Къде са медалите?!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот ntodorov » 13 авг 2016 18:33

GOLEADOR написа:Учуден съм,астрономията е физика и математика.Подготовката както и състезанията са напълно безплатни.

Дори и на вътрешни нива не е безплатна. Никак дори. Питай BRF.
В момента синът му и щерка ми са заедно на един подготвителен лагер с участие на един от доайените на математиката ни. Ами плаща се, въпреки, че такива пари даваме с кеф, ами ако са деца на родители със семпли възможности ?...Пропиляват се талантите и толкоЗ. Жалко е.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот GOLEADOR » 13 авг 2016 18:38

ntodorov написа:
GOLEADOR написа:Интересно как плужеците в спортното министерство могат да спрат спортист от участие на ОИ след като човечеца сам си е заслужил мястото.Вземам за пример Гришо.Как аджеба Кралев ще го откаже да участва в Рио.Хубаво е да се мисли преди да се пише!

И като отиде Гришо в Рио, какво направи голеадоре мой ????
А знаеш ли как могат да го спрат друже ? Така, както са спирали преди години всички спортисти, които не са обвързани с БОК. Имаш ли идея как става обезпечаването с пари за тези Олимпиади и кой и кога гласува средствата отпускани за подготовката на класиралите се за там ???? Знаеш ли наш Гришо, с какви пари е отишъл в Рио за да си направи селфи и да се насочи към следващата си дестинация преди снимката му да се запише в СД картата му. Така, че мисли ТИ, защото всите ( включая и ТИ )плащаме тези масрафи.

Голеадоре мой вика..... Ей не се научихте да общувате нормално в нета и това си е.Или целта ти е да се заяждаш с някой ей така ,по дефолт?
По темата.Ако знаеш отговора на въпроса направо го давай.Щото е безмислено аз да питам как Кралев може да спре Гришо от ОИ,а ти да ми отговаряш с въпрос.Ако не знаеш отговора просто не пиши безмислени постове.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот GOLEADOR » 13 авг 2016 18:42

ntodorov написа:
GOLEADOR написа:Учуден съм,астрономията е физика и математика.Подготовката както и състезанията са напълно безплатни.

Дори и на вътрешни нива не е безплатна. Никак дори. Питай BRF.
В момента синът му и щерка ми са заедно на един подготвителен лагер с участие на един от доайените на математиката ни. Ами плаща се, въпреки, че такива пари даваме с кеф, ами ако са деца на родители със семпли възможности ?...Пропиляват се талантите и толкоЗ. Жалко е.

Никой не може да спре частната инициатива.Чувал съм,че преподаватели от СУ ходят да заработват пари по провинцията,но както казах,те са частна инициатива.И се прави точно заради липсата на достатъчно добре подготвени учители в провинцията.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот защо » 13 авг 2016 18:45

ntodorov написа:
GOLEADOR написа:Интересно как плужеците в спортното министерство могат да спрат спортист от участие на ОИ след като човечеца сам си е заслужил мястото.Вземам за пример Гришо.Как аджеба Кралев ще го откаже да участва в Рио.Хубаво е да се мисли преди да се пише!

И като отиде Гришо в Рио, какво направи голеадоре мой ????
А знаеш ли как могат да го спрат друже ? Така, както са спирали преди години всички спортисти, които не са обвързани с БОК. Имаш ли идея как става обезпечаването с пари за тези Олимпиади и кой и кога гласува средствата отпускани за подготовката на класиралите се за там ???? Знаеш ли наш Гришо, с какви пари е отишъл в Рио за да си направи селфи и да се насочи към следващата си дестинация преди снимката му да се запише в СД картата му. Така, че мисли ТИ, защото всите ( включая и ТИ )плащаме тези масрафи.

Той и Гришо сатана тенисист без подкрепа от държавата, с парите, които семейството му можеше да отдели за подготовка. А когато вече нямаше нужда, държавата му даде. И в спорта е същото - поредния пример за това, за което говорим в темата.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот Вълчан » 13 авг 2016 18:46

Какви медали какви отличия.Та разликата е убииствена със останалият свят.Имаме 2-3 спорта със някакви надежди ама хората се развиват а ние тъпчем на едно място.Гледах нашата боксьорка вчера....Излезе със големи чупки в кръста и самочувствие до тавана на залата.Ама на няколко пъти щяха да и откъснат главата докато се ефееше на ринга.И наи логично си тръгна след като се поразтъпка няколко дена из Рио.

облак
Мнения: 284
Регистриран на: 25 сеп 2013 19:29
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот облак » 13 авг 2016 18:48

Обсерватории има в почти всички по- големи градове. И вие я делите България - в частност и ти с изказването си. Не ти знам преките впечатленуя, моите са други
Последна промяна от облак на 13 авг 2016 18:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот 1982 » 13 авг 2016 18:55

защо написа:Той и Гришо сатана тенисист без подкрепа от държавата, с парите, които семейството му можеше да отдели за подготовка. А когато вече нямаше нужда, държавата му даде. И в спорта е същото - поредния пример за това, за което говорим в темата.


Айде бе ??!

https://www.24chasa.bg/Article/5262161

Близо 600 000 лева е получил в периода 2009 - 2015.

п.п.: а, ако е нямал нужда, защо ги е взел ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот GOLEADOR » 13 авг 2016 19:06

облак написа:Обсерватории има в почти всички по- големи градове. И вие я делите България - в частност и ти с изказването си. Не ти знам преките впечатленуя, моите са други

Значи децата в почти всички по-големи градове могат да разчитат на някакво по-добро обучение по астрономия.Всички други кучета ги яли.Както казах,не аз деля България на София и провинция,не виждам и защо да го правя.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот защо » 13 авг 2016 19:10

1982 написа:
защо написа:Той и Гришо сатана тенисист без подкрепа от държавата, с парите, които семейството му можеше да отдели за подготовка. А когато вече нямаше нужда, държавата му даде. И в спорта е същото - поредния пример за това, за което говорим в темата.


Айде бе ??!

https://www.24chasa.bg/Article/5262161

Близо 600 000 лева е получил в периода 2009 - 2015.

п.п.: а, ако е нямал нужда, защо ги е взел ??!

Ми ето, като е почнал да печели добре от тениса и държавата е рекла да се включи.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23114
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Къде са медалите?!

Мнениеот Thsmith » 13 авг 2016 19:17

Темата е много глупава. Принципно парите за спорт са нищожно малко за нуждите на елитен спорт. Мега глупави са тези приказки за туристи и за увеличаване на нормативи. Според вас на ОИ трябва да ходят общо по 4-5 човека в дисциплина ли? Само тези, които имат шанс да са първи? По тая логика Фелпс трябваше да си плува сам или болт да си бяга сам?


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта