбата няма нокаут. И при всяко прекъсване хронометъра се спира. Не е като при футбола - 20 минути търкаляне по терена и само 3 добавено време.
3. Резултата срещу аржентинката бе 7:6, не бяха равни точки. Или аз не мога да броя и не познавам цифрите.
4. Момиче на 21 години няма чак такъв голям опит, че да мачка всички от началото до края. Не е първият борец загубил с туш, нито последният. Така че няма как да е станала за смях.
5. Недей рева за 100-те бона, няма да излязат от твоя скъсан джоб. Мутрите окрадоха милиарди, ти сега искаш на това момиче, което донесе единствения медал за нашата Родина, да не му дадат и стотинка за труда и лишенията ли?
6. До вчера сигурно си изсипал 20 кила храчки, че нашите няма да вземат медал от Олимпиадата, сега плюеш, че не заслужавала медала. Писна ми от такива като теб!!!


Когато става дума за държавни пари имам право на мнение, най малкото. Щом може други страни много по-богати да дават в пъти по-малко, значи и ние можем. Ама се правим на много големи паралии явно. Щом някой някога окрал милиарди, значи да харчим пари за всичко прескъпо и да няма край... ами да дадем на всеки пенсионер по 100 тогава... все имат заслуги за тази държава и те, нещо против? Една дето ходи да се бори с няколко жени - 100 бона за няколко часа, а други цял живот работят за тези пари. Много е контрастно. Ако ги даваше някой богаташ - ок.
За аржентинката казах спечелени точки, Нашата спечели 6 , но и дадоха 1 заради 30 сек с пасивност. Така че не победи реално. Точки от въздуха не са победа за мен. Ако си прочел внимателно преди да сипеш помия си може ди да забележиш това. Нито победи колумбийката, а азерката я смаза. В три поредни мача не победи, но взима медал. Егати правилата, егати чудото. Това е всичко друго но не и честно и спортно. Ако беще победила всички така, както разхвърли рускиняна, щеше да е друго. За мача и с рускинята голямо браво, за другите след това, не мога да кажа нищо подобно.
Може преди да се правиш на тъп и прост да ми посочиш точно къде и кога съм сипвал храчки?
А от какво ти е писнало ми дреме на оная работа. Имам си право на мнение и не може сульо и пульо да ми казват че заради мнението ми им е писнало от такива като мен. Защото аз не съм упрекнал никой, че е много доволен от този медал или боркинята. Не се заяждам с никой който не е на моето мнение, но ето че някакъв ми се прави на голямата работа защото имам мое мнение, различно от овчето. Кажи си твоето, ако искаш ме оборвай с аргументи, ама да ми се правиш да интересeн... не става. Shut the fuck up!

Спечелени точки са точките, които са написани на таблото. Разбра ли!!! Казах, че и на мен не ми харесват правилата в борбата, но няма какво да направя. И не сипя аз помия, а ти. Като е толкова лесно за няколко часа да изкараш 100 000 лева, защо не стана и ти един борец, да те видим докъде щеше да стигнеш? До Рио или до Долна Диканя?

tmanolov
Мнения: 3743
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот tmanolov » 18 авг 2016 16:47

Player написа:
rumbata написа:
1. Щом са такива правилата, трябва максимално да се стреми да се възползва от тях. И на мен не ми харесват, но от мнението ми нищо не зависи.
2. В борбата няма нокаут. И при всяко прекъсване хронометъра се спира. Не е като при футбола - 20 минути търкаляне по терена и само 3 добавено време.
3. Резултата срещу аржентинката бе 7:6, не бяха равни точки. Или аз не мога да броя и не познавам цифрите.
4. Момиче на 21 години няма чак такъв голям опит, че да мачка всички от началото до края. Не е първият борец загубил с туш, нито последният. Така че няма как да е станала за смях.
5. Недей рева за 100-те бона, няма да излязат от твоя скъсан джоб. Мутрите окрадоха милиарди, ти сега искаш на това момиче, което донесе единствения медал за нашата Родина, да не му дадат и стотинка за труда и лишенията ли?
6. До вчера сигурно си изсипал 20 кила храчки, че нашите няма да вземат медал от Олимпиадата, сега плюеш, че не заслужавала медала. Писна ми от такива като теб!!!


Когато става дума за държавни пари имам право на мнение, най малкото. Щом може други страни много по-богати да дават в пъти по-малко, значи и ние можем. Ама се правим на много големи паралии явно. Щом някой някога окрал милиарди, значи да харчим пари за всичко прескъпо и да няма край... ами да дадем на всеки пенсионер по 100 тогава... все имат заслуги за тази държава и те, нещо против? Една дето ходи да се бори с няколко жени - 100 бона за няколко часа, а други цял живот работят за тези пари. Много е контрастно. Ако ги даваше някой богаташ - ок.
За аржентинката казах спечелени точки, Нашата спечели 6 , но и дадоха 1 заради 30 сек с пасивност. Така че не победи реално. Точки от въздуха не са победа за мен. Ако си прочел внимателно преди да сипеш помия си може ди да забележиш това. Нито победи колумбийката, а азерката я смаза. В три поредни мача не победи, но взима медал. Егати правилата, егати чудото. Това е всичко друго но не и честно и спортно. Ако беще победила всички така, както разхвърли рускиняна, щеше да е друго. За мача и с рускинята голямо браво, за другите след това, не мога да кажа нищо подобно.
Може преди да се правиш на тъп и прост да ми посочиш точно къде и кога съм сипвал храчки?
А от какво ти е писнало ми дреме на оная работа. Имам си право на мнение и не може сульо и пульо да ми казват че заради мнението ми им е писнало от такива като мен. Защото аз не съм упрекнал никой, че е много доволен от този медал или боркинята. Не се заяждам с никой който не е на моето мнение, но ето че някакъв ми се прави на голямата работа защото имам мое мнение, различно от овчето. Кажи си твоето, ако искаш ме оборвай с аргументи, ама да ми се правиш да интересeн... не става. Shut the fuck up!

приятел, след подобно изказване и гледане в чуждата паничка, ме е срам, че си левскар :oops: :oops: :oops:
Как може бе, как може на единственият ни медал (който е много вероятно и да си остане единствен) да не се радваш - кажи ми честно, ама честно - злоба ли е, завист ли е, какво е? Това е БЪЛГАРКА бе, момче, българка, дето се е спукла от бачкане и лишения, за да спечели този медал, не ти е някоя тъпа чалгарка, дето си е разтворила краката на Никиту Михайлов и той й е купил кола за същите пари :twisted: Срам ме, честно, срам ме е от такива като теб - как може в една изцяло положителна новина, която с нищо не те ощетява, да намериш нещо кофти? Как? Е, заради такива като тен нашият патрон е написал предсмъртното си "Народе????"
Я да те питам българино-левскар - ти нея ли гледа или уж омразните Лудогорец? Това момиче излезе изцяло с позитивизъм, бори се докрай, показа максимума на възможностите си, целуваше герба през цялото време и говореше с бледнали от радост очи за Родината и пак бе, пак ще се намери някой да я плюе. Уф, спирам, наистина спирам, бъди здрав и дано постигнеш поне нейните успехи.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот sin4ec » 18 авг 2016 16:55

Player, на всичкото отгоре Елица е състезателka на Левски. Сипи и сега още помия...


Родена е във Варна. През 2009 година, на 15-16-годишна възраст, започва да се занимава с борба с първи треньор Наско Симеонов. Във Варна се състезава за отбора „Черноморски сокол“. Впоследствие се мести в София и става състезателка на „Левски“ с треньор Петър Касабов.
През 2012 година Янкова завършва спортното училище на „Левски“ и продължава като студентка задочно обучение в Пловдивския университет със специалност Начална педагогика.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

облак
Мнения: 284
Регистриран на: 25 сеп 2013 19:29
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот облак » 18 авг 2016 17:26

нокаутирали я вика и тоя човек ще ми коментира спорт - я се скрий в миша дупка.
И аз искам от моите данъци да отиват за 21-годишно момиче, което малко или много прослави България и вече не сме с 0 медала на картата като държави от типа на Лесото и Свазиленд.

Така че като не искаш емигрирай и без друго нито някой те знае, нито си допринесъл кой знае колко за страната си, така че у лЕво с мнението си и като научиш как се какво е туш и кои са правилата на борбата тогава коментирай


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта