Олимпийки се съблякоха за Playboy

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Олимпийки се съблякоха за Playboy

Мнениеот soilwork » 15 авг 2016 09:31

[center]Пет от най-симпатичните германски спортистки, които участват на Олимпийските игри в Рио де Жанейро, цъфнаха разголени в новия брой на германското издание на мъжкото списание Playboy.

Гребкинята Юлия Лир, състезателката в овчарския скок Катарине Бауер, Петриса Соля (тенис на маса), Изабеле Херле (плувен маратон) и Надя Прайс (колоездене ВМХ) са на корицата. Във фотосесиите те изглеждат наистина впечатляващо. ;)
[/center] [center]Изображение[/center] Изображение [center]Изображение[/center] [center]Изображение[/center] [center]Изображение[/center] [center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот Thsmith » 15 авг 2016 09:37

Някои се събличат, а други ходят като ненормални :lol:

Изображение


---
иначе извън шегата, тези момичета ми се струва, че не са много подходящи за Плейбой. Доста далеч са от сексапилните зайчета, но на тях не им е и работа това де.
[center]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 авг 2016 10:34

Thsmith написа:...иначе извън шегата, тези момичета ми се струва, че не са много подходящи за Плейбой. Доста далеч са от сексапилните зайчета, но на тях не им е и работа това де.

Въпрос на личен вкус. ;) Лично аз предпочитам да видя разсъблечена някоя повече или по-малко известна жена (дори да не е първа красавица), отколкото световно неизвестните "сексапилни зайчета" на Playboy. Тръпката е друга. Дори баба Лили в първия брой на българското издание на списанието ми беше интересна, макар че тя (по понятни причини) не показа твърде много от себе си. ;) Все пак - на вкус и цвет товарищей нет, или както казват новите ни началници - there is no accounting for tastes... 8-)
П.П. Както писах в този форум по друг повод, в Германия олимпийските състезатели не са на държавна издръжка, а разчитат на заплата, спонсори, реклами и т.н. :)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 15 авг 2016 10:41, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот boabbb » 15 авг 2016 10:38

Скачачката Бауер няма данни за да се снима в това списание :?: Тоя, дето го твърди това или е педеруга, или е кьорав :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 авг 2016 11:22

boabbb написа:Скачачката Бауер няма данни за да се снима в това списание :?: Тоя, дето го твърди това или е педеруга, или е кьорав :!:

Я пак... 8-)

https://www.google.bg/search?q=katharin ... QIHg&dpr=1
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот boabbb » 15 авг 2016 11:26

Captain Stottlemeyer написа:
boabbb написа:Скачачката Бауер няма данни за да се снима в това списание :?: Тоя, дето го твърди това или е педеруга, или е кьорав :!:

Я пак... 8-)

https://www.google.bg/search?q=katharin ... QIHg&dpr=1


Какво "пак" :?: Хубавица си е, тялото й е трепач, малко повечко мускули има, ама не е болка за умиране ... Леко ме притесняваш :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 авг 2016 12:34

boabbb написа:...Какво "пак" :?: Хубавица си е, тялото й е трепач, малко повечко мускули има, ама не е болка за умиране ... Леко ме притесняваш :mrgreen: :mrgreen: ...

Айде, айде...ти сигурно ашладисваш мис "Кюстендилска слива" и затова си толкова претенцьозен... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот nghcvth » 15 авг 2016 12:43

В духа на темата ще добавя една никак нелоша снимка на олимпийската шампионка по стрелба нa 25 м. пистолет Ана Коракаки:
Изображение
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ОЛИМПИЙКИ СЕ СЪБЛЯКОХА ЗА PLAYBOY

Мнениеот modor » 15 авг 2016 12:46

Image :lol: :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост