Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот rebelheartous » 22 авг 2016 13:36

TodorT написа:Айде Кралев пак може да оправдае присъствието си, ама Любо Ганев какво прави там ?! Гледа си волейболния турнир и си прави кефа :x :x :x


И не може ли да е там? Много странни хора сте.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот rebelheartous » 22 авг 2016 13:37

fabregas_949 написа:
rebelheartous написа:
1982 написа:
YANTRA_FOREVER написа: Май само унгарци, хървати и гърци могат да са напълно доволни.


Не са само те, на Сърбия това им е най-успешната олимпиада, например, след разпада на Югославия и разбиването й на няколко държави. Бая са доволни, вчера четох и някои техни медии. Като цяло, регресът при нас май е най-голям, визирам последните 2 Олимпиади, които са тотален провал. Печелим 2 и 3 медала, съответно, като нямаме нито 1 олимпийски шампион.


Когато имаш повече медали от предната Олимпиада, това не е регрес. Оправи си терминологията.


Не е никакъв прогрес, не ме разбирай погрешно евалата на хората които успяха, ама айде да не се лъжем че вървим напред :lol:


В гимнастиката и атлетиката е очевидно, че нещата са си доста добре. Освен ансамбъла имахме и страхотната Невяна Владинова, която също бе близо до медал. В атлетиката пък имахме още 2 финала на Ивет и Тихомир. Така че черните краски, в които се опитвате да обрисувате нещата, определено не са верни. Няма смисъл да омешваме политика със спорт. Аз говоря главно и единствено за спорт.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот boabbb » 22 авг 2016 13:39

rebelheartous написа:
TodorT написа:Айде Кралев пак може да оправдае присъствието си, ама Любо Ганев какво прави там ?! Гледа си волейболния турнир и си прави кефа :x :x :x


И не може ли да е там? Много странни хора сте.


На собствени разноски - може ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3490
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот rebelheartous » 22 авг 2016 13:40

Сериозно ли си мислиш, че точно той няма пари за билет и престой? :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 13:50

GOLEADOR написа:1.Разбира се,че е работа на министъра да е на такъв голям форум.Спортистите трябва да имат подкрепата на властта и да са спокойни,че каквото и да се случи има към кого да се обърнат.


Властта много обича да "подкрепя" по големите и лъскави форуми, еле па и медалче, ако има, тя е първа там .... да се отърка в него.

Само че истинската "подкрепа" я виждаме в родината ..... в ужасните бази, в които се подготвят родните олимпийци, в пълното нехайство към спорта, в непрестанното лапане на средства от държавата, отиващи не по предназначение .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 13:56

rebelheartous написа:
Значи ти реално хейтваш само заради присъствието на управленци като Крадев, Плевнята и още двама-трима. И може би антипатиите ти към ГЕРБ. Т.е. превръщаш спорта в политика. А той е създаден, за да е антипод на политическите игрички.

Радвам се, че боркинята е жегнала елементарни хейтърчета като тебе. Сега пикаете газ и виете на умряло. Така и трябва с вас.


Не, политиката ти я намесваш, аз никъде не съм споменавал конкретни партии. Просто сега ГЕРБ е на власт и критиките отнасят техните министри и администрация. Преди това беше онази от ДПС и нейните хора, още преди това БСП и т.н.

Аз съм израснал с олимпиади, в които под 10 медала не сме падали май, много се извинявам, че не се радвам на по 2-3 медала и "хейтърствам", свободен си да не ме четеш. 8-)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот boabbb » 22 авг 2016 14:21

rebelheartous написа:Сериозно ли си мислиш, че точно той няма пари за билет и престой? :lol:


Ама между "има" и "дава" има разлика, нали :lol: :lol: Аз знам, че има доволно пари ... Пионера на метан-станциите у нас ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот 1982 » 22 авг 2016 14:35

Принципно, не е тайна, че открай време по Олимпиади и други големи форуми е пълно с "куфари", които се пишат командировка и ходят на държавни разноски на екскурзия. И докато шефчетата бият на очи с присъствието си, то под тях има немалко чиновничета, за които никой и не разбира, освен ако някоя медия не надуши и не направи скандала. :mrgreen: :mrgreen:

А Любо Ганев нали преди 3 години го избраха за вицепрезидент на БОК, ако не са го махнали, предполагам, че там се е записал и като представител на БОК се е уредил в Рио.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот Warped » 22 авг 2016 14:56

Изместихте темата на леля си в ******** В крайна сметка повече медали от колкото в Лондон :) 8-) :P
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Адио Рио 2016- български спортен туризъм

Мнениеот HoUs4oOL » 22 авг 2016 16:20

Ами това беше, имаше и хубави, и лоши моменти, но като цяло добра Олимпиада.
Сега предстои дългото чакане до Токио и Супер Марио. :mrgreen:


Върни се в “Рио 2016”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта