Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот galin56 » 17 авг 2016 23:54

Не вярвах, че ще спечелим нещо на тази олимпиада, но все пак взехме нещо. Вярно бронз, ама вече и на един бронз се радваме, защото повечето ни спортисти са на олимпийския принцип. Като се сетя в детството ми преди 15-20 години как като дойдеше олимпиада печелехме по 8-10 медала само от щангите, като повече от половината бяха златни. Другите състезатели само като видеха българин в съзтезанието и се подкосяваха от страх.

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот batmanlevski » 17 авг 2016 23:57

изключително нахъсана от първия мач , показа как се брани честта на България , за разлика от други дето гонят топките по тенис кортовете ! дано и Ивет ни зарадва тази нощ , дано и утре следващите борци и участници , един бронзов медал , но дава сили и криле и на останалите наши участници !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !


Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот sin4ec » 18 авг 2016 00:21

Глейте сега сеир как всичките тунеядци-политици, лапачи, мухльовци ще се снимат с това момиче...а до днес не са ѝ знаели името, не знаят имала ли е средства да тренира, имало ли е стаичка на Белмекен за нея, имала ли е условия...
Заеби, толкова сме западнали, че не е истина! Някаква 40 килограмова пикла( в добрия смисъл!) да отсрами страната на Олимпиадата!
пп според мен дългата коса ѝ играе лоша шега в битките, но тя си знае... :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот гражданин от село » 18 авг 2016 00:23

sin4ec написа:Честито на мацката, да е жива и здрава! Отсрами България, на полуфинала нямаше шанс срещу онази машина...

Та не ѝ попаднаш на чирека на тази "мацка"! :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот iliev72 » 18 авг 2016 00:26

galin56 написа:Не вярвах, че ще спечелим нещо на тази олимпиада, но все пак взехме нещо. Вярно бронз, ама вече и на един бронз се радваме, защото повечето ни спортисти са на олимпийския принцип. Като се сетя в детството ми преди 15-20 години как като дойдеше олимпиада печелехме по 8-10 медала само от щангите, като повече от половината бяха златни. Другите състезатели само като видеха българин в съзтезанието и се подкосяваха от страх.

Само , че в тази олимпиада не участва нито един български щангист който се състезава за България !
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот sin4ec » 18 авг 2016 00:28

гражданин от село написа:
sin4ec написа:Честито на мацката, да е жива и здрава! Отсрами България, на полуфинала нямаше шанс срещу онази машина...

Та не ѝ попаднаш на чирека на тази "мацка"! :lol:

Моята е бивша джудистка, пич, аз с такива се оправям арабия! :)
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот rhaegar » 18 авг 2016 00:29

sin4ec написа:Глейте сега сеир как всичките тунеядци-политици, лапачи, мухльовци ще се снимат с това момиче...а до днес не са ѝ знаели името, не знаят имала ли е средства да тренира, имало ли е стаичка на Белмекен за нея, имала ли е условия..


Е как, министърът на спорта вече даде първото си интервю, директно от Рио.
Да им тегли майната на всички и да продължи с тренировките, та след Токио 2020 и папата да иска да се снима с нея
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот гражданин от село » 18 авг 2016 00:30

galin56 написа:Не вярвах, че ще спечелим нещо на тази олимпиада, но все пак взехме нещо. Вярно бронз, ама вече и на един бронз се радваме, защото повечето ни спортисти са на олимпийския принцип. Като се сетя в детството ми преди 15-20 години как като дойдеше олимпиада печелехме по 8-10 медала само от щангите, като повече от половината бяха златни. Другите състезатели само като видеха българин в съзтезанието и се подкосяваха от страх.

Печелехме и на борба, бокс, лека атлетика, гребане, худ. гимнастика, фектовка, че даже когато запада бойкотира в Москва 84-та имаме и злато на женското плуване.
Последна промяна от гражданин от село на 18 авг 2016 01:21, променено общо 2 пъти.

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот drvasko98 » 18 авг 2016 00:35

Златото на женското плуване беше в Сеул, когато никой не бойкотираше, тоест - чисто злато

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Браво, Ели! Бронз за България от женската борба!

Мнениеот гражданин от село » 18 авг 2016 00:49

drvasko98 написа:Златото на женското плуване беше в Сеул, когато никой не бойкотираше, тоест - чисто злато

Така ле беше?Извинявам се за грешката, годинки какво да ги правиш!Караме по спомени, не по гугъл по-старото поколение. :mrgreen:


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта