Програма на БНТ за олимпиадата

Модератори: kartago, SkArY_9, delqnski47, Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Warped
Мнения: 912
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Програма на БНТ за олимпиадата

Мнениеот Warped » 05 авг 2016 16:38

Евроспорт няма да излъчват Олимп. в България.....Лошо, а имат правата до 2020г. Преебавка. БнТ изпускат много от плуването ако виждам правилно и от др. спортове

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 5357
Регистриран на: 07 окт 2008 16:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Програма на БНТ за олимпиадата

Мнениеот veni__85 » 05 авг 2016 23:03

Програма на българското участие в Рио
6 АВГУСТ

Джудо - Янислав Герчев, кат. 60 кг:

16:00 - 19:00 квалификации

21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал

22:40 - 23:40 финали

Стрелба, 10 метра въздушен пистолет - Самуил Донков:

19:00 - 20:15 квалификации

21:30 - 22:00 финал

Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:

17:30 - 18:00 серии

Колоездене - Стефан Христов, шосе:

15:30 - 22:15 общ старт

Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров

18:45/19:00/00:45

7 АВГУСТ

Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев:

15:50 - 16:00 репешажи

Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:

16:45/17:00/00:45

Стрелба - Антоанета Бонева, 10 метра въздушен пистолет:

15:00 - 15:50 квалификации

17:00 - 17:30 финал

Бокс - Симеон Чамов, кат. 69 кг.

17:45 - 18:45, 23:45

8 АВГУСТ

Стрелба - Антон Ризов, 10 метра въздушна пушка

15:00 - 16:15 квалификации

18:00 - 18:30 финал

Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:

16:45/17:00/00:45

Плуване, Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:

19:02 - 19:27 квалификации

04:00 - 04:18 полуфинал

Бокс - Симеон Чамов, 69 кг

18:00 - 18:30, 00:00 - 00:30

9 АВГУСТ

Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров:

16:45/17:00/00:45

Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул

16:30 - 16:50 полуфинал

Стрелба, Антоанета Бонева, 25 метра въздушен пистолет

15:00 - 17:30 прецизност

18:00 - 22:00 бързина

22:30 - 22:15 финал

Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил:

19:02 - 19:26 серии

04:03 - 04:16 полуфинал

Плуване - Нина Рангелова, 200 метра свободен стил:

04:19 - 04:25 финал

Джудо - Ивайло Иванов, 81 кг:

16:00 - 19:00 квалификации

21:30 - 22:40 репешажи/полуфинал

22:40 - 23:40 финали

10 АВГУСТ

Фехтовка - Панчо Пасков, сабя:

18:45 - 22:00 квалификации

00:30 - 01:15 полуфинали

01:50 - 03:10 финали

Тенис, Цветана Пиронкова, Григор Димитров

16:45/17:00/00:45

Стрелба - Самуил Донков, 50 метра въздушен пистолет

15:00 - 16:30 квалификации

18:00 - 18:30 финал

Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:

19:02 - 19:23 серии

04:12 - 04:25 полуфинал

Плуване - Александър Николов, 100 метра свободен стил

05:03 - 05:08 финал

11 АВГУСТ

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоева, двойки:

14:00/21:30/01:30 квалификации

Тенис - Цветана Пиронкова /полуфинал/, Григор Димитров /четвъртфинал/

18:00 - 02:00

Гребане - Георги Божилов, Кристиян Василев, двойка скул:

14:50 - 15:00 финал Б

16:24 - 16:34 финал А

Плуване - Нина Рангелова, 100 метра свободен стил:

05:18 - 05:23 финал

Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:

18:30 - 19:30, 00:30 - 01:30

12 АВГУСТ:

Лека атлетика - Радослава Мавродиева, гюле:

16:05 квалификации

04:00 финал

Лека атлетика - Ивет Лалова, 100 метра

17:55 серии

04:40 квалификации

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:

14:00/21:30/01:30 квалификации

Тенис - Григор Димитров /полуфинал/

18:00 - 02:00

Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка, положение легнал:

15:00 - 15:50 квалификации

17:00 - 17:30 финал

Бокс, Станимира Петрова, 51 кг:

17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30

13 АВГУСТ

Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:

15:40 квалификации

Лека атлетика, Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз

16:05 квалификации

Лека атлетика, Ивет Лалова, 100 метра:

03:00 полуфинал

04:35 финал

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл, Габриела и Стефани Стоеви, двойки:

14:00/23:30/01:30 квалификации

Тенис - Цветана Пиронкова, Григор Димитров

18:00 - 02:00 финал, малък финал

Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:

17:00 - 18:15, 23:00 - 00:15 елиминации

Бокс - Симеон Чамов, 69 кг

18:15 - 18:45, 00:15 - 00:45 четвъртфинали

14 АВГУСТ

Класическа борба - Даниел Александров, 75 кг

16:00 -19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Лека атлетика - Милица Мирчева, маратон:

15:30 финал

Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:

02:30 квалификации

Лека атлетика, Габриела Петрова, троен скок:

02:55 финал

Тенис - Григор Димитров:

18:00 - 02:00 финал

Стрелба - Антон Ризов, 50 метра пушка от 3 положения

15:00 - 17:45 квалификации

19:00 - 20:00 финал

Бадминтон, Линда Зечири, сингъл:

14:00/21:30/01:30 квалификации

15 АВГУСТ

Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:

14:30 - 19:30 четвъртфинали

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:

23:30 - 05:00 квалификации

Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:

15:30 квалификации

Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:

15:35 квалификации

Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:

16:25 квалификации

Лека атлетика - Силвия Дънекова, 3000 метра стипълчейз:

17:15 финал

Класическа борба - Николай Байряков, 85 кг:

16:00 -19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Кану-каяк, Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:

15:00 - 17:30 серии/полуфинали

Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:

17:30 - 19:30, 23:30 - 00:30 елиминации

Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:

18:30 - 18:45, 00:30 - 00:45 полуфинали

16 АВГУСТ

Бадминтон - Габриела и Стефани Стоеви, двойки:

14:30 - 19:30 полуфинали

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:

23:30 - 05:00 четвъртфинали

Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:

17:00 - 17:30, 23:00 - 23:30 четвъртфинали

Лека атлетика - Румен Димитров, Георги Цонов, троен скок:

9:50 финал

Лека атлетика - Тихомир Иванов, скок височина:

02:30 финал

Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:

04:00 полуфинал

Класическа борба - Елис Гури, 98 кг:

16:00 -19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Плуване, Венцислав Айдарски, маратон 10 км:

15:00 - 17:30

Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 1000 метра, Мирослав Кирчев, К1 1000 метра:

15:00 - 16:20 финали

17 АВГУСТ

Лека атлетика - Митко Ценов, 3000 метра стипълчейз:

17:50 финал

Лека атлетика - Ивет Лалова, 200 метра:

04:30 финал

Борба - Елица Янкова, 48 кг, Мими Христова, 58 кг::

16:00 - 19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 м.

15:00 - 17:05 серии/полуфинали

Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:

21:30 - 22:30 четвъртфинал

Бокс - Симеон Чамов, 69 кг:

22:30 - 22:45 финал

18 АВГУСТ

Модерен петобой - Димитър Кръстанов:

20:30 - 23:30 квалификации фехтовка

Бадминтон - Габриела и Стефани Стоева, двойки, Линда Зечири, сингъл:

14:30 - 19:30 финал и полуфинал

Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:

20:00 - 20:30 полуфинал

Лека атлетика - Георги Иванов, гюле:

15:55 квалификации

02:30 финал

Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина:

16:00 квалификации

Борба - Тайбе Юсеин, 63 кг:

16:00 - 19:00 срещи

00:00 - 01:00 репешажи и финали

Кану-каяк - Ангел Кодинов, С1 200 метра:

15:08 - 15:22 финали (А,Б)

19 АВГУСТ

Художествена гимнастика - Невяна Владимирова

16:20 - 19:20, 20:50 - 21:50 квалификации

Бадминтон - Линда Зечири, сингъл:

14:30 - 19:30 финал

Свободна борба, Владимир Дубов, 57 кг, Георги Иванов, 74 кг:

16:00 - 19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Бокс - Даниел Асенова, 52 кг:

20:00 - 20:30 полуфинал

20 АВГУСТ:

Лека атлетика - Мирела Демирева, скок височина

02:30 финал

Бокс - Станимира Петрова, 51 кг:

20:00 - 20:15 финал

Свободна борба - Михаил Ганев, 86 кг, Димитър Кумчев, 125 кг:

16:00 - 19:00 срещи

22:00 - 01:00 репешажи и финали

Модерен петобой, Димитър Кръстанов:

18:00 - 00:35 пуване, фехтовка, езда, комбинирано

Художествена гимнастика, ансамбъл:

16:00 - 17:10, 19:40 - 19:50 квалификации

Художествена гимнастика, Невяна Владимирова:

21:20 - 23:45 финал

21 АВГУСТ

Свободна борба - Борислав Новачков, 65 кг:

14:30 - 17:15 срещи

18:45 - 21:15 репешажи и финали

Художествена гимнастика - ансамбъл:

17:00 - 19:30 финал

Бокс - Даниел Асенов, 52 кг:

17:00 - 19:30 финал
Последна промяна от veni__85 на 06 авг 2016 10:15, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2137
Регистриран на: 14 юни 2014 06:48
Контакти:

Re: Програма на БНТ за олимпиадата

Мнениеот matador1 » 05 авг 2016 23:41

Нещо ми подсказва, че тая година ще ударим дъното си в класацията с медалите.
"... back to the glory of Germany!" - Manowar.
Изображение 1954 - 1966 - 1974 - 1990 - 2014 |Gott, erhalte Franz den Kaiser!

nghcvth
Мнения: 2052
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41
Контакти:

Re: Програма на БНТ за олимпиадата

Мнениеот nghcvth » 06 авг 2016 10:55

Преди имаше някакъв сайт, специално за олимпийски игри, от който може да си избираш кой спорт да гледаш, от провеждащите се в момента. Някой да има идея за въпросния сайт?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 912
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Програма на БНТ за олимпиадата

Мнениеот Warped » 07 авг 2016 09:05

nghcvth написа:Преди имаше някакъв сайт, специално за олимпийски игри, от който може да си избираш кой спорт да гледаш, от провеждащите се в момента. Някой да има идея за въпросния сайт?

http://www.nbcolympics.com/live-stream-schedule
НО картината поне вчера не беше много добре


Върни се в “Рио 2016”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост