Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот v.r.s. » 22 авг 2016 18:44

nghcvth написа:Абе не ми се рови сега да търся, но си мисля, че в някои спортове се дават квоти, без да се покриват никакви нормативи, просто се дават на олимпийския принцип, че е важно всеки да участва. Специално участникът ни в колезденето абсолютно нищо не беше извоювал, а го набутаха на екскурзия по някаква типична за нас шуробаджанашка линия. За нещастие пък горкия бързо- бързо се преби на пътя. Съжалявам, но такъв плазмодий няма как да уважавам.

В крайна сметка не разбирам целия този спор за нашите олимпийци. Който иска нека ги подкрепя, който като мен смята болшинстовото от тях за туристи нека си е хейтър и така. Всеки си има право на мнение.

П.п. Одеве видях тая снимка с Мирела Демирева, Роско и Кралев и направо ми се доповръща от мазните усмивки на тия двамата.


"България получи една квота в шосейното колоездене за Олимпийските игри в Рио де Жанейро, информира Velocafe.bg. Това стана ясно от оповестения от Международния съюз по колоездене (UCI) списък на държавите, осигурили си участие в шосейните надпревари в Бразилия.

Квотата на България е за общия старт на шосе, а страната ни не получава място в индивидуалното бягане по часовник. Броят на квотите в колоезденето се разпределят на база на националната ранглиста за 2015 в Световния тур и в Континенталните турове.

Българската получа квота, тъй като имаме един колоездач в топ 200 на индивидуалната ранглиста на Европейския тур за 2015. Това е Стефан Христов, който зае 103-о място в нея със 128 точки."

Така, че дори и в колоезденето не е било на случаен принцип.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот Red_Neck » 22 авг 2016 19:29

Само за протокола ,,, Португалия, Австрия и Финландия финишираха с по един бронз.
Норвегия с 4 бронза :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот защо » 23 авг 2016 06:59

1982 написа:Обаче, прави ли ви впечатление разликата в отношението на Томислав Русев към Красен Кралев и предишната министърка на спорта - онази Георгиева (не се сещам малкото й име) ?? Онази я подбара още от първия ден на назначението и докато не си замина, не спря да я критикува, докато за Красенчо и до ден-днешен не е казал лоша дума. Внимателно го слушах и днес, надявайки се бегло на подобна тирада, каквато съм слушал неведнъж към Георгиева (и то напълно заслужено), но нищо подобно ...... нищичко .... оплю треньорите в България, оплю "хейтърите" :lol: :lol: :lol: , мрънкачите, даже и политиците, но за ръководителите на българския спорт, и в частнот Търбуха, ни думичка.

Ама има и голяма разлика между Кралев и Мариана Георгиева, сега... Оная не знаеше ква е разликата между топка и щанга, макар че успешно го криеше, щото никой немаше нито нерви, нито време да я слуша кво говори. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот защо » 23 авг 2016 07:06

nghcvth написа:аз не искам да бъда представян от Григор Димитров,

Григор не избяга от Рио за да си почива, а да играе тенис в Синсинати. Плати му ти загубените пари от един двуседмичен престой в Рио и необходимото възстановяване после. Ама не можеш, щото ти тия пари ги изкарваш за 2000 години. А ако не е тенисът и Григор ще е така, та човекът се старае да не пропуска турнири, докато още може. Той не се е молил да го водят в Рио, на него му се молиха.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот boabbb » 23 авг 2016 11:20

защо написа:
nghcvth написа:аз не искам да бъда представян от Григор Димитров,

Григор не избяга от Рио за да си почива, а да играе тенис в Синсинати. Плати му ти загубените пари от един двуседмичен престой в Рио и необходимото възстановяване после. Ама не можеш, щото ти тия пари ги изкарваш за 2000 години. А ако не е тенисът и Григор ще е така, та човекът се старае да не пропуска турнири, докато още може. Той не се е молил да го водят в Рио, на него му се молиха.


Да, бе, да :evil: Педеругата за това игра за купа "Дейвис" всички мачове, без финала в групата, щото са му се молили ... Айде, стига глупости :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот ivan56 » 23 авг 2016 13:12

защо написа:
nghcvth написа:аз не искам да бъда представян от Григор Димитров,

Григор не избяга от Рио за да си почива, а да играе тенис в Синсинати. Плати му ти загубените пари от един двуседмичен престой в Рио и необходимото възстановяване после. Ама не можеш, щото ти тия пари ги изкарваш за 2000 години. А ако не е тенисът и Григор ще е така, та човекът се старае да не пропуска турнири, докато още може. Той не се е молил да го водят в Рио, на него му се молиха.


То страшно геройство да ти се молят да играеш за България.
Евах го и мекерето.
Серина Уилямс жена да му стане. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот ivan56 » 23 авг 2016 13:18

Никакъв хейт не е, щом имаме претенции за спортна нация, две тенекии и едно сребро са си за оплакване.
Другото е, примиряваме се, че не сме спортна нация и се радваме на 3 медала.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

nghcvth
Мнения: 3503
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот nghcvth » 23 авг 2016 14:47

Не ми се занимава да отговарям на всеки поотделно, затова, момчета, щом толкова ви кефи предствянето на нашите герои и смятате, че Кралев е месията на българския спорт, хубаво, ваше си мнение. Подкрепяйте си тези лица, но същевременно ме оставете аз да си бъда хейтър и да си плювам по когото си искам. Случаят приключен.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Рио 2016- обща тема

Мнениеот boabbb » 23 авг 2016 16:14

За протокола, миризливите бразилци ги подпряха брутално във финала на волейбола :x Дейба и мангалите долни, дейба ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта